maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 30 września 2018
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 4 z 6
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
301GrolikPiotrMPOL10KM, M31972Ruda ŚląskaM
302AntolikŁukaszMPOL10KM, M11990Świętochłowice1990MZapłacono
303StaniekSławomirMPOL10KM, M21980RybnikLZapłacono
304PostupalskiMarcinMPOL10KM, M21979Jastrzębie-ZdrójBez klubuLZapłacono
305DreszerDamianMPOL5KM1986OrzeszeZapłacono
306ŁuszczKonradMPOL5KM1998Będzin#GrodziecRunL
307WowrySylwiaKPOL5KM1981CieszynSZapłacono
308LewandowskaAnetaKPOL10KM, K1, MO1991OrzeszeGOL-DENT TEAMZapłacono
309MońkaMateuszMPOL10KM, M11997ChorzówMZapłacono
310RusMichałMPOL10KM, M21983Ruda Śląska1983MZapłacono
311RimMarcinMPOL10KM, M21985Łaziska GórneBiegam Bo Lubię MikołówMZapłacono
312AdamiakEdytaKPOL5KM1977SkoczówŚWIRY STELAMZapłacono
313KajdaZuzannaKPOL5KM1985SuszecSuszecka Grupa Biegowa Let's GOLZapłacono
314GogolinJerzyMPOL5KM1947ZabrzeParkrun KatowiceMZapłacono
315GogolinAnnaKPOL5KM1979ZabrzeParkrun KatowiceS
316ArendtZdzisławMPOLNW1961KatowiceStowarzyszenie Zakątek DankowoXLZapłacono
317JędrzejczakAgataKPOL5KM1995MikołówSZapłacono
318MalaraDaliaKPOL5KM1989ZabrzeSZapłacono
319KrystekEwelinaKPOL5KM1981PszczynaPszczyna BiegaL
320ŁukasiakRobertMPOL10KM, M11995Żory
321PiszczanMirosławMPOLNW1970RydułtowyRadlinioki w bieguXLZapłacono
322KurpasAdamMPOL10KM, M2, MO1986OrzeszeXLZapłacono
323KuszkaMichałMPOL10KM, M21981MikołówSTS BIEGATON Mikołów - KIA EtransMZapłacono
324MajorowskiPawełMPOL10KM, M21985ŻoryA.M. Rehabilitacja - ŻorySZapłacono
325MajorowskaAnetaKPOL5KM1991ŻoryA.M. Rehabilitacja - ŻorySZapłacono
326SkolikDamianMPOL10KM, M21983SwietochlowiceXL
327SzojdaPaulinaKPOL10KM, K21982TychyViking Training CenterMZapłacono
328PleszczyńskaIwonaKPOL5KM1983ZabrzeMZapłacono
329SzczupakPatrycjaKPOL5KM1986CieszynBez klubuMZapłacono
330MalczykDominikMPOL5KM2007OrnontowiceMZapłacono
331KawulakMateuszKPOL5KM1989JaworznoBiegający MateuszXLZapłacono
332MałkaMarianMPOLNW1959GliwiceMZapłacono
333MałkaIrenaKPOLNW1956GliwiceL
334RajwaJanMPOL10KM, M11989Jastrzębie-ZdrójBziegaczeMZapłacono
335DybułaJacekMPOL10KM, M21982KatowiceCzar Gór TeamLZapłacono
336GburekPiotrMPOL10KM, M21980GliwiceBez klubuLZapłacono
337KionkaKatarzynaKPOL5KM1991GliwiceS
338BartoszukJarosławMPOL10KM, M11995Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
339SzołtysekKarolinaKPOL10KM, K1, MO1996OrzeszeSZapłacono
340DudekAgnieszkaKPOL5KM1983RybnikZespół Rzeczoznawców MajątkowychSZapłacono
341WeissDominikMPOL10KM, M21981BytomLZapłacono
342StablaMartaKPOL10KM, K21986ŻorySZapłacono
343StablaMarcinMPOL10KM, M21984ŻoryMZapłacono
344TrojanowskiWojciechMPOL5KM1970BytomM
345NowakowskiKamilMPOL10KM, M21985KatowiceLZapłacono
346PytkaTomaszMPOL5KM1986Ruda ŚląskaMZapłacono
347WilkKrzysztofMPOL10KM, M31973KatowiceZapłacono
348RajwaRomanMPOL10KM, M11991Chybie/bzieKB MOSiR JastrzębieMZapłacono
349SmyczekRomanMPOL10KM, M21979Czerwionka-LeszczynyL
350MyszkowskaJuliaKPOL5KM1998CzerwionkaLUXTORPEDA CZERWIONKAS
351MałasWojciechMPOL10KM, M21980RybnikXLZapłacono
352NiebrzydowskiŁukaszMPOL10KM2016RybnikMZapłacono
353ZielińskaIzabelaKPOL10KM, K31975GliwiceBiegaj z treneramiLZapłacono
354ŁyżwińskiBartoszMPOL5KM1989RybnikDJM usługi brukarskieL
355KrzempekPaulinaKPOL5KM1992MnichMZapłacono
356StarostkaAnnaKPOLNW1973Ruda ŚląskaGryfne FrelkiXLZapłacono
357SzłapkaSebastianMPOL10KM, M3, MO1978OrzeszeLZapłacono
358ZabrzewskiAdamMPOL10KM, M21979GliwiceXLZapłacono
359KryczekPiotrMPOL10KM, M21979Dąbrowa Górnicza#biegaczciastekLZapłacono
360PająkMarcinMPOL10KM, M11991Jastrzębie-ZdrójMZapłacono
361RodakKatarzynaKPOL5KM2016KatowiceMiraż Race Team oddział ZabrzeMZapłacono
362WicherekMateuszMPOL5KM1988MikołówLZapłacono
363ZwierzyńskiPiotrMPOL5KM1969RybnikUnatcoMZapłacono
364MizgalskaAnnaKPOL5KM1982OrzeszeMZapłacono
365KuczeraŁukaszMPOL10KM, M21983RybnikLZapłacono
366MerkelSabinaKPOLNW1978GaszowiceRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RazemLZapłacono
367DąbrowskiAndrzejMPOL10KM, M41968RybnikM
368KuczeraBeataKPOLNW1984RybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RazemMZapłacono
369BorekJoannaKPOL10KM, K31978KatowiceYellobikeS
370BińkowskiCzesławMPOL10KM, M41960OrzeszeLZapłacono
371KubistaŁukaszMPOL10KM, M2, MO1979OrzeszeMZapłacono
372BlusMarcinMPOL5KM1978ZabrzeElzab Active TeamLZapłacono
373Wajman-GraszaKatarzynaKPOL10KM, K21984GliwiceStep Dance RunMZapłacono
374CieciakGrzegorzMPOL5KM1974ŻoryMEGAWAT RUNNING TEAMMZapłacono
375SabikPatrycjaKPOL5KM1988ZabrzeSZapłacono
376LapczykPawełMPOL10KM, M2, MO1984OrzeszeXLZapłacono
377MacioszekJacekMPOL5KM1972OrzeszeXLZapłacono
378MusiałZuzannaKPOL5KM2004MikołówLZapłacono
379MacioszekWeronikaKPOL5KM2003OrzeszeSZapłacono
380MacioszekSebastianMPOL5KM2000OrzeszeLZapłacono
381KubaczZuzannaKPOLNW1982MikołówLZapłacono
382KamińskaDorotaKPOL10KM2017Jastrzębie ZdrójBrakS
383DziałkowskiAdamMPOL10KM, M31976OrnontowiceLZapłacono
384PatołaPawełMPOL10KM, M11994ŚwietochłowiceM
385AugustyniakKamilMPOL5KM1992LibiążWarchlaki AdelajdyMZapłacono
386KubicaPawełMPOL10KM, M21985KatowiceGol-Dent / Los EmeritosM
387SzafertMichałMPOLNW1970ChruszczobródK.S. TęczaLZapłacono
388ZwierzyńskaKatarzynaKPOL5KM1977RybnikUnatcoSZapłacono
389SendalJolantaKPOL10KM, K21981WilczaM
390ŻebrowskaMatyldaKPOL10KM, K31974MysłowiceMORS HUBERTUS MYSŁOWICEMZapłacono
391BaranowiczArkadiuszMPOL10KM, M31969Ruda ŚląskaADS MasnaLZapłacono
392SzymskiMarekMPOLNW1987ImielinHop do przoduXLZapłacono
393SzymskiMarianMPOL10KM, M41951ImielinTruchtacz-MysłowiceLZapłacono
394MrowiecKingaKPOL5KM2001Ruda ŚląskaTL "Pogoń" Ruda ŚląskaS
395MrowiecEdytaMPOL5KM1995Ruda ŚląskaS
396MorawskiMarcinMPOL5KM1996OrzeszeMZapłacono
397KaczorekRobertMPOL5KM1973ŻoryHRmax ŻoryMZapłacono
398WyrobiecGrzegorzMPOL5KM1972JaworznoJKLA Jawor JaworznoL
399Stępień-WyrobiecOlgaKPOL5KM2016JaworznoJKLA Jawor JaworznoS
400PałkaKrzysztofMPOL10KM, M31973ŻoryHRmax ŻoryMZapłacono
Strona 4 z 6