maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S5 Grupa Biegowa start 11:20

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S5 Grupa Biegowa start 11:20
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com
Kategorie:
- S5 Grupa Biegowa start 11:20Wolne miejsca: 20

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1PrzeworskiMirosławMPOLM40, KM1975Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie XLZapłacono
2TutroArkadiuszMPOLM40, KM1977DzierżoniówAŚ Dzierżoniów/OZ-et LZapłacono
3KitaMarcinMPOLM40, KM1979DzierżoniówAŚ Dzierżoniów/OZ-et XXLZapłacono
4BabiichukIhorMPOLM16-201994Twardogóra L
5AtarykKrzysztofMPOLM30, KM1982Zimna Wódka XLZapłacono
6SandeckiPawełMPOLM30, KM1982OstroszowiceOSP OSTROSZOWICE XLZapłacono
7WideraPawełMPOLM16-20, KM1992OstroszowiceOSP OSTROSZOWICE XLZapłacono
8KopytkoMarcinMPOLM16-20, KM1993OstroszowiceOSP OSTROSZOWICE XLZapłacono
9KuśmińskiMaciejMPOLM16-20, KM1997OstroszowiceOSP OSTROSZOWICE XLZapłacono
10WojciakMichałMPOLM16-20, KM2000OstroszowiceOSP OSTROSZOWICE XLZapłacono
11KostanDawidMPOLM16-20, KM1993OstroszowiceOSP OSTROSZOWICE XLZapłacono
12ŚwitalskiWojciechMPOLM30, KM1988OstroszowiceOSP OSTROSZOWICE XLZapłacono
13KuśmińskiArkadiuszMPOLM16-20, KM1992OstroszowiceOSP OSTROSZOWICE XLZapłacono
14GalAnonim#198758MPOLM50-60+1967Bielawa XLZapłacono
15ChawlukŁukaszMPOLM301984DzierżoniówTymczasem Eb LZapłacono
16ChawlukMichałMPOLM16-201991UciechówTymczasem Eb MZapłacono
17KurekAleksandraKPOLK16-201996UciechówTymczasem EbSZapłacono
18CieślakMariuszMPOLM401971DzierzoniówKAT BODY WORKOUT XXLZapłacono
19GerulaDawidMPOLM401975WałbrzychDRINK TEAM
20JaszczykPrzemysławMPOLM301984WałbrzychDRINK TEAM
21ŚmiglarskaAleksandraKPOLK301981Jedlina-ZdrójDRINK TEAMZapłacono
22StańkoIwonaKPOLK401974ŚwiebodziceDRINK TEAMZapłacono
23TeodorczykMartaKPOLK301985GłuszycaDRINK TEAMBRAKZapłacono
24PrzedańskiDariuszMPOLM401974StrugaDRINK TEAMBRAKZapłacono
25KlimekMariuszMPOLM401970StrugaDRINK TEAMZapłacono
26BumbulAnnaKPOLK301981WałbrzychDRINK TEAMBRAK
27SzaradowskiPiotrMPOLM401972ŚwidnicaOrły JezusaBRAK
28KossowskiPrzemysławMPOLM401970DzierżoniówBRAKZapłacono
29KossowskiPiotrMPOLM16-201998DzierżoniówBRAKZapłacono
30RyszawyMikołajMPOLM16-201999Mokrzeszów