maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

5 Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie, "Czarno to widzę"

5 Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie,
Miejsce i data imprezy: Czarne, 09 listopada 2019
Organizator: • Urząd Miasta i Gminy w Czarnem;
• Zakład Karny w Czarnem;
• Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnem;
• Ochotnicza Straż Pożarna w Bińczu;
• Zespół Szkół w Czarnem;
• Komenda Powiatowa Policji w Człuchowie;
• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem;
• UKS Champion Czarne;
• Czarneńskie Centrum Kultury;
• Zawodnicy Wojskowego Klubu Biegacza „Meta” Lubliniec.

Patronat medialny: Polska Zbrojna, Radio Weekend FM z Chojnic; TV Czarne; TVN.

Regulamin: Regulamin Biegu



!!!UWAGA!!!
Trwają weryfikacje rezygnacji z udziału w nowym terminie zawodów. Zapisy zostaną ponownie uruchomione 05.02.2019 r.
PRZYPOMINAMY:
Osoby, które nie chcą (nie mogą) uczestniczyć w zawodach w dniu 09.11.2019 r., a mają opłacony start, prosimy o przesłanie rezygnacji z uczestnictwa w zawodach
do dnia 31.01.2019 r. na mail biuro@zmierzymyczas.pl 
Takie osoby zostaną usunięte z listy i automatycznie zostanie im zwrócona opłata startowa na konto z którego dokonali opłaty biegu.



Kategorie:
- Kategoria mundurowa - bieg z mundurem i plecakiemWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 204
- III Mistrzostwa Pomorza Szkół Mundurowych w biegach przełajowychWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 204
- Kategoria sportowa - bieg bez munduru i plecakaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 204

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 4
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamczykNataliaKPOLMUN1992ŁodygowiceAkademia Wojsk lądowych we Wrocławiu SZapłacono
2AdasiewiczStanisławMPOLMUN1988Białystok18 Pułk Rozpoznawczy XLZapłacono
3AmbroziakDawidMPOLMUN1993Grodzisk Mazowiecki XLZapłacono
4AntkowiakMikołajMPOLMUN1997ŚwinoujścieAkademia Marynarki Wojennej SZapłacono
5BajerSebastianMPOLMUN1987Nowa WieśOISW Katowice MZapłacono
6BakaRadosławMPOLMUN1980TychyJednostka Wojskowa 4724 Kraków LZapłacono
7BanaśMichałMPOLMUN1990Wrocław LZapłacono
8BaranŁukaszMPOLMUN1986Śląskie5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry LZapłacono
9BartlewskiEmilianMPOLMUN1982Choszcznodas/12 Brygada Zmechanizowana XLZapłacono
10BartnikZygfrydMPOLMUN1990Łódź1 Batalion Kawalerii Powietrznej LZapłacono
11BąkałaRafałMPOLMUN1998LęborkWAT WARSZAWA LZapłacono
12BebiołkaDawidMPOLMUN1993Piekary ŚląskieOISW Katowice MZapłacono
13BiałasPawełMPOLMUN1991Opoczno15 Gizyka Brygada Zmechanizowana MZapłacono
14BielskiDawidMPOLMUN1981Szczytno4W-MBOT LZapłacono
15BiernackaMagdalenaKPOLMUN1989Bydgoszcz1 Brygada Logistyczna LZapłacono
16BiesekWeronikaKPOLMPSM2002ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice S
17BiłatPiotrMPOLMUN1982Kołobrzeg XLZapłacono
18BłanekJuliaKPOLMPSM2001Rytel S
19BłaszczykArturMPOLMUN1979Ząbki1 Brygada Pancerna MZapłacono
20BoberJakubMPOLMUN1996Miastko L
21BonarSzymonMPOLMUN1982Mietel17WBZ LZapłacono
22BorutaPiotrMPOLMUN1993ChojniceKomenda Powiatowa Policji w Człuchowie XLZapłacono
23BorzyszkowskiDawidMPOLMPSM2001CzłuchówSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
24BrzozowskiRafałMPOLMUN1987Choszcznodas/12 Brygada Zmechanizowana MZapłacono
25BurdaBartoszMPOLMUN1987Koszalin8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy LZapłacono
26CejkoDawidMPOLMUN1996Słupsk1 BZ LĘBORK MZapłacono
27ChilimoniukLeszekMPOLMUN1978Zaniówka1 Brygada Pancerna XXLZapłacono
28ChmielewskaEdytaKPOLMUN1988AugustówŻandarmeria WojskowaSZapłacono
29ChodorowskiArkadiuszMPOLMUN1980AleksandrówIPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna Policji XXLZapłacono
30ChojnackaMonikaKPOLMUN1992KrzykosyŚredzki klub bokserski/16 BRLSZapłacono
31ChomiczKrzysztofMPOLMUN1979Orzesze16bpd LZapłacono
32CichałaDamianMPOLMUN1986SłupskBATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO MZapłacono
33CichyMateuszMPOLMUN1991Inowrocławdas/12 Brygada Zmechanizowana LZapłacono
34CzajkowskiKarolMPOLMUN1990Szczecin12 Brygada Zmechanizowana MZapłacono
35CzapiewskaAleksandraKPOLMPSM2001ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice XL
36CzapiewskiPawełMPOLKS1996OsówkoAWFiS Gdańsk XLZapłacono
37CzartoryjskiJakubMPOLMUN1996PiszWAT WARSZAWA LZapłacono
38ĆwiokAleksanderMPOLMUN1997CzarneWAT WARSZAWA MZapłacono
39DanielKarolMPOLMUN1998BilczyceAkademia Wojsk lądowych we Wrocławiu LZapłacono
40DaszekMartynaKPOLMPSM2002BąkSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice S
41DataDariuszMPOLMUN1967KletnoKuguar Xtreme Runners LZapłacono
42DataMarekMPOLMUN1990KletnoKomenda Stołeczna Policji / Kuguar Xtreme Runners MZapłacono
43DąbkowskiMariuszMPOLMUN1976Goworowo2 orel 4XL
44DebskiMateuszMPOLMUN1978Olesnica SZapłacono
45DereńGrzegorzMPOLMUN1976Świdwin21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO LZapłacono
46DłużniakAdamMPOLMUN1986Częstochowa13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej MZapłacono
47DobrowolskiMateuszMPOLMUN1994SzczecinJW4531 MZapłacono
48DołęgaJakubMPOLMPSM2002PiaskowoSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
49DrozdowskiMichałMPOLMUN1996GnieznoWAT WARSZAWA MZapłacono
50DrusŁukaszMPOLMUN1984Gdańsk LZapłacono
51DudkiewiczDawidMPOLMUN1987SwarzędzCSWLąd Poznań LZapłacono
52DuńskaKarolinaKPOLMUN1990CzarneXSZapłacono
53DybkaKatarzynaKPOLMUN1983Choszcznodas/12 Brygada Zmechanizowana SZapłacono
54DzietkoŁukaszMPOLMUN1985OpatówBiegający gorol MZapłacono
55DziudzielMaciejMPOLMUN1995Wronki LZapłacono
56FilipekMarcinMPOLMUN1983Choszcznodas/12 Brygada Zmechanizowana LZapłacono
57FlorekMichałMPOLMUN1984KrakówWojsko Polskie MZapłacono
58FoksMichałMPOLMPSM2001ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
59FranczakMichałMPOLMUN1999DrzewicaAkademia Wojsk lądowych we Wrocławiu LZapłacono
60FryszkaPawełMPOLMUN2000DęblinLotnicza Akademia Wojskowa MZapłacono
61GajewskiJacekMPOLMUN1968ŻagańJw 3940 MZapłacono
62GalickiRobertMPOLKS1976BoboliceAreszt Śledczy Koszalin LZapłacono
63GałanJoannaKPOLKS1966Złocieniec MZapłacono
64GałanLeszekMPOLMUN1963Złocieniec LZapłacono
65GarbarczykDanielMPOLMUN1992Zduńska Wola1 Batalion Kawalerii Powietrznej MZapłacono
66GawronPiotrMPOLKS1975BytówKB GOCH Bytów LZapłacono
67GierszewskiKacperMPOLMPSM2001CzerskLiceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku MZapłacono
68GłogowskiPiotrMPOLMUN1987RadomŻandarmeria Wojskowa LZapłacono
69GłowackiAndrzejMPOLMUN1971LegionowoDowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej LZapłacono
70GłowackiKacperMPOLMPSM2002SłupskPolicyjne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku M
71GłowackiMateuszMPOLMUN1998LegionowoAkademia Wojsk lądowych we Wrocławiu MZapłacono
72GołębiewskiMarcinMPOLMPSM2001CzerskSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
73GołuńskiKrystianMPOLMPSM2001CzerskSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice MZapłacono
74GonciarzPiotrMPOLMUN1996WrocławFender Bender LZapłacono
75Górecka-SmoterMałgorzataKPOLMUN1983Wałcz2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu MZapłacono
76GrabowskiArturMPOLMUN1996Winiary5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry XLZapłacono
77GraczykKacperMPOLMUN1997WrocławOPP WROCŁAW L
78GrajczykKrystianMPOLMPSM2002SłupskPolicyjne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku M
79GreczyszynDariuszMPOLMUN1995CzarneZakład Karny w Czarnem MZapłacono
80GregorBłażejMPOLMUN1986PiechcinSPWLąd Poznań SZapłacono
81GrodzkiMikołajMPOLMPSM2002Jarocin SZapłacono
82GrubeBartoszMPOLMUN1986GdyniaBigYellowFoot Adventure Team XLZapłacono
83GruźlewskiRadosławMPOLMUN1989Świętoszów11DKPanc LZapłacono
84GruźlińskaPatrycjaKPOLMPSM2001CzerskBZDZ Chojnice S
85GrzegorczykIgaKPOLMUN1991WarszawaXSZapłacono
86GrzelakDamianMPOLMUN1989Turowo100 batalion łączności SZapłacono
87GrzybowskiMateuszMPOLMUN1988KłobuckKP I Częstochowa MZapłacono
88GrzybowskiPatrykMPOLMUN1993Kłobuck MZapłacono
89GrzywnaGrzegorzMPOLMUN1992LubliniecWkb Meta Lubliniec L
90GucwaMateuszMPOLMPSM2001ChojniceSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice M
91HałunŁukaszMPOLKS1988Giżycko15 Gizyka Brygada Zmechanizowana MZapłacono
92HaraszczukDawidMPOLMUN1987Szczecin7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA MZapłacono
93HelikNataliaKPOLMUN1993Jaraczewo16 brlSZapłacono
94HermanArkadiuszMPOLMUN1973SłupskPLO Słupsk LZapłacono
95HryciówPawełMPOLMUN1984Białogard8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy LZapłacono
96JabłońskiArkadiuszMPOLMUN1984Koszalin8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy XLZapłacono
97JagiełłoPawełMPOLMUN1983Zgierz15 Gizyka Brygada Zmechanizowana M
98JagodaAnnaKPOLMUN1989RumiaBigYellowFoot Adventure TeamSZapłacono
99JakubczykAdrianMPOLMUN1982SiewierzOddział Zewnętrzny CiągowiceSZapłacono
100JakubikJacekMPOLMUN1970Ryki21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO XLZapłacono
Strona 1 z 4