maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 30 września 2018
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 6
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1KocelGrzegorzMPOLNW-1Nowa WieśLZapłacono
2OpiłekDorotaKPOL10KM-1KatowiceEuvicSZapłacono
3TykaEdwardMPOL10KM, M41943SwiętochłowiceStadion ŚląskiXLZapłacono
4GogolinJerzyMPOL5KM1947ZabrzeParkrun KatowiceMZapłacono
5SkoczykłodaRomanMPOLNW1950OrzeszeStadion ŚląskiXLZapłacono
6SzymskiMarianMPOL10KM, M41951ImielinTruchtacz-MysłowiceLZapłacono
7NadrowskiTadeuszMPOL10KM, M41954ZoryLZapłacono
8MielcarekLeszekMPOLNW1955Bytomcidry lotajomL
9KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie-Zdrójwolny strzelecXL
10MałkaIrenaKPOLNW1956GliwiceL
11SzymczewskiWłodzimierzMPOLNW1956Świętochłowicechodzę by nie staćLZapłacono
12DziubdzielaJarosławMPOL10KM, M41957KatowiceLZapłacono
13JanotaMichałMPOL10KM, M41957MikołówMZapłacono
14SzczyrbowskiPiotrMPOL10KM, M41957RybnikXLZapłacono
15JasnochBogumiłaKPOL10KM, K41958MikołówXLZapłacono
16SobolewskiPiotrMPOL10KM, M41958CzeladźToPo CzeladźLZapłacono
17KościelniakJózefMPOL5KM1959Łaziska GórneTauronTeamMZapłacono
18MałkaMarianMPOLNW1959GliwiceMZapłacono
19SzymuraMariaKPOLNW1959RybnikMZapłacono
20BińkowskiCzesławMPOL10KM, M41960OrzeszeLZapłacono
21SzymuraKazimierzMPOLNW1960RybnikLZapłacono
22ArendtZdzisławMPOLNW1961KatowiceStowarzyszenie Zakątek DankowoXLZapłacono
23KarplewiczAndrzejMPOLNW1961Jastrzębie-ZdrójGB Galopujące ŚlimakiMZapłacono
24SzubaCzesławMPOL10KM, M41961RybnikL
25ŚwięsPiotrMPOL10KM, M41961Kobiór40-Latek TychyMZapłacono
26WrzesińskiAndrzejMPOL10KM, M41961TychySTS Biegaton Mikołów - Kia EtransSZapłacono
27BulinskaMalgorzataKPOL10KM, K41962Czerwionka LeszczynyM
28AlkerZbigniewMPOL5KM1963GliwiceMZapłacono
29GajKamilaKPOL10KM, K41963KnurówMZapłacono
30KawulakKazimierzMPOL5KM1963JaworznoXLZapłacono
31StukatorTeresaKPOL10KM, K41963Tychy40-Latek TychySZapłacono
32BaronAnielaKPOL10KM, K41964GostyńTauronTeamMZapłacono
33BaronEugeniuszMPOL10KM, M41964GostyńTauronTeamLZapłacono
34JaniczekJustynaKPOL10KM, K41964ZabrzeMZapłacono
35TamiolaGrazynaKPOLNW1964KatowiceStadion ŚląskiM
36GembalaViolettaKPOLNW1965BełkM
37MacuraEwaKPOL10KM, K41965ŻoryHRmax ŻoryLZapłacono
38AlkerElżbietaKPOL5KM1966GliwiceMZapłacono
39BorkowskiAndrzejMPOL10KM, M4, MO1966OrzeszeLZapłacono
40DrażykAndrzejMPOL10KM, M4, MO1966OrzeszeXLZapłacono
41MrowiecBernardMPOL10KM, M41966TworkówL
42WorwaDorotaKPOLNW1966JawiszowiceM
43DrażykJoannaKPOL10KM, K4, MO1967OrzeszeMZapłacono
44DąbrowskiAndrzejMPOL10KM, M41968RybnikM
45KołodziejJoannaKPOLNW1968Ruda ŚląskiStadion ŚląskiSZapłacono
46KrzyżowskiDariuszMPOL10KM, M4, MO1968OrzeszeMZapłacono
47MiszkaAdamMPOL10KM, M41968KatowiceMZapłacono
48PacynaDanutaKPOLNW1968KatowiceMZapłacono
49SędzikAleksanderMPOL10KM, M41968BytomLZapłacono
50ZielińskaUrszulaKPOLNW1968KatowiceLZapłacono
51BaranowiczArkadiuszMPOL10KM, M31969Ruda ŚląskaADS MasnaLZapłacono
52SambakTadeuszMPOL10KM, M31969BrzeszczeZadyszka OświęcimMZapłacono
53ZwierzyńskiPiotrMPOL5KM1969RybnikUnatcoMZapłacono
54BukałaJarosławMPOL10KM, M31970BieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiLZapłacono
55CyrusBogdanMPOLNW1970StrzebińSilesia Nordic TeamM
56KochanekJarosławMPOL5KM1970GliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
57KozłowskiZbigniewMPOL10KM, M31970KamieniecOfiary KamieńcaS
58PiszczanMirosławMPOLNW1970RydułtowyRadlinioki w bieguXLZapłacono
59RomańskaKatarzynaKPOLNW1970KatowiceXLZapłacono
60SzafertMichałMPOLNW1970ChruszczobródK.S. TęczaLZapłacono
61TrojanowskiWojciechMPOL5KM1970BytomM
62KajcaMirosławMPOLNW1971Łaziska GórneŁAZISKIE KARLUSYMZapłacono
63ŁukowiczPiotrMPOL10KM, M31971DankowiceL
64StanislawiszynMałgorzataKPOL10KM, K31971GliwiceNight Runners GliwiceMZapłacono
65TaisnerTomaszMPOLNW1971Ruda ŚląskaEkipa na KijachLZapłacono
66WesołyAndrzejMPOL10KM, M31971GliwiceLZapłacono
67WilszAdamMPOL10KM, M31971PaniówkiFIS-SST TEAMSZapłacono
68WisniowskaIzabelaKPOL10KM, K31971TtchyPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
69BortelMirosławMPOL10KM, M31972Tychy40-Latek Tychy
70GrolikPiotrMPOL10KM, M31972Ruda ŚląskaM
71KochanekAleksandraKPOL10KM, K31972GliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
72LoskaTomaszMPOLNW1972ŻoryBez klubuL
73MacioszekJacekMPOL5KM1972OrzeszeXLZapłacono
74MandryszGrzegorzMPOL5KM1972LyskiAktywni LyskiMZapłacono
75ParuzelIreneuszMPOL10KM, M31972MikołówZABIEGANI NAUCZYCIELELZapłacono
76SradomskaBarbaraKPOL10KM, K31972ŻoryHRmax ŻorySZapłacono
77Wojtkowska-WitalaAnnaKPOL5KM1972MikołowBiegam Bo Lubię MikołówSZapłacono
78WyrobiecGrzegorzMPOL5KM1972JaworznoJKLA Jawor JaworznoL
79BardoszRenataKPOL10KM, K31973ZabrzeNight RunnersMZapłacono
80BednarskaAleksandraKPOL10KM, K31973GliwiceMZapłacono
81BrodiukNorbertMPOL5KM1973GliwiceNight RunnersZapłacono
82Cempulik-ŁakomskaAgnieszkaKPOLNW1973Wodzisław ŚląskiXLZapłacono
83GębołyśBeataKPOL5KM1973BieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiMZapłacono
84JitnerGrzegorzMPOL10KM, M31973Ruda ŚląskaXLZapłacono
85JózefowiczPiotrMPOL10KM, M31973DziałdowoM
86KaczorekRobertMPOL5KM1973ŻoryHRmax ŻoryMZapłacono
87KubicaAndrzejMPOL10KM, M31973Łaziska GórneKRAFTCONTROL TeamMZapłacono
88ŁakomskiMarcinMPOL10KM, M31973Wodzisław ŚląskiXLZapłacono
89PałkaKrzysztofMPOL10KM, M31973ŻoryHRmax ŻoryMZapłacono
90Pope-ŚwidzikowskaMałgorzataKPOL10KM, K31973ŻoryXLZapłacono
91SędzikKatarzynaKPOLNW1973BytomLecymy DurśMZapłacono
92SłupikBożenaKPOL5KM1973OrzeszeSZapłacono
93StarostkaAnnaKPOLNW1973Ruda ŚląskaGryfne FrelkiXLZapłacono
94StelmaszczukDamianMPOL5KM1973GliwiceXL
95WilkKrzysztofMPOL10KM, M31973KatowiceZapłacono
96ChmielewskiArturMPOL10KM, M31974TychyTeam PapryL
97CieciakGrzegorzMPOL5KM1974ŻoryMEGAWAT RUNNING TEAMMZapłacono
98Czank-NowakowskaMagdalenaKPOL5KM1974OrzeszeLZapłacono
99CzyżykowskiMarcinMPOL10KM, M31974ŚwiętochłowiceMZapłacono
100DziedzicAndrzejMPOL10KM, M31974ŻoryM
Strona 1 z 6