maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S4 Grupa Biegowa start 11:15

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S4 Grupa Biegowa start 11:15
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AndruszkoPawełMPOLM16-201993WałbrzychDrink Team MZapłacono
2BrodowskiMateuszMPOLM16-201991DzierżoniówTymczasem Eb LZapłacono
3BrzykAnitaKPOLK301987Lutomia DolnaKAT BODY WORKOUT L
4BrzykMateuszMPOLM301983Lutomia DolnaKAT BODY WORKOUT XXL
5DolataEmiliaKPOLK301988WałbrzychDrink Team XXLZapłacono
6DominiakMagdalenaKPOLK16-201991BielawaKAT BODY WORKOUTS
7DrelichowskaAnnaKPOLK401978WrocławŻwiru Team MZapłacono
8DrzewińskiMarcinMPOLM16-201993BratoszówKAT BODY WORKOUT XXL
9FabianAleksandraKPOLK301988Piława DolnaTymczasem Eb MZapłacono
10FurmańczykEwelinaKPOLK301986BielawaKAT BODY WORKOUT MZapłacono
11FurmańczykSebastianMPOLM30, KM1984BielawaKAT BODY WORKOUT LZapłacono
12GajzlerAgnieszkaKPOLK301986WałbrzychDrink Team LZapłacono
13HyrlikDamianMPOLM401971ŚwiebodziceDrink Team XLZapłacono
14HyrlikKatarzynaKPOLK401973ŚwiebodzicePomidorowa Alternatywa M
15JarońEwelinaKPOLK301987DzierżoniówKAT BODY WORKOUT MZapłacono
16JasińskiAdrianMPOLM16-201995PieszyceTymczasem Eb MZapłacono
17KaszyńskaKasjanaKPOLK30, KM1987DzierżoniówKat BODY WORKOUTSZapłacono
18KossowskaKamilaKPOLK16-201990DzierżoniówKAT BODY WORKOUT MZapłacono
19KostanEwaKPOLK401976BielawaKAT BODY WORKOUTSZapłacono
20KotMonikaKPOLK301980WałbrzychDrink TeamSZapłacono
21KotWojciechMPOLM401977WałbrzychDrink Team XLZapłacono
22KuszpitRadosławMPOLM301980ŚwiebodziceDziki LotnictwaSZapłacono
23KuśnierskaMonikaKPOLK16-201993BielawaKAT BODY WORKOUT L
24KuśtakMarcinMPOLM401977WałbrzychKryMarŁuk teamS
25LechKatarzynaKPOLK301981WrocławKAT BODY WORKOUT MZapłacono
26LegutPawełMPOLM301984WałbrzychDrink Team MZapłacono
27ŁyganRobertMPOLM401979WałbrzychDrink Team LZapłacono
28MaciejewskaKarolinaKPOLK301986BielawaKAT BODY WORKOUT MZapłacono
29MaciejewskiPiotrekMPOLM30, KM1984BielawaKAT BODY WORKOUT LZapłacono
30MajcherczykŁukaszMPOLM401978WałbrzychKryMarŁuk team LZapłacono
31MichułkaBeataKPOLK301981WałbrzychDrink Team MZapłacono
32NawrockiMarcinMPOLM30, KM1980BielawaKAT BODY WORKOUT XLZapłacono
33NowakKatarzynaKPOLK301985DziećmorowiceDrink Team MZapłacono
34OkoniewskiAdamMPOLM301984DzierżoniówTymczasem Eb LZapłacono
35OporskiMarekMPOLM401978Bielawa L
36PszkitMagdalenaKPOLK301982DzierżoniówKAT BODY WORKOUT LZapłacono
37PszkitPawełMPOLM301980SiedlceTymczasem Eb XLZapłacono
38RospondekŁukaszMPOLM30, KM1984BielawaKAT BODY WORKOUT XLZapłacono
39SikoraAnnaKPOLK401978ŚwiebodziceDrink TeamSZapłacono
40SikoraMarcinMPOLM16-202001ŚwiebodziceDrink Team LZapłacono
41Anonim#199157MPOLM401978WałbrzychDrink Team LZapłacono
42SpólnaMarlenaKPOLK16-201990DzierżoniówKAT BODY WORKOUTSZapłacono
43StożekMonikaKPOLK50-60+1967PieszyceKAT BODY WORKOUT MZapłacono
44TalarekJanMPOLM16-201991BielawaTymczasem Eb MZapłacono
45TereszczakBernardMPOLM401976WałbrzychDrink Team XLZapłacono
46UrbańskiGrzegorzMPOLM401972ŚwidnicaŻwiru Team XLZapłacono
47WarszawskaIzaKPOLK16-201992BielawaTymczasem Eb LZapłacono
48WierzbickaAgataKPOLK301984ŚwiebodzicePomidorowa Alternatywa LZapłacono
49WierzelewskaMałgorzataKPOLK301986WałbrzychDrink Team XXLZapłacono
50WinnyPrzemyslawMPOLM301988Bielawabielawska akademia biegania MZapłacono
51WłodarczykKrystianMPOLM301985WałbrzychGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH LZapłacono
52WoropajAnnaKPOLK301986Piława DolnaKAT BODY WORKOUT MZapłacono