maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

5 Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie, "Czarno to widzę"

5 Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie,
Miejsce i data imprezy: Czarne, 19 stycznia 2019
Organizator: • Urząd Miasta i Gminy w Czarnem;
• Zakład Karny w Czarnem;
• Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnem;
• Ochotnicza Straż Pożarna w Bińczu;
• Zespół Szkół w Czarnem;
• Komenda Powiatowa Policji w Człuchowie;
• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem;
• UKS Champion Czarne;
• Czarneńskie Centrum Kultury;
• Zawodnicy Wojskowego Klubu Biegacza „Meta” Lubliniec.

Patronat medialny: Polska Zbrojna, Radio Weekend FM z Chojnic; TV Czarne; TVN.
Regulamin: Regulamin Biegu


Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1KuflowskiArturMPOLMUN1977Grójec1.Orel LZapłacono
2KopkaMagdalenaKPOLMUN1987Szczecin12 Brygada ZmechanizowanaSZapłacono
3Kurzawińska-JabłońskaKasiaKPOLKS1972CzarneCzarne BiegaXS
4ZającPiotrMPOLMUN1986KraśnikOddział Prewencji Policji w Warszawie LZapłacono
5GregorBłażejMPOLMUN1986PiechcinSPWLąd Poznań S
6RzechowskiFilipMPOLMUN1984GdyniaBigYellowFoot Adventure Team MZapłacono
7NoskoEwaKPOLMUN1987WrocławS
8MłynarczykMarekMPOLMUN1991Rawa Mazowiecka7 batalion kawalerii powietrznej M
9GrzeleckiSebastianMPOLMUN1981GdanskST RUNNERS XL
10PrzednówekMariolaKPOLKS1989CzarneSZapłacono
11NowakPiotrMPOLMUN1981CzarneZakład Karny w Czarnem L
12NowakSylwiaKPOLMUN1981CzarneCzarne Biega M
13LierszWłodzimierzMPOLMUN1984Stargard2bsap LZapłacono
14ŻałobaPawełMPOLMUN1986SkierniewiceWAT WARSZAWA XLZapłacono
15JarczyńskiMariuszMPOLMUN1969Piła1 RBLog L
16WysokinskaAnetaKPOLMUN1989WarszawaOddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej Mińsk Mazowiecki MZapłacono
17SzlązakBeataKPOLMUN1985Mińsk MazowieckiOddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej Mińsk MazowieckiSZapłacono
18PanaskoBartoszMPOLMUN1986SzamotułyPlacówka Straży Granicznej Poznań - Ławica MZapłacono
19ŻytkiewiczMichałMPOLMUN1996Kołobrzeg12 Brygada Zmechanizowana SZapłacono
20GruźlewskiRadosławMPOLMUN1989Świętoszów11DKPanc L
21RajewiczKrzysztofMPOLMUN1974Puszczykowo31 Baza Lotnicztwa Taktycznego L
22BanaśMichałMPOLMUN1990Wrocław L
23ChomiczKrzysztofMPOLMUN1979Orzesze16bpd LZapłacono
24KempińskiŁukaszMPOLMUN1989BraniewoJW 2980 Braniewo LZapłacono
25MadajewskiŁukaszMPOLMUN1993BraniewoJW 2980 Braniewo LZapłacono
26JagodaAnnaKPOLMUN1989RumiaBigYellowFoot Adventure TeamSZapłacono
27DurmanSławomirMPOLMUN1984SzczecinJW4531SZapłacono
28SemeniukAndrijMPOLMUN1978WarszawaWkurw_team MZapłacono
29WłodarczykMirosławMPOLMUN1986Ełk15 Gizyka Brygada Zmechanizowana L
30MalukEmilMPOLMUN1985Szczecin12 Brygada Zmechanizowana XLZapłacono
31DereńGrzegorzMPOLMUN1976Świdwin21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO LZapłacono
32PiotrowskiDominikMPOLMUN1980Chodzież12 WBOT_125 blpSZapłacono
33SkorupkaRadekMPOLMUN1979BydgoszczPolicja LZapłacono
34NarlochTomaszMPOLMUN1978BydgoszczPolska biega L
35KołatkaMariuszMPOLMUN1973Borne SulinowoBorne Biega L
36WójcikKamilMPOLMUN1986Lublin18 Pułk Rozpoznawczy M
37WilchowskiStefanMPOLMUN1979OlsztynSRTG OLSZTYN XL
38GrzywnaGrzegorzMPOLMUN1992LubliniecWkb Meta Lubliniec L
39MłocekMałgorzataKPOLMUN1983Kętrzyn11 Mazurski Pułk ArtyleriiS
40ŻeliskoPawełMPOLMUN1996Krasnystaw12 Brygada Zmechanizowana MZapłacono
41PalmowskiMarcinMPOLMUN1977ZawiercieOddział Zewnętrzny Ciągowice LZapłacono
42ŻukowskaDominikaKPOLMPSM2002ZawiercieXIV LO im.mjr Henryka Sucharskiego KatowiceSZapłacono
43FlorekMichałMPOLMUN1984KrakówWojsko Polskie MZapłacono
44JakubikJacekMPOLMUN1970Ryki21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO XLZapłacono
45WeberPatrykMPOLMUN1989PoliceJw 1749 LZapłacono
46JakubczykAdrianMPOLMUN1982SiewierzOddział Zewnętrzny CiągowiceSZapłacono
47SolaAleksandraKPOLMUN1986WarszawaSZapłacono
48NiemczakBarbaraKPOLMUN1989PiasecznoIPA Pałac MostowskichS
49BiegalskiWojciechMPOLMUN1994Mistów22. Baza Lotnictwa Taktycznego LZapłacono
50JobczykPatrykMPOLMUN1996Szczecin5 Pułk Inżynieryjny w Szczecinie MZapłacono
51ŁuczkiewiczMaciejMPOLMUN1980WarszawaJudo Legia Warszawa MZapłacono
52PłoskiKrzysztofMPOLMUN1977Bobolin1RBLog Wałcz/Darłowskie Charty XLZapłacono
53GrubeBartoszMPOLMUN1986GdyniaBigYellowFoot Adventure Team XLZapłacono
54JaroszPrzemysławMPOLMUN1996Wyczechy8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy L
55CichałaDamianMPOLMUN1986SłupskBATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO MZapłacono
56ChmielewskaEdytaKPOLMUN1988AugustówŻandarmeria WojskowaSZapłacono
57TarnackiDariuszMPOLMUN1989BiałystokKWP Białystok MZapłacono
58KucharczykSławomirMPOLMUN1992LubliniecWkb Meta Lubliniec M
59SieradzkaJustynaKPOLMUN1981WarszawaŻandarmeria Wojskowa MZapłacono
60DrożdzyńskiDawidMPOLMUN1982Witkowo33 BLTr. Powidz LZapłacono
61SawiczŁukaszMPOLMUN1989WitkowoNo Excuses Team MZapłacono
62FitrzykKrzysztofMPOLMUN1984TarnówWETERANI RP XLZapłacono
63DziudzielMaciejMPOLMUN1995Wronki LZapłacono
64DobrowolskiMateuszMPOLMUN1994SzczecinJW4531 MZapłacono
65PawłowskiRafałMPOLMUN1974Wałcz LZapłacono
66PawłowskaPatrycjaKPOLMUN1996WałczSZapłacono
67JakubowskaAleksandraKPOLMUN1991Drygały15 Gizyka Brygada ZmechanizowanaS
68WalkowiakPawełMPOLMUN1987PoznańCSWLąd Poznań XXLZapłacono
69GackiDamianMPOLMUN2000Braniewo M
70KreftŁukaszMPOLMUN1983Reda3 Flotylla Okrętów MZapłacono
71KalkowskiPawełMPOLMUN1986Koszalin8 Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyS
72PionkRafałMPOLMUN1984Miszewo3 Flotylla Okrętów MZapłacono
73CzajkowskiKarolMPOLMUN1990Szczecin12 Brygada Zmechanizowana MZapłacono
74LenartowiczSebastianMPOLMUN1988Szczecin12 Brygada Zmechanizowana M
75RóżańskiMateuszMPOLMUN1995Poznań12 Brygada Zmechanizowana M
76TratwalAdrianMPOLMUN1994Świebodzn17WBZ MZapłacono
77SadowskiKamilMPOLMUN1992Lipno12 Brygada Zmechanizowana L
78StańczykMarcinMPOLMUN1988ZalasewoCSWLąd Poznań L
79HorbatowiczJanuszMPOLMUN1993Wędrzyn17WBZ M
80LeśniakFilipMPOLMUN1996Wędrzyn17WBZ M
81TorzewskiRomanMPOLMUN1971Boniewo LZapłacono
82MałasDamianMPOLMUN1989CzeladźKM PSP Bytom L
83StachowskiMirosławMPOLMUN1964Żary11DKPanc MZapłacono
84PilipczukDanielMPOLMUN1989WarszawaŻandarmeria Wojskowa L
85ZuzelAmadeuszMPOLMUN1996Wędrzyn17WBZS
86WiniarskiJarosławMPOLMUN1986Szczecin12 Brygada Zmechanizowana LZapłacono
87PeloArturMPOLMUN1978Słupsk7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA M
88PanowiczMarcinMPOLMUN1989GnieznoKPP GnieznoS
89PecWiolaKPOLMUN1984SzczecinCalypsoRunnersTeamS
90KuzanSławomirMPOLMUN1989CzarneZakład Karny w Czarnem M
91WójciakŁukaszMPOLMUN1986WrocławUmawianienabieganeTeam M
92WojciechowskiAdrianMPOLMUN1989Koszalin8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy L
93LaszukPaulinaKPOLMUN1993ElblągJW 2980 Braniewo M
94RóżańskiDawidMPOLMUN1994DziwnówJw 5018 MZapłacono
95ĆwiokAleksanderMPOLMUN1997CzarneWAT WARSZAWA M
96ChodurskiPatrykMPOLMUN1995KielceWAT WARSZAWA L
97KozłowskiWitoldMPOLMUN1981WarszawaWarszawa - Bemowo M
98GrobelskiDawidMPOLMUN1988Gorzów Wielkopolski17WBZ M
99DudkiewiczDawidMPOLMUN1987SwarzędzCSWLąd Poznań LZapłacono
100IgnasiakDamianMPOLMUN1988KaliszCSWLąd Poznań M
Strona 1 z 3