maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka – Wira

Miejsce i data imprezy: Bytom, 24 lutego 2019
Organizator: Klub Sportowy „Strefa Byków”

Patronat Medialny:
Ogólnopolski tygodnik Warszawska Gazeta
Lokalny tygodnik Życie Bytomskie
Regulamin: Regulamin biegu


Odbiorcą przelewów jest organizator Stowarzyszenie Sportów Siłowych „Strefa Byków”

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1HajdaJustynaKPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryXSZapłacono
2StasikKrzysztofMPOLRadzionkówLogtech Team RadzionkówL
3TworekDawidMPOLRadzionkówMZapłacono
4StemplowskiDamianMPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryL
5GrudniewskiRafałMPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryL
6KwaśniewskaDariaKPOLBytomMZapłacono
7WoznickiŁukaszMPOLBytomPGDLZapłacono
8ZabielskiJacekMPOLRybnikMZapłacono
9PleszczyńskiKamilMPOLZabrzeGTW - Grupa Trzymająca WagęLZapłacono
10HańczurJanMPOLBytom-StroszekMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
11HańczurJózefMPOLBytomB T M RunnersMZapłacono
12FlorińskaKarolinaKPOLBytomS
13WojciechowskaBarbaraKPOLTarnowskie GóryM
14DudaŁukaszMPOLChorzówBATORY LOTOS
15BonkHenrykMPOLBytomL
16BeniszWojciechMPOLTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryM
17FilipczykDanutaKPOLBytomM
18PlatenJerryMPOLBytomPL@10LZapłacono
19PiegzaDawidMPOLKrupski MłynGibke GizdyL
20KargólRafałMPOLRadzionkówLogtech Team RadzionkówM
21PypłaczWojciechMPOLMysłowiceMZapłacono
22BurakowskaMałgorzataKPOLSosnowiecSZapłacono
23CichowlasJustynaKPOLBytomL
24FurmanSylwiaKPOLSosnowiecWirusyS
25RosadaZdzisławMPOLGliwiceMZapłacono
26WręczyckiŁukaszMPOLLubliniecM
27SzymańskiPiotrMPOLBytomLZapłacono
28ZadoraMaciejMPOLBytomL
29WyciszkiewiczKarinaKPOLZbrosławiceM
30SzadkowskiMarekMPOLBytomLZapłacono
31WojakowskiKrzysztofMPOLZabrzeK&K RUNMZapłacono
32WojakowskaKatarzynaKPOLZabrzeK&K RUNSZapłacono
33KapelaMariuszMPOLBytomCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMXS
34SkawińskiKrzysztofMPOLTrzebiniaSierszanieLZapłacono
35SkawińskaMagdalenaKPOLTrzebiniaSierszanieXLZapłacono
36SkawińskiPawełMPOLTrzebiniaSierszanieLZapłacono
37BiernackiMichałMPOLWarszawaBRAKM
38MiśKatarzynaKPOLRadzionkówCidry LotajomS
39BrzezinaElżbietaKPOLBytomLZapłacono
40PrzybyłaKasiaKPOLBytomBRAKM
41WawrzynekGrzegorzMPOLŚwiętochłowiceŚLĄSK RUNNESXL
42KrajewskiDamianMPOLŚwiętochłowiceŚląsk RunnersXXL
43BiałasAnnaKPOLBytomMZapłacono
44WodarzBernadetaKPOLBytomMZapłacono
45BąkTatianaKPOLBytomL
46KańtochIzabelaKPOLBytomL
47SzczepanikSandraKPOLBytomSZOMBIERKI DREAM TEAMS
48ZarębaMichałMPOLLachowskieSZOMBIERKI DREAM TEAMM
49PodolakAlfredMPOLPyskowiceLAKS FRETPOL PYSKOWICELZapłacono
50PodolakTeresaKPOLPyskowiceLAKS FRETPOL PYSKOWICEXLZapłacono
51WaluszJolantaKPOLBytomSZOMBIERKI DREAM TEAMXL
52WojdanowskaMałgorzataKPOLTarnowskie GóryLecymy DurśS
53OsowskaKatarzynaKPOLGliwiceNight Runners GliwiceL
54WilkGrażynaKPOLPiekary ŚlLecymy DurśL
55BrzezinaŁukaszMPOLRuda ŚląskaIdź Pod Prąd TVL
56NiesporekMarianMPOLPiekary ŚlLecymy DurśM
57MarekRobertMPOLGliwiceXL
58ŁabaMirosławMPOLBytom#KAMRATYLZapłacono
59ŁabaKatarzynaKPOLBytom#KAMRATYLZapłacono
60KoziaraGrzegorzMPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryLZapłacono
61DziublaBartłomiejMPOLKamieniecL
62WuwerKarolMPOLBytomLZapłacono
63Hebda-OlszówkaAleksandraKPOLChorzówNight Runners GliwiceL
64KućKrzysztofMPOLRuda ŚląskaKmp bytomLZapłacono
65Błońska-PolakEwaKPOLTarnowskie GóryB T M RunnersM
66DragonMirosławMPOLTarnowskie Góry1965LZapłacono
67WróbelWojciechMPOLBytomSZOMBIERKI DREAM TEAMMZapłacono
68DelewskaDorotaKPOLZabrzeNight Runners ZabrzeMZapłacono
69KandoraPiotrMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
70PrzepiórkaMaciejMPOLTarnowskie GóryAmatorXXL
71SzczukaAdrianMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaXLZapłacono
72SzczukaJoannaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaMZapłacono
73DumnickiArturMPOLBytomBSRH Leo Corde BytomXXL
74SkrzypekKrzysztofMPOLBytomKlinczu TeamS
75OlszynaRafałMPOLBytomLZapłacono
76SkorupaAdamMPOLZabrzeMiraz Race TeamL
77GóraMarekMPOLTarnowskie GóryL
78RzepkaPiotrMPOLŚwiętochłowiceHernik Team/Sportowy ŚwirSZapłacono
79NapierajAleksanderMPOLRadzionkówB-12XLZapłacono
80CiemkaMarcinMPOLPiekary ŚląskieB12MZapłacono
81SzymańskiZbigniewMPOLWojkowiceL
82BoguszDamianMPOLZabrzeNight Runners ZabrzeL
83PolakKrzysztofMPOLBytomSM BytomL
84ChaładynSławekMPOLŁabędyLZapłacono
85BaronKrzysztofMPOLPiekary ŚląskieLecymy DurśS
86SzklarskiPrzemysławMPOLBytomCARBON OCR RACING TEAMM
87OlejnikAnnaKPOLChorzówCross-świonySZapłacono
88ChojnaZygmuntMPOLPiekary Śląskie1961M
89KandziaKrzysztofMPOLBytompieRUNyL
90MalinowskiAdrianMPOLBędzin#czeladzbiegaL
91MiczekMichałMPOLRacibórzEko-Okna RunnersM
92SkibaMirosławMPOLBytomStrefa BykówM
93MazurKrzysztofMPOLCzęstochowaL
94OzdobaMarcinMPOLPiekary ŚląskieLecymy DurśXLZapłacono
95TyczyńskiRyszardMPOLPiekary ŚląskieLecymy DurśM
96RoskoszRafałMPOLTarnowskie GóryPRO-WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRYM
97NowakTadeuszMPOLKatowiceRunanywhereMZapłacono
98SkopowskaKlaudiaKPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryM
99JacyszynLechosławMPOLBytomUKS Orlik SP 3 BytomM
100MichalczykKrystianMPOLBytomLZapłacono
Strona 1 z 2