maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 30 września 2018
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 2 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
101SzymuraMariaKPOLNWRybnikMZapłacono
102KaczmarzykArkadiuszMPOL5KMGliwiceAsseco Active TeamXLZapłacono
103ZielińskaUrszulaKPOLNWKatowiceLZapłacono
104Laske - MikuśkiewiczLilianaKPOLNWMikołówMZapłacono
105SambakTadeuszMPOL10KM, M3BrzeszczeZadyszka OświęcimMZapłacono
106WrzecionkowskiAdrianMPOL10KM, M2TychyLake Runners-TGBLZapłacono
107KarplewiczAndrzejMPOL10KM, M4Jastrzębie-ZdrójGB Galopujące ŚlimakiMZapłacono
108JarógDominikaKPOL10KM, K1Łaziska GórneSZapłacono
109BukałaJarosławMPOL10KM, M3BieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiLZapłacono
110GębołyśBeataKPOL5KMBieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiMZapłacono
111NowakowskaAgnieszkaKPOL10KM, K2GliwiceMZapłacono
112ZborekDominikaKPOL10KM, K2GliwiceSZapłacono
113MajsnerowskaEwelinaKPOL10KM, K2GliwiceBiegaj z treneramiMZapłacono
114BorchertMarcinMPOL10KM, M2ŚwiętochłowiceChorzowski Klub RowerowySZapłacono
115SłupikBożenaKPOL5KMOrzeszeSZapłacono
116GaborKatarzynaKPOL10KM, K1Łaziska GórneMZapłacono
117LenartŁukaszMPOL10KMBieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiM
118BednarskaAleksandraKPOL10KM, K3GliwiceMZapłacono
119WańczykGrzegorzMPOL10KM, M2TychyPasieka GucioLZapłacono
120SobotaKamilMPOL10KM, M2, MOOrzeszeLZapłacono
121MuchaMartaKPOL10KM, K1Łaziska GórneSZapłacono
122BaronEugeniuszMPOL10KM, M4GostyńTauronTeamLZapłacono
123BaronAnielaKPOL10KM, K4GostyńTauronTeamMZapłacono
124KościelniakJózefMPOL5KMŁaziska GórneTauronTeamMZapłacono
125GrzegorzycaMarcinMPOL10KM, M2GierałtowiceMZapłacono
126KościelniakMilenaKPOL5KMŁaziska GórneSZapłacono
127SdsdTyKPOL10KMSdsdsdL
128ZadoraBarbaraKPOL5KMOrzeszeSZapłacono
129WorwaDorotaKPOLNWJawiszowiceM
130MikaAnetaKPOL5KMRydułtowyS
131CeremugaMateuszMPOL10KM, M1, MOOrzeszeSTS Biegaton Mikołów - Kia EtransMZapłacono
132BardoszRenataKPOL10KM, K3ZabrzeNight RunnersM
133JankowskiJarosławMPOL10KM, M3ZabrzeWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEXLZapłacono
134KopiecRolandMPOL10KM, M2Łaziska GórneSZapłacono
135SzaryMichałMPOL10KM, M1Ruda ŚląskaM
136PłaczekMironMPOL10KM, M2, MOOrzeszeSZapłacono
137KlimaMarcinMPOL5KMTychySurvival KlanXLZapłacono
138DziadoszDagmaraKPOL5KMTychySurvival KlanLZapłacono
139MajdaRobertMPOL10KM, M3OrzeszeXLZapłacono
140MichalskiGrzegorzMPOL5KMLędzinyM
141BugdolZbigniewMPOL10KM, M1RybnikSZapłacono
142StępniewskiArturMPOL10KM, M1TychyTGB Lake Runners/Magna Formpol Running TeamM
143LatusekMarekMPOL10KM, M1Łaziska GórneKRAFTCONTROL TeamZapłacono
144KawulakKazimierzMPOL5KMJaworznoXL
145GemboraKatarzynaKPOLNWKatowiceMZapłacono
146SzypłaEwaKPOL10KM, K2TychyKrav Maga SAGOTM
147SkorekMirosławMPOLNWGostyńLZapłacono
148TebinkaMichałMPOL5KMOrzeszeBiegam bo biegamS
149KozłowskiZbigniewMPOL10KM, M3KamieniecOfiary KamieńcaS
150CzyżykowskiMarcinMPOL10KM, M3ŚwiętochłowiceM
151PogonowskiMarcinMPOL10KM, M3, MOOrzeszeLZapłacono
152GladyszLeszekMPOL10KM, M3PaniówkiLZapłacono
153ŻakSoniaKPOL10KM, K1KnurówSZapłacono
154KowalskiGrzegorzMPOL10KM, M2Dąbrowa GórniczaW pogoni za duchemLZapłacono
155BelcikTomaszMPOL5KMŁaziska GórneM
156LipusAgataKPOL10KM, K2Czerwionka LeszczynyS
157LipusMateuszMPOL10KM, M1Czerwionka LeszczynyM
158SzczyrbowskiPiotrMPOL10KM, M4RybnikXL
159RyszkowskiSebastianMPOL5KMOrzeszeXLZapłacono
160KubicaAndrzejMPOL10KM, M3Łaziska GórneKRAFTCONTROL TeamMZapłacono
161RenczMałgorzataKPOL10KM, K3, MOOrzeszeZapłacono
162TomczykKrzysztofMPOL10KM, M2Łaziska GórneLZapłacono
163KocelGrzegorzMPOLNWNowa WieśLZapłacono
164CichońUrszulaKPOL5KMWyryMZapłacono
165SkopKarolMPOL10KM, M1Piekary ŚląskieL
166DudaRadosławMPOL10KM, M2GostyńXL
167DomanŁukaszMPOL5KMRuda ŚląskaLZapłacono
168ŁukowiczPiotrMPOL10KM, M3DankowiceL
169PiotrowskiSebastianMPOL5KMRybnikGrubiorze LotajomM
170SkowronekKarinaKPOL10KM, K2, MOOrzeszeS
171Pukas-StęclikKarolinaKPOL10KM, K2RybnikSZapłacono
172PorębskaSoniaKPOL5KMOrzeszeM
173SzymczewskiWłodzimierzMPOLNWŚwiętochłowicechodzę by nie staćLZapłacono
174SzaleniecPatrycjaKPOL10KM, K2BedzinBędzin TeamS
175SzaleniecSebastianMPOL10KM, M2BędzinBędzin TeamXL
176TomczykPiotr CzesławMPOL10KM, M2PiasekWILD RUNNERS CLUBMZapłacono
177BorońTomekMPOLNWTychyRUNHOGS TychyL
178AdamusAnetaKPOLNWChorzówEkipa na KijachSZapłacono
179AdamusCzesławMPOLNWChorzówEkipa na KijachLZapłacono
180Adamiec-TrutwinAgnieszkaKPOL5KMChorzówKlub Aktywnych RodzinL
181Adamiec-TrutwinKrzysztofMPOL5KMChorzówKlub Aktywnych RodzinXL
182BorowiczRoksanaKPOL10KM, K1KnurowNight RunnersMZapłacono
183MendelBeataKPOL5KMOrzeszeSTUDIO FITNESS MIKOŁÓWS
184LoskaTomaszMPOLNWŻoryBez klubuL
185KopaczkaDamianMPOL5KMJanowiceXLZapłacono
186PrzybylakAgnieszkaKPOL5KMMyszkowiceM
187BąkKarinaKPOLNWWodzisław ŚląskiRadlinioki w bieguLZapłacono
188KozłowskaBożenaKPOL5KMŚwiętochłowiceLZapłacono
189TamiolaGrazynaKPOLNWKatowiceStadion ŚląskiM
190SędzikAleksanderMPOL10KM, M4BytomL
191NadrowskiTadeuszMPOL10KM, M4ZoryLZapłacono
192KonsekPawełMPOL10KM, M1ŻoryŻory - KleszczówkaZapłacono
193RyszkowskaDorotaKPOL10KM, K2CieszynM
194ZadoraMaciejMPOL5KMBytomL
195WywiałŁukaszMPOL10KM, M2WojkowiceSaint-Gobain SquadLZapłacono
196DudkiewiczAnnaKPOL10KM, K2KatowiceEko-Okna RunnersMZapłacono
197MikaMateuszMPOL10KM, M1, MOOrzeszeMZapłacono
198PankowskiDariuszMPOL10KM, M2Jastrzębie-ZdrójL
199KrzyżowskaJustynaKPOL5KMTychyS
200RyszkaRobertMPOL5KMTychyM
Strona 2 z 3