maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 30 września 2018
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 3 z 6
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
201WiencekAnnaKPOL5KM1992SuszecLet's go SuszecM
202PanderDanielMPOL5KM1986Ruda ŚląskaMZapłacono
203PoloczekGrzegorzMPOL5KM1988OrzeszeBez klubuLZapłacono
204BrodiukNorbertMPOL5KM1973GliwiceNight RunnersZapłacono
205BielaLucynaKPOLNW2007CzerwionkaXL
206WojnaKatarzynaKPOL5KM1982Czerwionka-LeszczynyMZapłacono
207PiechaczekIzabelaKPOL10KM, K21984Goczałkowice-ZdrójRodzinkaMZapłacono
208KordonAnnaKPOLNW1986Łaziska GorneMZapłacono
209KurciusGrzegorzMPOL5KM1982RybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RazemL
210KowalskiRafałMPOL10KM, M21981Dąbrowa GórniczM
211SłupikTomaszMPOL10KM, M31977BełkEltomsLZapłacono
212BarańskiKrzysztofMPOL10KM, M11989ToruńXLZapłacono
213CiastoSebastianMPOL10KM, M21985PrzezchlebieXLZapłacono
214SzafrańskiRadekMPOL5KM1981MikołówBez klubuXLZapłacono
215DziedzicAndrzejMPOL10KM, M31974ŻoryM
216MutwiJarosławMPOL10KM, M21982KatowiceCzar Gór TeamLZapłacono
217KlonowskaMonikaKPOL5KM1981RacibórzWAWRZINEK TEAMM
218OszekKarolinaKPOL5KM1983RacibórzWawrzinek TeamMZapłacono
219KozdębaKatarzynaKPOL5KM1977RacibórzWawrzinek TeamM
220NawaryńskaEwaKPOL5KM1974RacibórzWAWRZINEK TEAMMZapłacono
221MarcyniakKatarzynaKPOL5KM1979RacibórzWAWRZINEK TEAMMZapłacono
222SikoraAniaKPOL10KM, K11989KnurówLZapłacono
223KupiecKarolinaKPOL5KM1996OrzeszeBez klubuLZapłacono
224SzubaCzesławMPOL10KM, M41961RybnikL
225KołodziejJoannaKPOLNW1968Ruda ŚląskiStadion ŚląskiSZapłacono
226SolichOlaKPOL10KM2018RacibórzSulis hoko teamM
227LaskowskaAgnieszkaKPOL5KM1991BędzinZapłacono
228PichJanetaKPOL10KM, K31978RybnikM
229TicMagdaKPOL10KM, K2, MO1979OrzeszeMZapłacono
230PolokRobertMPOL10KM, M11993Bielsko-BiałaTeam MułyMZapłacono
231BiernotMonikaKPOL5KM1989StanowiceSZapłacono
232BiernotDamianMPOL5KM1980StanowiceSZapłacono
233GałaszekArturMPOL10KM, M21980Łaziska GórneM
234GoleniaMariuszMPOL5KM1978OrzeszeL
235MarszałekAngelikaKPOLNW1989ZabrzeWIOLA & ANGELA TEAM ZABRZEMZapłacono
236NowakŁukaszMPOL5KM1982PszczynaLZapłacono
237JitnerRafałMPOL10KM, M11994Ruda ŚląskaMZapłacono
238WrzesińskiRafałMPOL10KM, M11990TychySTS Biegaton Mikołów - Kia EtransSZapłacono
239WrzesińskiAndrzejMPOL10KM, M41961TychySTS Biegaton Mikołów - Kia EtransSZapłacono
240OblizajekPawełMPOL10KM, M11993JaworznoWarchlaki AdelajdyMZapłacono
241ChylińskiKrzysztofMPOL10KM, M21983GliwiceMZapłacono
242SuchyZbigniewMPOL10KM, M31974ŻoryLZapłacono
243BaniakPrzemysławMPOL5KM1977ZawiercieBez klubuMZapłacono
244WolińskiMichałMPOL10KM, M2, MO1979OrzeszeBez klubuMZapłacono
245OlimskiFabianMPOL5KM1977KnurówLZapłacono
246OlimskaReginaKPOLNW1978KnurówXLZapłacono
247KałużnaAnnaKPOLNW2017SosnowiecXLZapłacono
248LiszkaGrzegorzMPOL5KM1988LeszczynyLZapłacono
249JabłońskaMałgorzataKPOL5KM1988LeszczynyMZapłacono
250MałekMelaniaKPOL5KM1993KatowiceSZapłacono
251JitnerGrzegorzMPOL10KM, M31973Ruda ŚląskaXLZapłacono
252RatajczakDariuszMPOL10KM, M31975Czerwionka-LeszczynyTeam ClassenLZapłacono
253GralakWojciechMPOL10KM, M11993RybnikMZapłacono
254KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie-Zdrójwolny strzelecXL
255CichockiKrzysztofMPOL5KM1986OrzeszeXLZapłacono
256SzelugaJerzyMPOL10KM, M31975ZabrzeNight RunnersLZapłacono
257RomańskaKlaudiaKPOL10KM, K11994Dąbrowa GórniczaZamulone mułyL
258StochlaMałgorzataKPOL10KM, K31977WilczaMZapłacono
259KołodziejSzymonMPOL10KM, M11994GórażdżeLZapłacono
260KuczykSzymonMPOL10KM, M31977Siemianowice ŚląskieCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMM
261BalcerzakMagdalenaKPOL5KM1984ZorySZapłacono
262TomasMarzenaKPOL5KM1984SyryniaRadlinioki w bieguLZapłacono
263MrowiecBernardMPOL10KM, M41966TworkówL
264KowolArkadiuszMPOL10KM, M21979Wodzisław Śl.L
265ChrobokKarolMPOL10KM, M1, MO1997OrzeszeMZapłacono
266WawocznaMalinaKPOL5KM1987OrzeszeMZapłacono
267KieckaEwelinaKPOL5KM1987OrzeszeSZapłacono
268WiduchKatarzynaKPOL5KM1988OrzeszeSZapłacono
269ParuzelIreneuszMPOL10KM, M31972MikołówZABIEGANI NAUCZYCIELELZapłacono
270CierniakKlaudiaKPOL10KM, MO2018OrzeszeBrakSZapłacono
271KosińskaKatarzynaKPOL10KM, K21980ŻoryHRmax ŻoryMZapłacono
272OsikowskaMonikaKPOL10KM, K21981ŻoryHRmax ŻoryM
273SzczepanikKlaudiaKPOL10KM, K12000KnurówSZapłacono
274GaliszAndżelikaKPOL5KM1995SuszecSZapłacono
275MaciejczykMarcinMPOL10KM, M21980GliwiceFAMILIAXLZapłacono
276LabusMarcinMPOL10KM, M31977Tarnowskie GóryFAMILIASZapłacono
277SędzikKatarzynaKPOLNW1973BytomLecymy DurśMZapłacono
278GrabaKatarzynaKPOLW1999MikołówTur BorówkaXL
279PająkKarolinaKPOLW1999MikołówTur BorówkaS
280KluskaMateuszMPOLW2002MikołówTur BorówkaXL
281MaksimowiczAleksandraKPOLW1997MikołówTur BorówkaS
282ZawadzkiTyberiuszMPOL10KM, M31974GolasowiceLZapłacono
283KoziołLeszekMPOL10KM, M31975BoguszyceLZapłacono
284KwokaKamilMPOL5KM1989BełkLZapłacono
285GolekTomaszMPOL10KM, M2, MO1981OrzeszeGOL-DENT TEAMMZapłacono
286ŁakomskiMarcinMPOL10KM, M31973Wodzisław ŚląskiXLZapłacono
287ŁakomskaMichalinaKPOLNW2002Wodzisław ŚląskiMZapłacono
288Cempulik-ŁakomskaAgnieszkaKPOLNW1973Wodzisław ŚląskiXLZapłacono
289MarczinekDariuszMPOL5KM1983MikołówZapłacono
290WojewódkaZofiaKPOL10KM, K21986Łaziska GórneMZapłacono
291WojewódkaGrzegorzMPOL10KM, M21981Łaziska GórneMZapłacono
292Staniszewska-ColikMagdalenaKPOL5KM1982TychyMZapłacono
293PukGrzegorzMPOL10KM, M31977KnurówXL
294WojniuszBeniaminMPOL10KM, M31977TychyPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYXLZapłacono
295WisniowskaIzabelaKPOL10KM, K31971TtchyPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
296KrajewskiDamianMPOL10KM, M21983ŚwiętochłowiceŚląsk RunnersXLZapłacono
297PustelnikMichalMPOL10KM, M21981RybnikBrakZapłacono
298OpiłekMarekMPOL10KM2001KatowiceLZapłacono
299OpiłekDorotaKPOL10KM-1KatowiceEuvicSZapłacono
300MendeckaDariaKPOL10KM, K11990Łaziska GórneMOSiR Łaziska GórneS
Strona 3 z 6