maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm

IV KRS FORMOZA  ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm
Miejsce i data imprezy: Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Zielona Brama” Przywidz ul. Gdańska 26, 19 maja 2019
Organizator: Stowarzyszenie KRS Formoza Adres e-mail: kontakt@krsformoza.pl
Centrum Sportu i Rekreacji „Zielona Brama” w Przywidzu;
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1MackenAnonim#174933MPOL1980GdyniaM
2DomańskiMaciejMPOL1988WarszawaMZapłacono
3KowalskaIwonaKPOL1981MostyM
4KręgielewskiMirosławMPOL1965BojanoMZapłacono
5LenarciakMarekMPOL1978GdańskMZapłacono
6MizikMaciejMPOL1983GdyniaLZapłacono
7SowaAnonim#175865MPOL1988GdyniaM
8SuchanowskaAnnaKPOL1976GdańskM
9SyrockiWojciechMPOL1972WarszawaXXLZapłacono
10SzewczykMirosławMPOL1974MilejewoMZapłacono
11WitkowskiRobertMPOL1971GdańskMZapłacono
12BiernackaMagdalenaKPOL1989Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAM
13DodaFilipMPOL1993Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAMZapłacono
14WiadernyRadosławMPOL1984Dęblin41 baza lotnictwa szkolnego/Dss OrlętaLZapłacono
15ŚliwkaWiolettaKPOL1979Gdańsk49 BLotS
16WyrzykowskiAndrzejMPOL1967Gdańsk7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJMZapłacono
17TomeczkowskiPawełMPOL1984RumiaAgata TeamMZapłacono
18AdamczykNataliaKPOL1992WrocławAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
19GazarkiewiczAntoniMPOL1952GdańskBHMW_GDYNIAMZapłacono
20WojdanMirosławMPOL1975GdyniaBoot Camp Polska GdyniaL
21WiniarekMarcinMPOL1994SiedlceCentrum Projektów InformatycznychLZapłacono
22GierszewskiGrzegorzMPOL1974WarszawaDrzwi do marzeńL
23ChwiałkowskiWiesławMPOL1959ToruńEiWMZapłacono
24ŁuszczakMirosławMPOL1982SopotGRRLZapłacono
25MarszałekPawełMPOL1975DębnoHS-HYDROSPRZĘTL
26WoźniakLeszekMPOL1974Stara GadkaJRG-3 KM PSP ŁódźXLZapłacono
27ReglińskaJoannaKPOL1988BytówKlub Biegacza GOCH BytówSZapłacono
28WojciechowskiDariuszMPOL1970SwornegacieKwatery u Wojciechowskich SwornegacieMZapłacono
29RymszewiczTomaszMPOL1980WęgorzewoKyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk ArtyleriiLZapłacono
30ŚwiątekMichałMPOL1979TrzemesznoMamiak Team TrzemesznoM
31Lepa-RomanMagdalenaKPOL1978GdyniaNautiqusM
32WeilandAdrianMPOL1984SłupskNight Wolves SłupskL
33GawryśRafałMPOL1976GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono
34ZegarlickiZygmuntMPOL1974GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono
35LeksyckiRobertMPOL1969GdyniaPOLICJA GDYNIAXXLZapłacono
36RomanKrzysztofMPOL1977BolszewoPrzecinak77XL
37Gogół-IżowskaEdytaKPOL1987RzeszówSmashing PąpkinsSZapłacono
38MuzolfDorotaKPOL1978Pruszcz GdańskiSUT/Pruszcz BiegaS
39ŚwierczyńskiŁukaszMPOL1988WarszawaWarszawska Grupa Luka&MaroXLZapłacono
40NowaczykMichałMPOL1977GdańskWe mgle po łydkiMZapłacono
41LiszewskiDamianMPOL1982WrocławWkb Meta lubliniecXXL
42AlbiniakPrzemysławMPOL1980WejherowoWymiataczeXL