maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm

IV KRS FORMOZA  ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm
Miejsce i data imprezy: Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Zielona Brama” Przywidz ul. Gdańska 26, 19 maja 2019
Organizator: Stowarzyszenie KRS Formoza Adres e-mail: kontakt@krsformoza.pl
Centrum Sportu i Rekreacji „Zielona Brama” w Przywidzu;
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamczykNataliaKPOL1992WrocławAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
2MackenAnonim#174933MPOL1980GdyniaM
3AlbiniakPrzemysławMPOL1980WejherowoWymiataczeXL
4BiernackaMagdalenaKPOL1989Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAM
5ChwiałkowskiWiesławMPOL1959ToruńEiWMZapłacono
6DodaFilipMPOL1993Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAMZapłacono
7DomańskiMaciejMPOL1988WarszawaMZapłacono
8GawryśRafałMPOL1976GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono
9GazarkiewiczAntoniMPOL1952GdańskBHMW_GDYNIAMZapłacono
10GierszewskiGrzegorzMPOL1974WarszawaDrzwi do marzeńL
11Gogół-IżowskaEdytaKPOL1987RzeszówSmashing PąpkinsSZapłacono
12KowalskaIwonaKPOL1981MostyM
13KręgielewskiMirosławMPOL1965BojanoMZapłacono
14LeksyckiRobertMPOL1969GdyniaPOLICJA GDYNIAXXLZapłacono
15LenarciakMarekMPOL1978GdańskMZapłacono
16Lepa-RomanMagdalenaKPOL1978GdyniaNautiqusM
17LiszewskiDamianMPOL1982WrocławWkb Meta lubliniecXXL
18ŁuszczakMirosławMPOL1982SopotGRRLZapłacono
19MarszałekPawełMPOL1975DębnoHS-HYDROSPRZĘTL
20MizikMaciejMPOL1983GdyniaLZapłacono
21MuzolfDorotaKPOL1978Pruszcz GdańskiSUT/Pruszcz BiegaS
22NowaczykMichałMPOL1977GdańskWe mgle po łydkiMZapłacono
23ReglińskaJoannaKPOL1988BytówKlub Biegacza GOCH BytówSZapłacono
24RomanKrzysztofMPOL1977BolszewoPrzecinak77XL
25RymszewiczTomaszMPOL1980WęgorzewoKyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk ArtyleriiLZapłacono
26SowaAnonim#175865MPOL1988GdyniaM
27SuchanowskaAnnaKPOL1976GdańskM
28SyrockiWojciechMPOL1972WarszawaXXLZapłacono
29SzewczykMirosławMPOL1974MilejewoMZapłacono
30ŚliwkaWiolettaKPOL1979Gdańsk49 BLotS
31ŚwiątekMichałMPOL1979TrzemesznoMamiak Team TrzemesznoM
32ŚwierczyńskiŁukaszMPOL1988WarszawaWarszawska Grupa Luka&MaroXLZapłacono
33TomeczkowskiPawełMPOL1984RumiaAgata TeamMZapłacono
34WeilandAdrianMPOL1984SłupskNight Wolves SłupskL
35WiadernyRadosławMPOL1984Dęblin41 baza lotnictwa szkolnego/Dss OrlętaLZapłacono
36WiniarekMarcinMPOL1994SiedlceCentrum Projektów InformatycznychLZapłacono
37WitkowskiRobertMPOL1971GdańskMZapłacono
38WojciechowskiDariuszMPOL1970SwornegacieKwatery u Wojciechowskich SwornegacieMZapłacono
39WojdanMirosławMPOL1975GdyniaBoot Camp Polska GdyniaL
40WoźniakLeszekMPOL1974Stara GadkaJRG-3 KM PSP ŁódźXLZapłacono
41WyrzykowskiAndrzejMPOL1967Gdańsk7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJMZapłacono
42ZegarlickiZygmuntMPOL1974GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono