maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

6. BIEG ZAJĄCA - Biegi dzieci

6. BIEG ZAJĄCA - Biegi dzieci
Miejsce i data imprezy: Trasa leśna w Legionowie, 15 grudnia 2018
Organizator: Fundacja ACTIVE LIFE

PARTNERZY:
Starosta Legionowski, 
Prezydent Miasta Legionowo, 
Nadleśnictwo Jabłonna, 
Maratonypolskie.pl, 
Zmierzymyczas.pl, 
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego,
Astrum Reklama Sp. z o.o.

PATRONAT HONOROWY:
Starosta Legionowski, Prezydent Miasta Legionowo
oraz Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
Regulamin: Regulamin biegu

Program imprezy

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1WarzechaKalinaKPOLDZLegionowoWybiegaj siebie
2WarzechaLeonMPOLDZLegionowo
3RomanowskiMateuszMPOLMarki
4KlimasDominikaKPOLDZRawa MazowieckaZapłacono
5KlimasKrzysztofMPOLDZRawa MazowieckaZapłacono
6KlimasWeronikaKPOLDZRawa MazowieckaZapłacono
7KlimasEmiliaKPOLDZRawa MazowieckaZapłacono
8KlimasNatalkaKPOLDZWarszawaZapłacono
9MochtakMartaKPOLDZWarszawaZapłacono
10ChmielewskiOskarMPOLWieliszewFDA
11RekusZuzannaKPOLDZPłockZapłacono
12KotkiewiczFranciszekMPOLWarszawaZapłacono
13GniadekGabrielMPOLDZWieliszewZapłacono
14GniadekDawidMPOLDZWieliszewZapłacono
15WróbelTomaszMPOLKobyłkaZabiegany Wołomin
16StasiorczykSzymonMPOLWieliszewWieliszew Heron TeamZapłacono
17StasiorczykJakubMPOLDZWieliszewWieliszew Heron TeamZapłacono
18ForysiakAntoniMPOLDZLegionowoPM nr. 5 w LegionowieZapłacono
19SzczypkowskaJuliaKPOLWołominZabiegany WołominZapłacono
20TargońskaAlicjaKPOLDZLegionowowybiegaj siebieZapłacono
21MućkDawidMPOLDZRadzyminSlow TeamZapłacono
22SssAdam - DziabaMPOLNOpole
23RumianekRadekMPOLDZWarszawa
24RapackiAntoniMPOLDZLegionowoZapłacono
25RapackiJakubMPOLLegionowoZapłacono
26KosewskiMichałMPOLŁajskiZapłacono
27RusekMajaKPOLWarszawaSlow TeamZapłacono
28AdamkiewiczLenaKPOLDZPłockLENA LEMONIADA TEAMZapłacono
29KujawaKorneliaKPOLDZNowy Dwór MazowieckiZapłacono
30MalinowskiWojciechMPOLDZWarszawaZapłacono
31GórnaśRyszardMPOLNowy Dwór MazowieckiZapłacono
32GórnaśAlicjaKPOLDZNowy Dwór MazowieckiZapłacono
33GórnaśAmeliaKPOLDZNowy Dwór MazowieckiZapłacono
34DaniszewskaAnnaKPOLWarszawaSlow TeamZapłacono
35DaniszewskaAleksandraKPOLWarszawaSlow TEAMZapłacono
36DąbrowskiAleksanderMPOLDZPiastówDąbki Family TeamZapłacono
37DąbrowskiMaksymilianMPOLDZPiastówDąbki Family TeamZapłacono
38AbramekMichalinaKPOLDZJabłonnaPm9 LegionowoZapłacono
39BrandeburaJuliaKPOLDZLegionowoPM9Zapłacono
40GąsowskaMałgosiaKPOLSulejówek
41ŁatkowskaAlicjaKPOLChotomówGrupa Biegowa CHTMOZapłacono
42ŁatkowskiPiotrMPOLChotomówGrupa Biegowa CHTMOZapłacono
43TaborPatrycjaKPOLDębeZapłacono
44DąbrowskaNelaKPOLDZLegionowoZapłacono
45NadulskiPawełMPOLWarszawa
46JagiełłoLiliannaKPOLDZLegionowoZapłacono
47OrlińskaJuliaKPOLLegionowoSP 3 LegionowoZapłacono
48OrlińskaMagdalenaKPOLLegionowoSP 3 LegionowoZapłacono
49KożuchKacperMPOLLegionowo15 WTDH "WILKI"Zapłacono
50GrzesikAnnaKPOLChotomów
51GłowackaMalwinaKPOLLegionowoMłody vs. StaryZapłacono
52DołęgowskaNikolaKPOLDZKobyłkaFundacja Morsy Wołomin KobyłkaZapłacono
53DołęgowskiNikodemMPOLDZKobyłkaFundacja Morsy Wołomin KobyłkaZapłacono
54DąbkowskiJarekMPOLDZNowy Dwór MazowieckiZapłacono
55WitekKarolMPOLNowy Dwór MazowieckiZapłacono
56WitekMartaKPOLNowy Dwór Mazowiecki
57ChałupczyńskaPatrycjaKPOLLegionowoZapłacono
58ChałupczyńskiPatrykMPOLLegionowoZapłacono
59SośniakMartynkaKPOLDZWarszawa
60LutomirskaAsiaKPOLŁomiankiAZS AWF Warszawa
61GrochowskaIgaKPOLDZWarszawa
62OlejnikMikołajMPOLNŁomiankiŁomiankowska Grupa Biegowa/RUN Oley
63OlejnikFilipMPOLŁomiankiŁomiankowska Grupa Biegowa/RUN Oley
64OstrowskiTobiaszMPOLDZJózefówZapłacono
65OstrowskiFranciszekMPOLDZJózefówZapłacono
66OstrowskiJakubMPOLDZJózefówZapłacono
67KmiecikCezaryMPOLWarszawaZapłacono
68KmiecikWiktoriaKPOLWarszawaZapłacono
69PtaszekJakubMPOLNowy Dwór MazowieckiZapłacono
70PtaszekMarysiaKPOLDZNowy Dwór MazowieckiZapłacono
71DrescherMarcelinaKPOLMichałowiceZapłacono
72MadydaKrystianMPOLDZMichałowiceZapłacono
73DrescherMelaniaKPOLMichałowiceZapłacono
74KowalskaBlankaKPOLDZNowy Dwór MazowieckiZapłacono
75SlomkowskiSergiuszMPOLDZNowy Dwór MazowieckiZapłacono
76SlomkowskiIgorMPOLNNowy Dwór Mazowiecki
77PaprockaNataliaKPOLDZDębe WielkieZapłacono
78PaprockiOliwierMPOLDębe WielkieSzkoła Podstawowa Dębe WielkieZapłacono
79BerekAlicjaKPOLNowy Dwór MazowieckiZapłacono
80KurpińskaZuzannaKPOLNLegionowo
81TetkowskaMichalinaKPOLNowy Dwór MazowieckiSP 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze MazowieckimZapłacono
82ReksulakKrzysztofMPOLLegionowo
83NowakMartaKPOLDZNieporętZapłacono
84NowakEwaKPOLDZNieporętZapłacono
85PorębskaMichalinaKPOLDZWarszawaZapłacono
86MajewskaHaniaKPOLDZWarszawaZapłacono
87SosnowskiKarolMPOLDZWarszawaZapłacono
88PorębskaJuliaKPOLWarszawaZapłacono
89ŚwiostekAlanMPOLDZRadomZapłacono
90Wojnicz-SianożęckiFranciszekMPOLDZNowy Dwór MazowieckiSP 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze MazowieckimZapłacono
91SochaWiktorMPOLDZNowy Dwór Mazowiecki
92SzeskazMikołajMPOLDZNowy Dwór MazowieckiZapłacono
93PaprockiJakubMPOLDębe WielkieSzkoła Podstawowa Dębe WielkieZapłacono
94OśkiewiczIzabelaKPOLBorowa GóraSP ZegrzeZapłacono
95NowickaJuliaKPOLSkubiankaSP ZegrzeZapłacono
96MajewskaBarbaraKPOLDZZegrze
97MajewskiJanMPOLDZZegrze
98SzczypkowskiKacperMPOLDZWołominZabiegany WołominZapłacono
99OśkiewiczJuliaKPOLDZBorowa GoraZapłacono
100MatysiakZuziaKPOLDZWarszawa