maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

Opolski Bieg Belfra dla Niepodległej

Miejsce i data imprezy: Grodków, 27 października 2018
Organizator: Opolski Kurator Oświaty
Współorganizator
1. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie.
2. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Grodkowie.
3. Urząd Miasta w Grodkowie.
4. Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie.
5. Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gminy Grodków „Gminna Rada Kobiet”
Regulamin: Regulamin biegu

Trasa biegu

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlub/Nazwa zakładu pracy Pł.
1SiekMichałMPOLBIEG N, PKBrzegKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
2ZapałaArturMPOLNW N, PKPrudnikKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
3JeziorowskiJerzyMPOLBIEG N, NDOlesnoPSP nr 2 OlesnoZapłacono
4DrozdPrzemysławMPOLBIEGOpoleRajsport ActiveZapłacono
5SowińskiAdamMPOLBIEGOpoleOPOLE TEAMZapłacono
6RusznicaRafałMPOLBIEG N, NSOpolePSP nr 14 w OpoluZapłacono
7DyduchEdwardMPOLBIEGGałązczyceZapłacono
8JurekTomaszMPOLBIEG N, NDGłuchołazyPubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nowym ŚwiętowieZapłacono
9WalczukAureliaKPOLNW N, NDPrzechódZSP w PrzechodzieZapłacono
10LosterAgnieszkaKPOLBIEG N, PKTarnów OpolskiKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
11ChmielewskaAnnaKPOLNW N, NDNamysłowZespół Szkół Specjalnych w NamysłowieZapłacono
12ChmielewskiPawełMPOLBIEGNamysłowZapłacono
13PiskorskaKatarzynaKPOLBIEG N, NDOlszankaZespół Szkół Zawodowych nr 4 w OpoluZapłacono
14LipczakAmadeuszMPOLBIEG N, NDOpoleZespół Szkół Zawodowych nr 4 w OpoluZapłacono
15BednarskaAgataKPOLBIEG N, PKOpoleKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
16KawońAndrzejMPOLBIEGNamysłówZapłacono
17KawońGrażynaKPOLNW N, NENamysłówPubliczne Przedszkole w Ligocie KsiążęcejZapłacono
18MłynekMateuszMPOLBIEG N, NKDobrzeń WielkiPubliczna Szkoła Podstawowa w ChróścicachZapłacono
19LipińskiRafałMPOLBIEGBrzegZapłacono
20LupaBeataKPOLBIEG N, POBrzegZespół Szkół Ekonomicznych w BrzeguZapłacono
21WiencierzMałgorzataKPOLNW N, NDGronowicePubliczna Szkoła Podstawowa w WojciechowieZapłacono
22GiewanowiczDariaKPOLBIEG N, NMOpolePubliczna Szkoła Podstawowa w ChróścicachZapłacono
23ChudzinskaTeresaKPOLBIEG N, NDBrzegZespół Szkół Zawodowych Nr 1 w BrzeguZapłacono
24PerkowskaWiolettaKPOLBIEG N, NDBrzegPZSP W OLSZANCEZapłacono
25PerkowskiTomaszMPOLBIEGBrzeg
26SitkowskiKonradMPOLNWDobroszyceZapłacono
27Bukowska-GolakJoannaKPOLBIEG N, NMOpolePoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna OpoleZapłacono
28GolakŁukaszMPOLBIEGOpoleGoggle Pro Active EyewearZapłacono
29MichalewskiPawelMPOLBIEG N, NMOpoleZSO im. Prymasa Tysiąclecia Stefana kard. Wyszyńskiego w OpoluZapłacono
30StrzałkowskiRafałMPOLBIEG N, NKOpolePubliczna Szkoła Podstawowa w ChróścicachZapłacono
31CzocharaMartaKPOLBIEG N, NDOpoleZespół Szkół Zawodowych nr 4 w OpoluZapłacono
32PaciorekMarcinMPOLBIEGWojsławZapłacono
33Dynamiczna I ZdecydowanaAnonim#158052KPOLBIEG N, NDOpolePubliczna Szkoła Podstawowa nr 24 w OpoluZapłacono
34MazurTomaszMPOLBIEGZabardowiceZorza ZabardowiceZapłacono
35BaziukArturMPOLBIEG N, NDDobrzeń WielkiPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejZapłacono
36TwardawskaHalinaKPOLNW N, POJełowaPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejZapłacono
37KonikJustynaKPOLNW N, NDJełowaPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejZapłacono
38KolochKatarzynaKPOLNW N, POStare OlesnoPubliczna Szkoła Podstawowa w WojciechowieZapłacono
39FiączekDorotaKPOLNW N, POWojciechówPubliczna Szkoła Podstawowa w WojciechowieZapłacono
40PopczykKatarzynaKPOLNW N, POOlesnoPubliczna Szkoła Podstawowa w WojciechowieZapłacono
41KołodziejczykMarcinMPOLBIEGGrodkówZapłacono
42PacMonikaKPOLBIEG N, NSBrzegZSS w Brzegu
43TomczykAgnieszkaKPOLNW N, NDGrodkówZespół Szkół CKP w GrodkowieZapłacono
44IlówAnnaKPOLNW N, NDGrodkówSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w GrodkowieZapłacono
45MargoszczynMagdaKPOLNW N, NDGrodkówSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w GrodkowieZapłacono
46GadzińskaAgataKPOLNW N, NMGrodkówSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w GrodkowieZapłacono
47LizurejBeataKPOLNW N, NDWięcmierzyceSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w GrodkowieZapłacono
48LewickaElżbietaKPOLBIEG N, NDKnurówZespół Szkolno - Przedszkolny w Gminie Ornontowice
49PilarzHalinaKPOLNW N, PKOpoleKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
50LataPiotrMPOLBIEG N, NDGraczeZespół Szkół CKP w GrodkowieZapłacono
51LataMonikaKPOLBIEG N, NDGraczeSzkoła podstawowa nr.1 im. Janusza Korczaka w NiemodlinieZapłacono
52SzkudlarekMichałMPOLBIEG N, NDBrzegI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w BrzeguZapłacono
53KałużaHenrykMPOLBIEGOlszankaGz LZS GrodkówZapłacono
54MroczkowskaMartaKPOLBIEGŚcinawaZapłacono
55SzulcAgataKPOLNW N, NDNiemodlinSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w GrodkowieZapłacono
56KozickaBeataKPOLNW N, NDBrzegI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w BrzeguZapłacono
57LosterPawełMPOLBIEGTarnów OpolskiZapłacono
58WojdyłaWojciechMPOLBIEGWojsławZapłacono
59GrchowskaKatarzynaKPOLNW N, NDBrzegI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w BrzeguZapłacono
60BorkowskaPatrycjaKPOLBIEGBrzegZapłacono
61PędziwiatrKrzysztofMPOLNW N, NEGrodkówPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w GrodkowieZapłacono
62WalidudaAnnaKPOLBIEGWierzbnikKotwica Brzeg
63StanisławczykBartłomiejMPOLNW N, NDBodzanowicePubliczna Szkoła Podstawowa w WojciechowieZapłacono
64StanisławczykAgnieszkaKPOLNW N, NDBodzanowicePubliczna Szkoła Podstawowa w WojciechowieZapłacono
65EngelTomaszMPOLBIEGOławaStraż Pożarna OławaZapłacono
66MrózAnnaKPOLNW N, NDOpolePubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejZapłacono
67MańkowskaRenataKPOLBIEG N, NDPrabutyPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 w K-KoźluZapłacono
68GerlachAgnieszkaKPOLBIEG N, NDKrapkowicePubliczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 w KrapkowicachZapłacono
69KosiekWiktorMPOLBIEG N, NMWrocławSzkoła Podstawowa Nr 75 we WrocławiuZapłacono
70PaterŁukaszMPOLBIEG N, NMGrodkówLiceum Ogólnokształcące w GrodkowieZapłacono
71DudekEmiliaKPOLBIEG N, NDNysaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w NysieZapłacono
72SzulcEwaKPOLBIEG N, NKNysaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w NysieZapłacono
73SzulcMaciejMPOLBIEGNysaTigers Prudnik/Runners Team NysaZapłacono
74GągalskiMirosławMPOLBIEGNysaZapłacono
75FranczakKlaudynaKPOLBIEG N, NKNysaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w NysieZapłacono
76CiesielskiMaciejMPOLBIEGWrocławCIESIU TEAMZapłacono
77BednarczykWiesławMPOLBIEGBrzegKotwica BrzegZapłacono
78WorachMarcinMPOLBIEG N, NMSiechniceSP Radwanice
79SułekDariuszMPOLBIEG N, NDZębowicePubliczna Szkoła Podstawowa w ZębowicachZapłacono
80SokołowskiGrzegorzMPOLBIEGBrzegPOLARISZapłacono
81IwanowskiWojtekMPOLBIEG N, NDOpolePubliczna Szkoła Podstawowa nr 21 w OpoluZapłacono
82DądelaAntoniMPOLBIEGKrzepiceKB Florian Zajączki Drugie
83ZięterskiRobertMPOLBIEG N, NDKłodzkoSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Polanicy-ZdrojuZapłacono
84PawlikMarekMPOLBIEG N, NDNysaZSIPO Nysa/RTNZapłacono
85HoheiselMonikaKPOLBIEGGraczeKlub Karate Kyokushinkai Lewin BrzeskiZapłacono
86SiedleckiPrzemysławMPOLBIEGSkarbimierz Osiedle1 Pułk SaperówZapłacono
87MilerBarbaraKPOLBIEG N, NDNiemodlinPrzedszkole nr 2 w NiemodlinieZapłacono
88WalczakAdrianMPOLBIEGGałązczyceZapłacono
89Morawska - PiechowiakSylwiaKPOLBIEG N, NKOleszyceNadleśnictwo Tułowice/Technikum Leśne TułowiceZapłacono
90LewandowskaBeataKPOLBIEG N, NDBrzegPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 w BrzeguZapłacono
91SowaDamianMPOLBIEG N, NDCieciulowZSEiO OlesnoZapłacono
92PoielaMartaKPOLBIEGStrzelce OpolskieŚmigłoteam
93ŁuszczynaAgataKPOLBIEGStrzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
94SzkaradekAleksanderMPOLBIEG N, NDKłodzkoSzkoła Podstawowa w WilkanowieZapłacono
95PakoszIrenaKPOLBIEG N, NDKędzierzyn KoźleZespół Szkół nr 1 Kędzierzyn KoźleZapłacono
96PakoszPiotrMPOLNW N, NDJanuszkowicePubliczne Gimnazjum ZdzieszowiceZapłacono
97PawlusKamilMPOLBIEGGrodkówZS CKP w GrodkowieZapłacono
98PawlusPatrykMPOLBIEGGrodkówZapłacono
99WróbelWojciechMPOLBIEGTarnów GrodkowskiZapłacono
100MarciniakMateuszMPOLBIEG N, NDLubinGimnazjum w LubinieZapłacono
Strona 1 z 3