maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 13:00 (bez Służb Mundurowych)

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 13:00 (bez Służb Mundurowych)
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Plaża Miejska), 16 czerwca 2019
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Fundacja Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Fundacja Edukacji dla Bezpieczeństwa
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Boruta MC Poland

Regulamin: Regulamin biegu

W fali o godz. 13:00 startują zawodnicy z kategorii dodatkowych:
- Straż Pożarna
- Mieszkańcy Sochaczewa
- Zawodnicy MMA
- Organizacje Proobronne

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1RoszkowskiTomasz MichałMPOL1986WarszawaJa0306 Biega. Ku Realizacji CelówSZapłacono
2KalińskaSylwiaKPOL1990ŻyrardówBrud EkipaMZapłacono
3MarkuszewskiAndrzejMPOLMMA1984GrudziądzTZN TeamMZapłacono
4AntolikAnetaKPOL1992WarszawaBrud EkipaSZapłacono
5KamińskiJakubMPOL1986BronisławyLZapłacono
6LaskowskiGrzegorzMPOL1990JanczewoOSM PiątnicaMZapłacono
7RząpPaulinaKPOLMS1991SochaczewSochaczewSZapłacono
8MikołajczykPawełMPOLMS1971SochaczewXXLZapłacono
9SkrzosTomaszMPOL1974WarszawaSTG WarszawaMZapłacono
10MilczarekMarcinMPOL1981ŻyrardówDrużyna Orzecha ŻyrardówXLZapłacono
11KrawczykRadosławMPOL1978ŻyrardówXLZapłacono
12OlesińskiPiotrMPOL1981SochaczewDrużyna Orzecha ŻyrardówMZapłacono
13ZiąbskiKarolMPOL2000ŻyrardówDrużyna Orzecha ŻyrardówLZapłacono
14PancerowMarcinMPOL1974WarszawaLZapłacono
15KołuckiStefanMPOL1988WarszawaLZapłacono
16BaranowskiDariuszMPOL1993WiskitkiBrud EkipaLZapłacono
17NorwaMichałMPOL1994WarszawaSZapłacono
18PastuszkaAnnaKPOL1978WarszawaBrud EkipaMZapłacono
19VoytovychHalynaKPOL1982WarszawaSZapłacono
20PoredaJacekMPOL1990WarszawaLZapłacono
21PałubaPawełMPOL1989PawłówekMZapłacono
22PałubaKarolMPOL1984ŻyrardówMZapłacono
23RosaMarcinMPOLSP1999DębówkaLZapłacono
24KochańskiRafałMPOL1984WarszawaBrud EkipaLZapłacono
25BaranGrzegorzMPOL1977GłowaczówLZapłacono
26BernatSebastianMPOL1976WarszawaStare WilkiMZapłacono
27HolicaSebastianMPOL1993SieradzStare WilkiLZapłacono
28StanisławskiFabianMPOL1989GrudziądzTZN TeamMZapłacono
29WilczekMarcinMPOLMS1988SochaczewMZapłacono
30ZduńczykSylwiaKPOL1985ŁódźBiosferaSZapłacono
31AdamczykMarekMPOL1994WiskitkiBrud EkipaXLZapłacono
32ŚliwowskiMarcinMPOL1977ZielonkaStare WilkiLZapłacono
33SenatorPiotrMPOL1985Krupia WólkaMZapłacono
34PietrzakTomekMPOL1990ŻyrardówBrud EkipaMZapłacono
35JaniszewskiAndrzejMPOL1981WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
36FornalskiIreneuszMPOLMS1984SochaczewDragon SochaczewLZapłacono
37TwardowskiPiotrMPOL1976KutnoKoniuchy OCRSZapłacono
38BanasiakGrzegorzMPOLMMA1981SochaczewDragon Fight Club SochaczewM
39StaniszewskiMariuszMPOL1995RóźyceMZapłacono
40BurzyńskiKrzysztofMPOL1999RóżyceLZapłacono
41AugustynowiczMarcinMPOL1981KutnoKUTNO BIEGASZapłacono
42TulczyńskiMarcinMPOL1968WarszawaCwałujące ŻółwieLZapłacono
43TulczyńskaDobrochnaKPOL1997WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
44LechMateuszMPOL1994OtwockHardcorowe WychylylybymyLZapłacono
45DmochowskiSebastianMPOL1986OtwockHardcorowe wychylylybymyLZapłacono
46DurkaPawełMPOLSP1984Wola WągrodzkaStraż pożarnaMZapłacono
47ArkadioAnonim#173058MPOL1988WarszawaStare WilkiLZapłacono
48TomczakWioletaKPOL1983PrzepitkiBiały KrukSZapłacono
49CzarnotaDanielMPOLMS1980SochaczewMZapłacono
50GlegołaMonikaKPOLOP1988WarszawaHUSARIA RACE TEAMSZapłacono
51TlagaKrzysztofMPOL1986WarszawaZabiegany WołominLZapłacono
52PetrukMarcinMPOL1989ChełmDrużyna Białego NiedźwiedziaLZapłacono
53WnorowskaMagdalenaKPOL1977ŁomiankiDziady OCRMZapłacono
54LuterekMichałMPOL1980WarszawaMZapłacono
55PiłatRenataKPOL1967WarszawaDziady OCRSZapłacono
56KołaczJakubMPOLMS1986SochaczewMZapłacono
57FirmantyPrzemysławMPOL1995WarszawaCwałujące ŻółwieXLZapłacono
58PaszkoWojciechMPOL1982ChełmCrossFitter BOX ChełmMZapłacono
59SzymańskiArkadiuszMPOL1990Warszawacztery_zabawaLZapłacono
60KubickiJakubMPOL1995WarszawaMZapłacono
61GłówkaJanuszMPOLMS1981SochaczewMZapłacono
62NowakWojciechMPOL1972KrakówBeFit24LZapłacono
63ZgutkaJacekMPOL1979PiastówLZapłacono
64BiałyKrzysztofMPOL1975WarszawaPZU Sport TeamLZapłacono
65PęczkowskiJarosławMPOL1986WarszawaSZapłacono
66ŁukasiewiczRenataKPOL1971BaniochaMZapłacono
67ChojeckiAdrianMPOLMS1995Nowe KęszyceLZapłacono
68MisiakAnnaKPOL1988WarszawaRun_dream_teamLZapłacono
69KantorskiDariuszMPOL1984PłochocinXLZapłacono
70WierzbickiMichałMPOL1987LesznowolaLZapłacono
71PoredaPiotrMPOLOP1993RaszynXLZapłacono
72LipczynskaMonikaKPOLMS1978SochaczewDragon Fight Club SochaczewLZapłacono
73KrzywinaDominikaKPOL1992TruskawLZapłacono
74GrupińskaLilianaKPOL1984WarszawaLZapłacono
75FabiańczykAngelikaKPOLMS1981SochaczewDragon SochaczewM
76MitekBartłomiejMPOL1997ŁowiczMZapłacono
77WysiadeckiArturMPOLSP1985PruszkówMZapłacono
78WrońskiKrzysztofMPOL1975PiastówMZapłacono
79WiśniewskaMonikaKPOLMS1985SochaczewGąbin BiegaMZapłacono
80KomarŁukaszMPOLSP1984RaszynLZapłacono
81CzerwionkaLidiaKPOL1980KrakówMZapłacono
82WalędziakŁukaszMPOL1986ŁowiczXLZapłacono
83DymekŁukaszMPOL1990Sochaczew1990XL
84WróblewskiMateuszMPOLSP1991Rawa MazowieckaKP PSP SochaczewLZapłacono
85StokowskiPrzemysławMPOLMS1991AleksandrówLZapłacono
86BrodawkaOlgaKPOL1988WarszawaSZapłacono
87SmolińskiKrzysztofMPOLMS1995SochaczewXLZapłacono
88StępniakPiotrMPOLMS1984Nowe MostkiMZapłacono
89JakubkMichałMPOL1978LesznoLZapłacono
90JakubkFilipMPOLOP2001LesznoZS 1401SZapłacono
91JastrzębskiJacekMPOLMS1970SochaczewK.M.AKTYWNI SOCHACZEWLZapłacono
92MozgaPiotrMPOL1987ŁódźLZapłacono
93LubickiDanielMPOL1994Tomaszów MazLZapłacono
94JagodaDominikMPOLOP1994SochaczewDragon SochaczewMZapłacono
95RybińskiKamilMPOL1988Tomaszów MazowieckiMZapłacono
96IlczukBartoszMPOL1987MarkiMZapłacono
97PorębskaSaraKPOL1992Góra KalwariaSZapłacono
98DeptułaElwiraKPOL1994OlsztynSZapłacono
99SkrockiMateuszMPOL1993OlsztynLZapłacono
100JagiełłoEmilMPOL1992SzczytnoTarpan teamLZapłacono
Strona 1 z 2