maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VIII Brzeski Bieg Niepodległości

Miejsce i data imprezy: Brzeg, 11 listopada 2018
Organizator: Starostwo Powiatowe w Brzegu,
Wydział Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego
WSPÓŁORGANIZATORZY:
Brzeskie szkoły ponadgimnazjalne
Klub Turystyki Aktywnej PTTK „ACTIVE”
Dowództwo 1 Pułku Saperów w Brzegu
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlub
1MaruszakRafałMPOLBIEG, M2Skarbimierz-Osiedle
2KubicaKrzysztofMPOLBIEGBrzegKotwica Brzeg
3LechowskiJanMPOLBIEG, M5Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
4CzajkowskiStanisławMPOLBIEG, M5Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
5PoznańDorotaKPOLBIEG, K2Brzeg
6MazurTomaszMPOLBIEG, M2ZabardowiceZorza Zabardowice
7PrzybyszKrzysztofMPOLBIEG, M1Brzeg
8SitakAlicjaKPOLBIEG, K4Lubsza
9MuchaRadekMPOLBIEG, M3ZielęciceZielęcice
10DrozdTomaszMPOLBIEG, M2Lipki1psap EOD
11DrozdMagdalenaKPOLBIEG, K2Lipki
12KuriataJoannaKPOLBIEG, K2Stary Górnikolawa24.pl
13RożniatowskaMałgorzataKPOLBIEG, K1BystrzycaOLAWA24.PL
14SobolewskiBartoszMPOLBIEG, M3Zielęcice
15PłoskiJacekMPOLBIEGOława
16Wesołowska-GabryelRenataKPOLBIEG, K2Brzeg
17Płatkowska-ProkopczykLauraKPOLBIEG, K3Opole
18ProkopczykJarosławMPOLBIEG, M3Opole
19ProkopczykIgorMPOLBIEGOpole
20HutniczakPiotrMPOLBIEG, M2Stary GórnikTim Górnk
21HutniczakEwaKPOLBIEG, K2Stary GórnikTim Górnik
22UrygaKatarzynaKPOLBIEG, K3Lipki
23UrygaWiktoriaKPOLBIEG, K1Lipki
24KuczyńskiAlbertMPOLBIEG, M2Pisarzowice
25Majerczyk - GodlewskaJadwigaKPOLBIEG, K4WiązówNordiki
26LipińskiRafałMPOLBIEG, M1Brzeg
27GruszeckaAgnieszkaKPOLBIEG, K1Brzeg
28WołoszczukTomekMPOLBIEG, M2Brzeg
29CurzytekPiotrMPOLBIEG, M2Brzeg
30SalinskaMonikaKPOLBIEG, K1Brzeg
31MorozMichałMPOLBIEG, M2OławaTim Górnik
32Kuriata-MorozJustynaKPOLBIEG, K2OławaTim Górnik
33DubińskiAdrianMPOLBIEG, M1PisarzowiceOVB Allfinanz
34WierzbickiBartoszMPOLBIEG, M1Brzeg
35DomagałaKrzysztofMPOLBIEG, M3Jankowice Wielkie 32A1psap EOD
36DomagałaKatarzynaKPOLBIEG, K2Jankowice Wielkie 32A
37PęziołMirellaKPOLBIEG, K1Brzeg
38PlizgaPaulinaKPOLBIEG, K1OpoleOpole
39DrozdMariaKPOLNW, K2KruszynaNordic Walking Kruszyna
40PorębskaAnnaKPOLBIEG, K2BierzówBiegam bo lubie.
41KrawiecPiotrMPOLBIEG, M2ŻłobiznaRECARO
42JewusiakRobertMPOLBIEGBystrzyca
43AdamczykAldonaKPOLBIEG, K2Żłobizna
44WierzbickiWieslawMPOLBIEG, M4Brzeg
45MajewskiZbigniewMPOLBIEG, M4Brzeg
46KęśminowiczKrzysztofMPOLBIEG, M3BrzegPOLARIS/KOTWICA BRZEG
47PolicińskaJustynaKPOLBIEG, K1OpolePOLARIS
48GolakŁukaszMPOLBIEG, M2OpolePOLARIS
49GolakJoannaKPOLBIEG, K2OpoleGoggle Pro Active Eyewear
50SoszyńskiTomaszMPOLBIEG, M2ŁubnianyPOLARIS
51BerdychowskiTomaszMPOLBIEG, M2Brzeg
52KardasMarcinMPOLBIEG, M2OzimekPOLARIS
53TelegaJoannaKPOLBIEG, K2OpolePOLARIS
54CzekalskaMariolaKPOLBIEG, K4BrzegKotwica Brzeg
55RaczkowskiWojciechMPOLBIEG, M2MąkoszycePolaris
56CurzytekAnnaKPOLBIEG, K3Brzeg
57GułaIwonaKPOLBIEG, K4Bierzów
58GoneraKazimierzMPOLBIEG, M5MiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
59GoneraJaninaKPOLBIEG, K4MiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
60KuryszAnnaKPOLBIEG, K2Drzemlikowice
61StrzałaAdamMPOLBIEG, M2WrocławRECARO
62NiekrawiecDariuszMPOLBIEG, M2Opole
63IgnaczakPiotrMPOLBIEG, M2SkarbimierzRECARO
64KuciaSzymonMPOLBIEG, M1PawłówRECARO
65GarbowskiTomaszMPOLBIEG, M3Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
66ŁubockiDanielMPOLBIEG, M2Brzeg
67GregorczykMarcinMPOLBIEG, M2Nadolice Małe
68MarkowskaJustynaKPOLBIEG, K2Stary Górnik
69WieczorkiewiczAdamMPOLBIEG, M2Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
70ZapalskiMarekMPOLBIEG, M3Miodary
71RabendaJanekMPOLBIEG, M4BrzegMORSY BRZEG
72MroczkowskaMartaKPOLBIEG, K2ŚcinawaEssity
73ZwierzańskiWaldemarMPOLBIEG, M3Oława
74Gaj-JurczykRenataKPOLBIEG, K3Lewin BrzeskiLEWIN BIEGA
75GajStanisławMPOLNW, M2Lewin BrzeskiLEWIN BIEGA
76Stafij KuciaStefaniaKPOLBIEG, K1Pawłów
77WaszakAndrzejMPOLBIEG, M3BrzegBiegam bo lubie.
78ŁopatkaPrzemysławMPOLBIEG, M3Skarbimierz OsiedleGal Anonim
79SiemaszkoJerzyMPOLBIEG, M4OpoleECO RUNNERS
80OlszewskiEligiuszMPOLBIEG, M3OpoleECO RUNNERS
81LipińskiArkadiuszMPOLBIEG, M2OpoleECO RUNNERS
82JasińskiPawełMPOLBIEG, M2BrzegECO RUNNERS
83MalisArturMPOLBIEG, M2Poznań
84SochaGrzegorzMPOLBIEG, M2Oława
85PelińskiAndrzejMPOLBIEG, M3Świdnica
86SzablaJarosławMPOLBIEG, M3BrzegMapei- Brzeg
87LewickiTomaszMPOLBIEG, M2Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
88JakubowskiWaldemarMPOLBIEG, M2MiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
89HałonAndrzejMPOLBIEG, M5OpoleECO RUNNERS
90BartoszewiczWładysławMPOLBIEG, M5OpoleECO RUNNERS
91MłyńczykJakubMPOLBIEG, M2OpoleECO RUNNERS
92JagiełoAdaśMPOLBIEG, M3GraczePZW Gracze
93GrajdekBeataKPOLBIEGNamysłówDorociakteam
94StrzelczakRobertMPOLBIEG, M3OpoleBBL Opole
95HaberMarcinMPOLBIEG, M2GrobliceMks Siechnice
96HaberAgnieszkaKPOLBIEG, K2GrobliceMks Siechnice
97PiskorekAleksandraKPOLBIEG, K1Wrocław
98ZaługowiczMateuszMPOLBIEG, M1Skarbimierz OsiedleRECARO
99SlowikDorotaKPOLBIEG, K2StobrawaRECARO
100FiedorMonikaMPOLBIEG, M1BrzegRECARO
Strona 1 z 5