maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 12:00

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 12:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Plaża Miejska), 16 czerwca 2019
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Fundacja Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Fundacja Edukacji dla Bezpieczeństwa
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Boruta MC Poland

Regulamin: Regulamin biegu


Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1DudaKrzysztofMPOL1978DrzewceJelenie W TerenieL
2BanaśMalwinaKPOL1983WarszawaPustelnikSZapłacono
3DudaDariuszMPOL1991GzówJelenie W TerenieXL
4UrbańskiŁukaszMPOL1996RąbieńWATM
5MilbrantMichałMPOL1986BłonieWłóczybiegiM
6PiętkaMarcinMPOL1983OtwockHardcorowe WychylylybymyM
7JaroszGrzegorzMPOL1982Warszawa10. psamL
8CiesielskiKrystianMPOL1991SochaczewZryte czosnkiM
9WasieczkoSylwiaKPOL1994OrnetaLZapłacono
10Duda-KalbarczykWioletaKPOL1984ZielkowiceJelenie W TerenieS
11RudzkiMichałMPOL1999Nowa WojskaJelenie W TerenieXL
12GruchałaMarekMPOL1983BiałyninJelenie W TerenieL
13PrzanowskaSylwiaKPOL1997MichowiceJelenie W TerenieS
14KostrzewaRomanMPOL1977BiałyninJelenie W TerenieL
15KamińskiTomaszMPOL1980BiałyninJelenie W TerenieXL
16GoździkMariuszMPOL1990BiałyninJelenie W TerenieL
17PięcekMarcinMPOL1990Nowe RowiskaJelenie W TerenieL
18SkolikAndrzejMPOL1967Cybulice MałeFundacja Wojskowości PolskiejXLZapłacono
19SzczurowskiTomaszMPOL1994Orneta11 Mazurski Pułk ArtyleriiXL
20PlewkaSylwiaKPOL1988WarszawaGrupa 9MZapłacono
21SaciukMaciejMPOL1989WarszawaGrupa 9MZapłacono
22SaciukMartaKPOL1988WarszawaGrupa 9MZapłacono
23LesiakDamianMPOL1995JanisławiceJelenie W TerenieL
24PodrażkaŁukaszMPOL1976ZielkowiceDZIADY OCRM
25RavoAnonim#171340MPOL1975PiasecznoAudi-SportM
26FiglewiczTomaszMPOL1988MniszewM
27StefaniakMichałMPOL1979DrzewceJelenie W TerenieL
28KukiełaWiktorMPOL1999KaleńJelenie W TerenieL
29WyborskaMartaKPOL1989SochaczewLZapłacono
30LisikAndrzejMPOL1983KosiskaJelenie W TerenieM
31ByczkowskiPawełMPOL1991LnisnoJelenie W TerenieL
32KoziełKamilMPOL1994SkierniewiceJelenie W TerenieXL
33MachnickiKamilMPOL1986SochaczewL
34ZimeckaBarbaraKPOL1966ŁowiczStarzyńskiego Biega ŁowiczL
35KijoWincentyMPOL1993JanisławiceJelenie W TerenieXL
36TomaszkiewiczŁukaszMPOL1987ŁowiczJust Hero TeamXL
37KopańskiTadeuszMPOL1976BiałyninJelenie W TerenieL
38WiciakMariuszMPOL1976SochaczewM
39KołodziejKrystianMPOL1985MarkiBestie OCR LegionowoM
40BardziakPiotrMPOL1982PiasecznoKoniuchy OcrM
41LesiakJakubMPOL1989ŁyszkowiceM
42SerwatkaSzymonMPOL1971SwidnicaL
43LesiakAdamMPOL1986ŁyszkowiceM
44GrochowskiAndrzejMPOL1973PiastówLZapłacono
45BasiakKrzysztofMPOL1967Sochaczewks BzuraL
46OsińskiMarcinMPOL1981TeresinDragon SochaczewXL
47AndrjanikIwonaKPOL1993KorytówS
48GuziecAnonim#171873MPOL1979WarszawaL
49Cała-KołuckaMałgorzataKPOL1988WarszawaL
50ManiaAnnaKPOL1986WarszawaM
51PopielEwaKPOL1981OtwockHardcorowe WychylylybymyM
52CzajkowskaAgnieszkaKPOL1988OtwockHardcorowe WychylylybymyS
53PawłowskiAndrzejMPOL1984SkierniewiceL
54WilczewskiŁukaszMPOL1984Kąty Wrocławskie1 BAT KWRM
55WawrzyniakDawidMPOL1973Wrocław1 BAT KWRL
56SajewskaKarolinaKPOL1985WarszawaM
57WieczorekMichałMPOL1968WarszawaL
58GlegołaMonikaKPOL1988WarszawaHUSARIA RACE TEAMS