maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm

IV KRS FORMOZA  ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm
Miejsce i data imprezy: Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Zielona Brama” Przywidz ul. Gdańska 26, 19 maja 2019
Organizator: Stowarzyszenie KRS Formoza Adres e-mail: kontakt@krsformoza.pl
Centrum Sportu i Rekreacji „Zielona Brama” w Przywidzu;
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1WeilandAdrianMPOL1984SłupskNight Wolves SłupskL
2WyrzykowskiAndrzejMPOL1967Gdańsk7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJMZapłacono
3SuchanowskaAnnaKPOL1976GdańskM
4GazarkiewiczAntoniMPOL1952GdańskBHMW_GDYNIAMZapłacono
5SowaAnonim#175865MPOL1988GdyniaM
6LiszewskiDamianMPOL1982WrocławWkb Meta lubliniecXXL
7WojciechowskiDariuszMPOL1970SwornegacieKwatery u Wojciechowskich SwornegacieMZapłacono
8MuzolfDorotaKPOL1978Pruszcz GdańskiSUT/Pruszcz BiegaS
9Gogół-IżowskaEdytaKPOL1987RzeszówSmashing PąpkinsSZapłacono
10DodaFilipMPOL1993Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAMZapłacono
11GierszewskiGrzegorzMPOL1974WarszawaDrzwi do marzeńL
12KowalskaIwonaKPOL1981MostyM
13ReglińskaJoannaKPOL1988BytówKlub Biegacza GOCH BytówSZapłacono
14RomanKrzysztofMPOL1977BolszewoPrzecinak77XL
15WoźniakLeszekMPOL1974Stara GadkaJRG-3 KM PSP ŁódźXLZapłacono
16ŚwierczyńskiŁukaszMPOL1988WarszawaWarszawska Grupa Luka&MaroXLZapłacono
17MackenAnonim#174933MPOL1980GdyniaM
18DomańskiMaciejMPOL1988WarszawaMZapłacono
19MizikMaciejMPOL1983GdyniaLZapłacono
20BiernackaMagdalenaKPOL1989Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAM
21Lepa-RomanMagdalenaKPOL1978GdyniaNautiqusM
22WiniarekMarcinMPOL1994SiedlceCentrum Projektów InformatycznychLZapłacono
23LenarciakMarekMPOL1978GdańskMZapłacono
24NowaczykMichałMPOL1977GdańskWe mgle po łydkiMZapłacono
25ŚwiątekMichałMPOL1979TrzemesznoMamiak Team TrzemesznoM
26KręgielewskiMirosławMPOL1965BojanoMZapłacono
27ŁuszczakMirosławMPOL1982SopotGRRLZapłacono
28SzewczykMirosławMPOL1974MilejewoMZapłacono
29WojdanMirosławMPOL1975GdyniaBoot Camp Polska GdyniaL
30AdamczykNataliaKPOL1992WrocławAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
31MarszałekPawełMPOL1975DębnoHS-HYDROSPRZĘTL
32TomeczkowskiPawełMPOL1984RumiaAgata TeamMZapłacono
33AlbiniakPrzemysławMPOL1980WejherowoWymiataczeXL
34WiadernyRadosławMPOL1984Dęblin41 baza lotnictwa szkolnego/Dss OrlętaLZapłacono
35GawryśRafałMPOL1976GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono
36LeksyckiRobertMPOL1969GdyniaPOLICJA GDYNIAXXLZapłacono
37WitkowskiRobertMPOL1971GdańskMZapłacono
38RymszewiczTomaszMPOL1980WęgorzewoKyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk ArtyleriiLZapłacono
39ChwiałkowskiWiesławMPOL1959ToruńEiWMZapłacono
40ŚliwkaWiolettaKPOL1979Gdańsk49 BLotS
41SyrockiWojciechMPOL1972WarszawaXXLZapłacono
42ZegarlickiZygmuntMPOL1974GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono