maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 10:00

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 10:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Plaża Miejska), 16 czerwca 2019
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Fundacja Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Fundacja Edukacji dla Bezpieczeństwa
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Boruta MC Poland

Regulamin: Regulamin biegu


Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1MarciniakAnnaKPOL1995CiechanówHusaria Race TeamSZapłacono
2KozłowskiŁukaszMPOL1986Żyrardów#BBKTSLZapłacono
3PawlakSylwesterMPOL1981Zielkowice (Kępy)LZapłacono
4PierzchałaKarolinaKPOL1981ŁowiczMZapłacono
5StefaniakKatarzynaKPOL1986SochaczewDragon Fight Club SochaczewLZapłacono
6UfaJarosławMPOL1973SochaczewXLZapłacono
7SzczepanikMagdalenaKPOL1981ZdunyMZapłacono
8AnyszkaMałgorzataKPOL1984ŁowiczMZapłacono
9SiejkEwelinaKPOL1994WarszawaLZapłacono
10TyśkiewiczJoannaKPOL1991CiechanówMZapłacono
11MelonTomaszMPOL1984SkierniewiceKlub Sportowy TęczaLZapłacono
12Tkaczyk-OsińskaIwonaKPOL1981TeresinLZapłacono
13BytniewskaJustynaKPOL1990WarszawaHusaria Race TeamSZapłacono
14BronowskiPawełMPOL1985Nowy ReczynSokół BodzanówLZapłacono
15ŚliwińskiKamilMPOL1996ŁowiczSpontan TeamLZapłacono
16KowalskiKrzysztofMPOL1972WarszawaHusaria Race TeamLZapłacono
17KaczorowskaMartynaKPOL1983SochaczewBIEGAMBOLUBIELZapłacono
18TonderaWojciechMPOL1975SochaczewXLZapłacono
19DomareckaKatarzynaKPOL1980PruszkówMZapłacono
20DomareckiMarcinMPOL1979PruszkówLZapłacono
21KowarzykTomaszMPOL1985ZgorzałaXLZapłacono
22FrejMarcinMPOL1987WarszawaZabiegani.TVLZapłacono
23FaltynowskiAlbertMPOL1998ŁowiczTeam Alpha Super Awesome Cool Dynamite Wolf SquadronLZapłacono
24MyrtaMariolaKPOL1991WrocławS
25TomaszkiewiczMałgorzataKPOL1983TeresinLZapłacono
26JarząbekTomaszMPOL2000LeoncinM
27KasińskaKarolinaKPOL1992WarszawaSpontan TeamS
28Jędrzejczyk-KowalskaSylwiaKPOL1981MościskaSpontan TeamSZapłacono
29JagodaEmiliaKPOL1991ŁowiczTempio Piątkowski Klub BiegaczaM
30IwanowaDariaKPOL1991ŁódźSpontan TeamS
31JędrzejczykAdamMPOL1991Blizne JasińskiegoSpontan TeamLZapłacono
32BaczyńskaMałgorzataKPOL1987ŁowiczSpontan TeamMZapłacono
33KluskaEdytaKPOL1981WarszawaSpontan TeamM
34KoprowskaKingaKPOL1981ŁowiczSpontan TeamM
35SikoraKatarzynaKPOL1980ŁowiczSpontan TeamMZapłacono
36FrankiewiczDorotaKPOL1980ŁowiczSpontan TeamSZapłacono
37MoskwaPawełMPOL1988MysłakówPSP SochaczewLZapłacono
38GórskiAlbinMPOL1985Kozłów SzlacheckiPSP SochaczewLZapłacono
39BieńczykMagdaKPOL1974SochaczewMZapłacono
40BonczakMonikaKPOL1985LowiczSpontan TeamSZapłacono
41GrzelakowskaAgataKPOL1970WarszawaSpontan TeamSZapłacono
42TwardowskaKarolinaKPOL1980SochaczewM
43SejdajMonikaKPOL1977SochaczewMZapłacono
44FilipekZbigniewMPOL1970Wilcza GóraL
45SkolimowskiSebastianMPOL1981NadarzynLZapłacono
46ŻółcińskiJuruśMPOL1985NieporętXLZapłacono
47ŁopuszyńskiDariuszMPOL1982WarszawaLZapłacono
48ImielskaIzuniaKPOL1984WarszawaMZapłacono
49LangeEmilMPOL1979Ostrowiec ŚwiętokrzyskiLZapłacono
50GabrysiakPaulinaKPOL1987SochaczewLZapłacono
51OsińskaKingaKPOL1988SochaczewSZapłacono
52MachnickaSylwiaKPOL1988SochaczewMZapłacono
53GaćAnnaKPOL1979ŁowiczSpontan TeamXLZapłacono
54BorowskaKatarzynaKPOL1978ŁowiczSpontan TeamXLZapłacono
55JasińskaAleksandraKPOL1991ŁódźSZapłacono
56MatejaRafałMPOL1985ŁódźXLZapłacono
57KotlęgaGrażynaKPOL1992RykiPIKUŚSZapłacono
58WilisowskaEwelinaKPOL1987RykiPIKUŚLZapłacono
59TrelaSylwia JoannaKPOL1979Stanowo 4MZapłacono
60MachnickiKamilMPOL1986SochaczewLZapłacono
61RogozińskiNorbertMPOL1992SadowoLZapłacono
62BolestaMarekMPOL1990SochaczewLZapłacono
63GóreckiHubertMPOL1982SochaczewXLZapłacono
64GontarekPawełMPOL1985PłońskLZapłacono
65KrukowskaNataliaKPOL2001Czarny MłynSZapłacono
66WróblewskiMariuszMPOL1982PłockLZapłacono
67SzymalaKatarzynaKPOL1988PaprotniaSZapłacono
68WójcikAnnaKPOL1983WarszawaMZapłacono
69BorkowskiJacekMPOL1984WarszawaLZapłacono
70ZalewskiRafałMPOL1984GostyninL
71BelkaDawidMPOL1984WarszawaLZapłacono
72WłodarczykKonradMPOL1981KutnoKUTNOLZapłacono
73SzostakMagdalenaKPOL1989Wólka KozodawskaMZapłacono
74PiątkowskiPiotrMPOL1970SochaczewSochaczewMZapłacono
75KołaczyńskaMartaKPOL1990ŁowiczSpontan TeamXLZapłacono
76PrzybułekJoannaKPOL1988SochaczewL
77KowalskaJoannaKPOL1984WarszawaWARSZAWAL
78ŚmiałkowskaDorotaKPOL1989SochaczewSZapłacono
79ListwońJustynaKPOL1985SochaczewSZapłacono
80MikołajczykArkadiuszMPOL1993ŁąckMZapłacono
81ZiółkowskaKingaKPOL1975ŁowiczMZapłacono
82BośnjakDanielMPOL1989SkierniewiceSkierniewiceSZapłacono
83BajJustynaKPOL1985MasznaRC_WAWMZapłacono
84Basiak-WłodarskaJolantaKPOL1978GnatowiceMZapłacono
85Mikołajczyk-BośnjakPaulinaKPOL1989SkierniewiceM
86CiesielskiKrystianMPOL1991SochaczewSochaczewL
87RosaMariuszMPOL1988DębówkaPSP SochaczewLZapłacono
88AdamczykJagodaKPOL2000MatyldówM
89WiniarczykBartłomiejMPOL1992WarszawaXXL
90KałuckiKrzysztofMPOL1973WarszawaMZapłacono
91SzymańskaAleksandraKPOL1985SochaczewSZapłacono
92Munio-OwczarzakAnnaKPOL1982SochaczewSochaczewSZapłacono
93MaciejewskaDorotaKPOL1977SochaczewSZapłacono
94WołosMariolaKPOL1988SochaczewSochaczewSZapłacono
95FlisJacekMPOL1991SochaczewPSP SochaczewLZapłacono
96KopczyńskiMariuszMPOL1988SochaczewPSP SochaczewLZapłacono
97TymickiTomekMPOL1995KrasnystawPSP SochaczewLZapłacono
98AdamczykJagodaKPOL2000MatyldówM
99AdamczykDariuszMPOL1970Łódź#AdamczykTeamXXL
100TomczykAndrzejMPOL1957CzerwonakDirty SparrowsL
Strona 1 z 2