maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 11:00

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 11:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Plaża Miejska), 16 czerwca 2019
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Fundacja Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Fundacja Edukacji dla Bezpieczeństwa
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Boruta MC Poland

Regulamin: Regulamin biegu


Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1WoźniakPrzemysławMPOL1985BieliceLZapłacono
2DolataAnaKPOL1985PoznańMudRunnersSZapłacono
3OsełkaGrażynaKPOL1978Jaroszowa WolaSZapłacono
4KamińskaMajaKPOL1983WarszawaMZapłacono
5KamińskiArkadiuszMPOL1984WarszawaXXLZapłacono
6SadowskiRadosławMPOL1992TułowiceXLZapłacono
7PałubaKatarzynaKPOL1989PawłówekMZapłacono
8JamkaWiktoriaKPOL2000HelenkaSZapłacono
9KurmanJacekMPOL1969ŁowiczStarzyńskiego BiegaXLZapłacono
10KurmanJuliaKPOL2002ŁowiczII LO ŁowiczLZapłacono
11NowakHubertMPOL2002ŁasiecznikiLZapłacono
12RodakEdytaKPOL1970WarszawaXXLZapłacono
13FilipczakAgnieszkaKPOL1979ŻyrardówXLZapłacono
14GromekMarcinMPOL1990WarszawaLZapłacono
15Wójcik-UrbańskaIzabellaKPOL1974ŁowiczStarzyńskiego BiegaSZapłacono
16UrbańskiMaciejMPOL2001ŁowiczPijarskie Liceum w ŁowiczuSZapłacono
17FilaMonikaKPOL1985ŻyrardówDRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWSZapłacono
18GębskiMariuszMPOL1978Lidzbark WarmińskiSpadochroniarze 9prMZapłacono
19KaliczyńskiGrzegorzMPOL1983BartoszyceSpadochroniarze 9prLZapłacono
20CierepskiAndrzejMPOL1983MiłogórzeSpadochroniarze 9prMZapłacono
21DeskaPawełMPOL1991DurągSpadochroniarze 9prLZapłacono
22DziaduszekMichałMPOL2001BartoszyceSpadochroniarze 9prMZapłacono
23DziaduszekWiktorMPOL1977BartoszyceSpadochroniarze 9prLZapłacono
24ZawadaŁukaszMPOL1988Lidzbark WarmińskiSpadochroniarze 9prLZapłacono
25ZimeckaBarbaraKPOL1966ŁowiczStarzyńskiego BiegaLZapłacono
26MateńkaPiotrMPOL1975WarszawaFC FangaLZapłacono
27RydzAdrianMPOL1985PiasecznoXLZapłacono
28KaletaPiotrMPOL1970WarszawąFC FangaXLZapłacono
29MalejewskiKrzysztofMPOL1978MrągowoSpadochroniarze 9prXLZapłacono
30JurkowskiArkadiuszMPOL1989BartoszyceSpadochroniarze 9prLZapłacono
31JacakDariuszMPOL1978OtwockTuptuś OtwockXLZapłacono
32DębkowskaLidiaKPOL1984OtwockTuptuś OtwockSZapłacono
33OrłowskaPaulinaKPOL1983TułowiceLZapłacono
34TarczyńskiPiotrMPOL1973Grodzisk MazowieckiXLZapłacono
35MurawskaEdytaKPOL1976OtwockMZapłacono
36GawrońskaBeataKPOL1977ŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORTMZapłacono
37BrzozowskiRomualdMPOL1972ŁódźLZapłacono
38JakubowskiKrzysztofMPOL1986Ścinawka GórnaZAOXXLZapłacono
39NiedzielaGrzegorzMPOL1981WarszawaZAOLZapłacono
40GalińskaMagdalenaKPOL1986LegionowoWarszawski ZaułekMZapłacono
41GasekMałgorzataKPOL1977OtwockTuptuś OtwockLZapłacono
42CzerwińskiTomaszMPOL1980ZąbkiZAOXLZapłacono
43SmoczykHubertMPOL1986WarszawaWarszawski ZaułekLZapłacono
44CzuchajMilenaKPOL1986WarszawaNauczycielki roku bez nagródSZapłacono
45NowickaMałgorzataKPOL1978WarszawaMZapłacono
46WalendzikAnnaKPOL1984Łomianki DolneMZapłacono
47PrzygodaDorotaKPOL1984RaszynNauczycielki roku bez nagródMZapłacono
48SobocińskaMonikaKPOL1994PrzasnyszMZapłacono
49SinkiewiczLidiaKPOL1988Lipce ReymontowskieKoniec składuMZapłacono
50SinkiewiczMateuszMPOL1987Lipce ReymontowskieKoniec składuXXLZapłacono
51ZawadzkiMaciejMPOL1984ŁódźKoniec składuXXLZapłacono
52JędrzejczykMaksymilianMPOL1994ŁódźKoniec składuMZapłacono
53RaczyńskaKingaKPOL1992Zielonki WieśsmileMZapłacono
54SufczyńskiRobertMPOL1991WyględyMZapłacono
55SzczepańskiMichałMPOL1980LegionowoXXLZapłacono
56ZielińskiPawełMPOL1997SochaczewMocni graczeMZapłacono
57ZielińskiJanMPOL2003SochaczewMocni graczeMZapłacono
58MajszakŁukaszMPOL1997SochaczewMocni graczeXLZapłacono
59Zielonko - CzuptaEwelinaMPOL1976WarszawaSkaryszewskie CiachaMZapłacono
60LusTomaszMPOL1985ŁowiczwybierzLZapłacono
61SusikMonikaKPOL1996Tomaszów MazowieckiMZapłacono
62Lubicka- MichalakAgnieszkaKPOL1978Tomaszow Maz.SZapłacono
63SzymańskiDominikMPOL1989KamionMZapłacono
64WosinskaZuzannaKPOL2001SochaczewTygrysice SochaczewSZapłacono
65PietruszkaAleksandraKPOL2001SochaczewTygrysice SochaczewSZapłacono
66EsiububAnonim#178568MPOL1996SochaczewMocni graczeXLZapłacono
67TomaszewskaJoannaKPOL1971ElblągMZapłacono
68OgrodowskaPatrycjaKPOL2001SochaczewTygrysice SochaczewS
69JermakowiczAnnaKPOL1984PiasecznoPower trainingSZapłacono
70RumakAgnieszkaKPOL1972ElblągMZapłacono
71KalbarczykAleksandraKPOL1999WarszawaMZapłacono
72MakowskaKarolinaKPOL1996WarszawaSZapłacono
73NiskiAdrianMPOL1993JabłonnaXLZapłacono
74BrzezińskiMarcinMPOL1997WieliszewLZapłacono
75WitkowskiRobertMPOL1971ElblągMZapłacono
76PołećPaulinaKPOL1999KaskiMZapłacono
77Suchodolska - MajchrzakSaraKPOL1993GnieznoKlub Zbieraczy RobakówSZapłacono
78MajchrzakSławomirMPOL1987WitkowoKlub Zbieraczy RobakówLZapłacono
79MużeckiKonradMPOL1971Kożuszki-KoloniaXL
80WoźnicaKamilMPOL1987WarszawaKSG RUNMZapłacono
81SzcześniakPiotrMPOL1965PłońskXLZapłacono
82RybickiMarcinMPOL1987Dębówka37 drL
83RypińskiŁukaszMPOL1984MańkowoM
84KoźlakTomaszMPOL1979Wola ZadybskaLZapłacono
85Anonim#185438KPOL1977WarszawaMZapłacono
86PawłowskiMariuszMPOL2001Seroki-ParcelaMZapłacono
87OszkielJakubMPOL2001Seroki-ParcelaMZapłacono
88KaraśAgnieszkaKPOL1981WymysłówMZapłacono
89PodgórnaEwelinaKPOL1997WarszawaSZapłacono
90BojarskiGrzegorzMPOL1982PiaskiWOTL
91RapinczukJanMPOL1974Nowy Dwór MazowieckiBdsUOT WarszawaLZapłacono
92ChorążyJustynaKPOL1983WarszawaKoniec składuSZapłacono
93ChorążyRafałMPOL1982WarszawaKoniec składuMZapłacono
94GronkiewiczPawełMPOL1987OstródaSpadochroniarze 9prXLZapłacono
95StefaniakMarcinMPOL1991JanuszewXLZapłacono
96SobótkaKarolinaKPOL2003IłówMZapłacono
97PszczółkowskaAnnaKPOL1990WarszawaSZapłacono
98GrucelskiZbigniewMPOL1965ElblągLZapłacono
99MarkiewiczMarcinMPOL1989SochaczewWybrzeże Klatki SchodowejM
100SzulcMałgorzataKPOL1989Lipce ReymontowskieKoniec składuMZapłacono
Strona 1 z 2