maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

5 Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie, "Czarno to widzę"

5 Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie,
Miejsce i data imprezy: Czarne, 09 listopada 2019
Organizator: • Urząd Miasta i Gminy w Czarnem;
• Zakład Karny w Czarnem;
• Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnem;
• Ochotnicza Straż Pożarna w Bińczu;
• Zespół Szkół w Czarnem;
• Komenda Powiatowa Policji w Człuchowie;
• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem;
• UKS Champion Czarne;
• Czarneńskie Centrum Kultury;
• Zawodnicy Wojskowego Klubu Biegacza „Meta” Lubliniec.

Patronat medialny: Polska Zbrojna, Radio Weekend FM z Chojnic; TV Czarne; TVN.

Regulamin: Regulamin Biegu



!!!UWAGA!!!
Trwają weryfikacje rezygnacji z udziału w nowym terminie zawodów. Zapisy zostaną ponownie uruchomione 05.02.2019 r.
PRZYPOMINAMY:
Osoby, które nie chcą (nie mogą) uczestniczyć w zawodach w dniu 09.11.2019 r., a mają opłacony start, prosimy o przesłanie rezygnacji z uczestnictwa w zawodach
do dnia 31.01.2019 r. na mail biuro@zmierzymyczas.pl 
Takie osoby zostaną usunięte z listy i automatycznie zostanie im zwrócona opłata startowa na konto z którego dokonali opłaty biegu.



Kategorie:
- Kategoria mundurowa - bieg z mundurem i plecakiemWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 203
- III Mistrzostwa Pomorza Szkół Mundurowych w biegach przełajowychWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 203
- Kategoria sportowa - bieg bez munduru i plecakaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 203

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 4
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1CzapiewskiPawełMPOLKS1996OsówkoAWFiS Gdańsk XLZapłacono
2GalickiRobertMPOLKS1976BoboliceAreszt Śledczy Koszalin LZapłacono
3GałanJoannaKPOLKS1966Złocieniec MZapłacono
4GawronPiotrMPOLKS1975BytówKB GOCH Bytów LZapłacono
5HałunŁukaszMPOLKS1988Giżycko15 Gizyka Brygada Zmechanizowana MZapłacono
6KłosTomaszMPOLKS1979Kalisz Pomorski2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu LZapłacono
7KosińskiMaciejMPOLKS1992CzłuchówSportowy Człuchów SZapłacono
8KowalczykIwonaKPOLKS1973CzarneCzarne Biega SZapłacono
9Kurzawińska-JabłońskaKasiaKPOLKS1972CzarneCzarne BiegaXSZapłacono
10RadomskiHeronimMPOLKS1962CzarneCzarne Biega LZapłacono
11RokitaEmiliaKPOLKS1989CzarneKomenda Powiatowa Policji w CzłuchowieXSZapłacono
12RokitaMichałMPOLKS1984CzarneZakład Karny w Czarnem LZapłacono
13RudzińskiJacekMPOLKS1976TychowoTrygław Tychowo XLZapłacono
14RudzińskiRadosławMPOLKS1980BiałogardTrygław Tychowo MZapłacono
15RutkowskaAnnaKPOLKS1969WałczWataha Wałcz MZapłacono
16SatyłaTomaszMPOLKS1986CzarneCzarne Biega M
17StępieńMartaKPOLKS1997Gdynia SZapłacono
18UrbańskiTomaszMPOLKS1972BiałogardAreszt Śledczy Koszalin LZapłacono
19BezmenDavydMUKRMPSM2002SłupskPolicyjne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku L
20BiesekWeronikaKPOLMPSM2002ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice S
21BłanekJuliaKPOLMPSM2001Rytel S
22BorzyszkowskiDawidMPOLMPSM2001CzłuchówSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
23CzapiewskaAleksandraKPOLMPSM2001ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice XL
24DaszekMartynaKPOLMPSM2002BąkSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice S
25DołęgaJakubMPOLMPSM2002PiaskowoSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
26FoksMichałMPOLMPSM2001ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
27GierszewskiKacperMPOLMPSM2001CzerskLiceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku MZapłacono
28GłowackiKacperMPOLMPSM2002SłupskPolicyjne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku M
29GołębiewskiMarcinMPOLMPSM2001CzerskSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
30GołuńskiKrystianMPOLMPSM2001CzerskSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice MZapłacono
31GrajczykKrystianMPOLMPSM2002SłupskPolicyjne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku M
32GrodzkiMikołajMPOLMPSM2002Jarocin SZapłacono
33GruźlińskaPatrycjaKPOLMPSM2001CzerskBZDZ Chojnice S
34GucwaMateuszMPOLMPSM2001ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
35KopciałDamianMPOLMPSM2001SłupskPolicyjne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku M
36KroplewskaJuliaKPOLMPSM2001WieleSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice S
37KsiążekMagdaKPOLMPSM2001ChojniceBZDZ Chojnice S
38KuchenbeckerBeataKPOLMPSM2000ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice S
39KwaśniakJuliaKPOLMPSM2001CharzykowySzkoła Techniczna BZDZ Chojnice S
40LandowskiKrzysztofMPOLMPSM2001AbisyniaSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
41LedaMikołajMPOLMPSM2001Sępólno KrajeńskieSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
42ŁudkowskiMikołajMPOLMPSM2001Sępólno KrajeńskieSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
43ŁuszczakKatarzynaKPOLMPSM2001NieżychowiceXS
44MeÿerJakubMPOLMPSM2001LichnowySzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
45MożuchZuzannaKPOLMPSM2001CzerskLiceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku MZapłacono
46NapierajWiktorMPOLMPSM2002ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ 8 Chojnice M
47PiankowskiFilipMPOLMPSM2002ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
48PolusMikołajMPOLMPSM2001ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
49PrzeradaWiktoriaKPOLMPSM2001ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice S
50PszenicznyPawełMPOLMPSM2000SłupskPolicyjne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku L
51ReszczyńskaAlicjaKPOLMPSM2001CzerskLiceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku SZapłacono
52SchmidtBartłomiejMPOLMPSM2002ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
53SłomińskiJakubMPOLMPSM2001Nowa CerkiewSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
54StawickiMikołajMPOLMPSM2001CzerskSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
55SzmaglinskiKacperMPOLMPSM2001ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
56SzmytJakubMPOLMPSM2001LegbądSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
57SzykownaNataliaKPOLMPSM2001Sępólno KrajeńskieSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice S
58TaramasArkadiuszMPOLMPSM2001SłupskPolicyjne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku M
59WalendowskiFilipMPOLMPSM2002Pleszew MZapłacono
60ZabrockiŁukaszMPOLMPSM2001CzerskSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice MZapłacono
61ZimorskaWiktoriaKPOLMPSM2001ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
62ŻukowskaDominikaKPOLMPSM2002ZawiercieXIV LO im.mjr Henryka Sucharskiego KatowiceSZapłacono
63AdamczykNataliaKPOLMUN1992ŁodygowiceAkademia Wojsk lądowych we Wrocławiu SZapłacono
64AdasiewiczStanisławMPOLMUN1988Białystok18 Pułk Rozpoznawczy XLZapłacono
65AmbroziakDawidMPOLMUN1993Grodzisk Mazowiecki XLZapłacono
66AntkowiakMikołajMPOLMUN1997ŚwinoujścieAkademia Marynarki Wojennej SZapłacono
67BajerSebastianMPOLMUN1987Nowa WieśOISW Katowice MZapłacono
68BakaRadosławMPOLMUN1980TychyJednostka Wojskowa 4724 Kraków LZapłacono
69BanaśMichałMPOLMUN1990Wrocław LZapłacono
70BaranŁukaszMPOLMUN1986Śląskie5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry LZapłacono
71BartlewskiEmilianMPOLMUN1982Choszcznodas/12 Brygada Zmechanizowana XLZapłacono
72BartnikZygfrydMPOLMUN1990Łódź1 Batalion Kawalerii Powietrznej LZapłacono
73BąkałaRafałMPOLMUN1998LęborkWAT WARSZAWA LZapłacono
74BebiołkaDawidMPOLMUN1993Piekary ŚląskieOISW Katowice MZapłacono
75BiałasPawełMPOLMUN1991Opoczno15 Gizyka Brygada Zmechanizowana MZapłacono
76BielskiDawidMPOLMUN1981Szczytno4W-MBOT LZapłacono
77BiernackaMagdalenaKPOLMUN1989Bydgoszcz1 Brygada Logistyczna LZapłacono
78BiłatPiotrMPOLMUN1982Kołobrzeg XLZapłacono
79BłaszczykArturMPOLMUN1979Ząbki1 Brygada Pancerna MZapłacono
80BoberJakubMPOLMUN1996Miastko L
81BonarSzymonMPOLMUN1982Mietel17WBZ LZapłacono
82BorutaPiotrMPOLMUN1993ChojniceKomenda Powiatowa Policji w Człuchowie XLZapłacono
83BrzozowskiRafałMPOLMUN1987Choszcznodas/12 Brygada Zmechanizowana MZapłacono
84BurdaBartoszMPOLMUN1987Koszalin8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy LZapłacono
85CejkoDawidMPOLMUN1996Słupsk1 BZ LĘBORK MZapłacono
86ChilimoniukLeszekMPOLMUN1978Zaniówka1 Brygada Pancerna XXLZapłacono
87ChmielewskaEdytaKPOLMUN1988AugustówŻandarmeria WojskowaSZapłacono
88ChodorowskiArkadiuszMPOLMUN1980AleksandrówIPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna Policji XXLZapłacono
89ChojnackaMonikaKPOLMUN1992KrzykosyŚredzki klub bokserski/16 BRLSZapłacono
90ChomiczKrzysztofMPOLMUN1979Orzesze16bpd LZapłacono
91CichałaDamianMPOLMUN1986SłupskBATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO MZapłacono
92CichyMateuszMPOLMUN1991Inowrocławdas/12 Brygada Zmechanizowana LZapłacono
93CzajkowskiKarolMPOLMUN1990Szczecin12 Brygada Zmechanizowana MZapłacono
94CzartoryjskiJakubMPOLMUN1996PiszWAT WARSZAWA LZapłacono
95ĆwiokAleksanderMPOLMUN1997CzarneWAT WARSZAWA MZapłacono
96DanielKarolMPOLMUN1998BilczyceAkademia Wojsk lądowych we Wrocławiu LZapłacono
97DataDariuszMPOLMUN1967KletnoKuguar Xtreme Runners LZapłacono
98DataMarekMPOLMUN1990KletnoKomenda Stołeczna Policji / Kuguar Xtreme Runners MZapłacono
99DąbkowskiMariuszMPOLMUN1976Goworowo2 orel 4XL
100DebskiMateuszMPOLMUN1978Olesnica SZapłacono
Strona 1 z 4