maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka – Wira

Miejsce i data imprezy: Bytom, 24 lutego 2019
Organizator: Klub Sportowy „Strefa Byków”

Patronat Medialny:
Ogólnopolski tygodnik Warszawska Gazeta
Lokalny tygodnik Życie Bytomskie
Regulamin: Regulamin biegu

Odbiorcą przelewów jest organizator Stowarzyszenie Sportów Siłowych „Strefa Byków”

Zapisy zostały wstrzymane.

Strona 1 z 6
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1HajdaJustynaKPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryXSZapłacono
2StasikKrzysztofMPOLRadzionkówLogtech Team RadzionkówLZapłacono
3TworekDawidMPOLRadzionkówMZapłacono
4StemplowskiDamianMPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryL
5GrudniewskiRafałMPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryL
6KwaśniewskaDariaKPOLBytomMZapłacono
7WoznickiŁukaszMPOLBytomPGDLZapłacono
8ZabielskiJacekMPOLRybnikMZapłacono
9PleszczyńskiKamilMPOLZabrzeGTW - Grupa Trzymająca WagęLZapłacono
10HańczurJanMPOLBytom-StroszekMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
11HańczurJózefMPOLBytomB T M RunnersMZapłacono
12FlorińskaKarolinaKPOLBytomS
13WojciechowskaBarbaraKPOLTarnowskie GóryMZapłacono
14DudaŁukaszMPOLChorzówBATORY LOTOSZapłacono
15BonkHenrykMPOLBytomLZapłacono
16BeniszWojciechMPOLTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryMZapłacono
17FilipczykDanutaKPOLBytomMZapłacono
18PlatenJerryMPOLBytomPL@10LZapłacono
19PiegzaDawidMPOLKrupski MłynGibke GizdyLZapłacono
20KargólRafałMPOLRadzionkówLogtech Team RadzionkówMZapłacono
21PypłaczWojciechMPOLMysłowiceMZapłacono
22BurakowskaMałgorzataKPOLSosnowiecZabiegani NauczycieleSZapłacono
23CichowlasJustynaKPOLBytomL
24FurmanSylwiaKPOLSosnowiecWirusyS
25RosadaZdzisławMPOLGliwiceMZapłacono
26WręczyckiŁukaszMPOLLubliniecM
27SzymańskiPiotrMPOLBytomLZapłacono
28ZadoraMaciejMPOLBytomLZapłacono
29WyciszkiewiczKarinaKPOLZbrosławiceMZapłacono
30SzadkowskiMarekMPOLBytomLZapłacono
31WojakowskiKrzysztofMPOLZabrzeK&K RUNMZapłacono
32WojakowskaKatarzynaKPOLZabrzeK&K RUNSZapłacono
33KapelaMariuszMPOLBytomCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMXS
34SkawińskiKrzysztofMPOLTrzebiniaSierszanieLZapłacono
35SkawińskaMagdalenaKPOLTrzebiniaSierszanieXLZapłacono
36SkawińskiPawełMPOLTrzebiniaSierszanieLZapłacono
37BiernackiMichałMPOLWarszawaBRAKM
38MiśKatarzynaKPOLRadzionkówCidry LotajomSZapłacono
39BrzezinaElżbietaKPOLBytomL
40PrzybyłaKasiaKPOLBytomBRAKM
41WawrzynekGrzegorzMPOLŚwiętochłowiceŚLĄSK RUNNESXL
42KrajewskiDamianMPOLŚwiętochłowiceŚląsk RunnersXXLZapłacono
43BiałasAnnaKPOLBytomMZapłacono
44WodarzBernadetaKPOLBytomMZapłacono
45BąkTatianaKPOLBytomL
46KańtochIzabelaKPOLBytomLZapłacono
47SzczepanikSandraKPOLBytomSZOMBIERKI DREAM TEAMSZapłacono
48ZarębaMichałMPOLLachowskieSZOMBIERKI DREAM TEAMM
49PodolakAlfredMPOLPyskowiceLAKS FRETPOL PYSKOWICELZapłacono
50PodolakTeresaKPOLPyskowiceLAKS FRETPOL PYSKOWICEXLZapłacono
51WaluszJolantaKPOLBytomSZOMBIERKI DREAM TEAMXLZapłacono
52WojdanowskaMałgorzataKPOLTarnowskie GóryLecymy DurśSZapłacono
53OsowskaKatarzynaKPOLGliwiceNight Runners GliwiceLZapłacono
54WilkGrażynaKPOLPiekary ŚlLecymy DurśLZapłacono
55BrzezinaŁukaszMPOLRuda ŚląskaIdź Pod Prąd TVLZapłacono
56NiesporekMarianMPOLPiekary ŚlLecymy DurśM
57MarekRobertMPOLGliwiceXL
58ŁabaMirosławMPOLBytom#KAMRATYLZapłacono
59ŁabaKatarzynaKPOLBytom#KAMRATYLZapłacono
60KoziaraGrzegorzMPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryLZapłacono
61DziublaBartłomiejMPOLKamieniecLZapłacono
62WuwerKarolMPOLBytomLZapłacono
63Hebda-OlszówkaAleksandraKPOLChorzówNight Runners GliwiceL
64KućKrzysztofMPOLBytomKmp bytomLZapłacono
65Błońska-PolakEwaKPOLTarnowskie GóryB T M RunnersMZapłacono
66DragonMirosławMPOLTarnowskie Góry1965LZapłacono
67WróbelWojciechMPOLBytomSZOMBIERKI DREAM TEAMMZapłacono
68DelewskaDorotaKPOLZabrzeNight Runners ZabrzeMZapłacono
69KandoraPiotrMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
70PrzepiórkaMaciejMPOLTarnowskie GóryAmatorXXL
71SzczukaAdrianMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaXLZapłacono
72SzczukaJoannaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaMZapłacono
73DumnickiArturMPOLBytomBSRH Leo Corde BytomXXLZapłacono
74SkrzypekKrzysztofMPOLBytomKlinczu TeamS
75OlszynaRafałMPOLBytomLZapłacono
76SkorupaAdamMPOLZabrzeMiraz Race TeamLZapłacono
77GóraMarekMPOLTarnowskie GóryLZapłacono
78RzepkaPiotrMPOLŚwiętochłowiceHernik Team/Sportowy ŚwirSZapłacono
79NapierajAleksanderMPOLRadzionkówB-12XLZapłacono
80CiemkaMarcinMPOLPiekary ŚląskieB12MZapłacono
81SzymańskiZbigniewMPOLWojkowiceLZapłacono
82BoguszDamianMPOLZabrzeNight Runners ZabrzeLZapłacono
83PolakKrzysztofMPOLBytomSM BytomLZapłacono
84ChaładynSławekMPOLŁabędyLZapłacono
85BaronKrzysztofMPOLPiekary ŚląskieLecymy DurśSZapłacono
86SzklarskiPrzemysławMPOLBytomCARBON OCR RACING TEAMM
87OlejnikAnnaKPOLChorzówCross-świonySZapłacono
88ChojnaZygmuntMPOLPiekary Śląskie1961M
89KandziaKrzysztofMPOLBytompieRUNyL
90MalinowskiAdrianMPOLBędzin#czeladzbiegaL
91MiczekMichałMPOLRacibórzEko-Okna RunnersM
92SkibaMirosławMPOLBytomStrefa BykówMZapłacono
93MazurKrzysztofMPOLCzęstochowaL
94OzdobaMarcinMPOLPiekary ŚląskieLecymy DurśXLZapłacono
95TyczyńskiRyszardMPOLPiekary ŚląskieLecymy DurśM
96RoskoszRafałMPOLTarnowskie GóryPRO-WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRYM
97NowakTadeuszMPOLKatowiceRunanywhereMZapłacono
98SkopowskaKlaudiaKPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryMZapłacono
99JacyszynLechosławMPOLBytomUKS Orlik SP 3 BytomMZapłacono
100MichalczykKrystianMPOLBytomLZapłacono
Strona 1 z 6