maratonypolskiewikosszmianyzmiany

VII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 30 września 2018
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AlkerAndrzejMPOL5KMGliwiceMZapłacono
2AlkerElżbietaKPOL5KMGliwiceMZapłacono
3AlkerZbigniewMPOL5KMGliwiceMZapłacono
4AndrzejDrażykMPOL10KM, M4, MOOrzeszeXLZapłacono
5BorkowskiAndrzejMPOL10KM, M4, MOOrzeszeLZapłacono
6BrodaKamilaKPOL5KMPiasekMZapłacono
7BukałaJarosławMPOL10KM, M3BieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiLZapłacono
8DoboszAndrzejMPOL5KMCzerwionka-LeszczynyLUXTORPEDA CZERWIONKASZapłacono
9DrażykAleksandraKPOL10KM, K1, MOOrzeszeSZapłacono
10DrażykJoannaKPOL10KM, K4, MOOrzeszeMZapłacono
11DziedzicJustynaKPOL10KM, K1Siemianowice ŚląskieMZapłacono
12FilipiakEwelinaKPOLNWOrzeszeLubię Burpees'yXLZapłacono
13FoksGrzegorzMPOL10KM, M2WyryLZapłacono
14GałąskaMagdalenaKPOL10KM, K2, MOOrzeszeOrzesze też BiegaMZapłacono
15GębołyśBeataKPOL5KMBieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiMZapłacono
16GoławskaEwaKPOL10KM, K2OrnontowiceMZapłacono
17GzukJoannaKPOL5KMRybnikXLZapłacono
18HorzelaMałgorzataKPOLNWMCuda na kijachXLZapłacono
19JanotaMichałMPOL10KM, M4MikołówMZapłacono
20JarominBeataKPOL5KMKatowiceXLZapłacono
21JasnochBogumiłaKPOL10KM, K4MikołówXLZapłacono
22JerzykAndrzejMPOLWGliwiceLZapłacono
23KaczmarzykArkadiuszMPOL5KMGliwiceAsseco Active TeamXLZapłacono
24KajcaMirosławMPOLNWŁaziska GórneŁAZISKIE KARLUSYMZapłacono
25KaniaAgnieszkaKPOLNWŁaziska GórneMZapłacono
26KarplewiczAndrzejMPOL10KM, M4Jastrzębie-ZdrójGB Galopujące ŚlimakiMZapłacono
27KawalecGrzegorzMPOL10KM, M3, MOOrzeszeLZapłacono
28KochanekAleksandraKPOL10KM, K3GliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
29KochanekJarosławMPOL5KMGliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
30KrauzeAgataKPOL10KM, K2, MOOrzeszeCzwórka JaśkowiceSZapłacono
31KrauzeWiesławMPOL5KMOrzeszeSZapłacono
32KrząkałaKarolinaKPOL5KMŁaziska GórneSZapłacono
33KrząkałaKatarzynaKPOL5KMŁaziska GórneSZapłacono
34KrzyżowskiDariuszMPOL10KM, M4, MOOrzeszeMZapłacono
35KrzyżowskiPawełMPOL10KM, M2KatowiceLZapłacono
36Laske - MikuśkiewiczLilianaKPOLNWMikołówMZapłacono
37LnianyBeniaminMPOL10KM, M3Ruda Śląskapobiega(l)nianyMZapłacono
38MacuraEwaKPOL10KM, K4ŻoryHRmax ŻoryLZapłacono
39MandryszAleksandraKPOLNWLyskiMZapłacono
40MandryszGrzegorzMPOL5KMLyskiAktywni LyskiMZapłacono
41MatuszakMarzenaKPOL5KMMikołówLZapłacono
42MatuszakPawełMPOL10KM, M2MikołówOpel Active TeamLZapłacono
43MikołajczykJustynaKPOL5KMKatowiceGoultra.plZapłacono
44NowakowskaAgnieszkaKPOL10KM, K2GliwiceMZapłacono
45Ogierman-DykasMarzenaKPOL10KM, K2, MOOrzeszeOrzesze też BiegaSZapłacono
46PacynaDanutaKPOLNWKatowiceMZapłacono
47PietrzykAleksandraKPOL5KMTychyLake Runners-TGBLZapłacono
48PłonkaPatrycjaKPOL5KMOrzeszeMZapłacono
49PrzechrztaSylwiaKPOLNWŁaziska GórneCuda na kijachLZapłacono
50PustelnikEwaKPOL10KMŻoryMZapłacono
51RomańskaKatarzynaKPOLNWKatowiceXLZapłacono
52SambakTadeuszMPOL10KM, M3BrzeszczeZadyszka OświęcimMZapłacono
53SkoczykłodaRomanMPOLNWOrzeszeStadion ŚląskiXLZapłacono
54SradomskaBarbaraKPOL10KM, K3ŻoryHRmax ŻorySZapłacono
55StachułaJuliaKPOLNWŁaziska GórneMZapłacono
56StawarczykAnnaKPOL5KMRybnikCPJ TEAMSZapłacono
57StawarczykKrystianMPOL5KMRybnikOpel Active TeamMZapłacono
58StobikEwaKPOL5KMTychyLake Runners-TGBSZapłacono
59StrokaTomaszMPOL10KM, M3RybnikCzwórka JaśkowiceXLZapłacono
60SuchajaKatarzynaKPOL5KMMikołówMZapłacono
61Suchaja-WitekEwaKPOL5KMŁaziska GórneLZapłacono
62SzewczykKasiaKPOL5KMBieruń NowyXLZapłacono
63SzramekGerardMPOL10KM, M1, MOOrzeszeMZapłacono
64SzymuraKazimierzMPOLNWRybnikLZapłacono
65SzymuraMariaKPOLNWRybnikMZapłacono
66ŚwierkotAnnaKPOL5KMMikołówMZapłacono
67TaisnerAleksandraKPOLNWRuda ŚląskaEkipa na KijachMZapłacono
68TaisnerTomaszMPOLNWRuda ŚląskaEkipa na KijachLZapłacono
69TarajkoMartaKPOL5KMCzerwionka-LeszczynyXLZapłacono
70ThomannJacekMPOL10KM, M2OrzeszeGOULTRA.PLLZapłacono
71Tkocz-CieślikMałgorzataKPOL5KMOrzesze-JaśkowiceSZapłacono
72TomalaJustynaKPOL5KMOrzeszeMZapłacono
73TurskiAndrzejMPOL10KM, M2GliwiceGliwiceMZapłacono
74WiduchKatarzynaKPOL10KM, K2, MOOrzeszeCzwórka JaśkowiceSZapłacono
75WilkWojciechMPOL10KM, M2TychyLake Runners-TGBLZapłacono
76Wojtkowska-WitalaAnnaKPOL5KMMikołowBiegam Bo Lubię MikołówSZapłacono
77WołowikDominikMPOL10KM, M2ŻoryHRmax ŻoryMZapłacono
78WróbelPawełMPOLNWOrzeszeGrzmiące KijeLZapłacono
79WrzecionkowskiAdrianMPOL10KM, M2TychyLake Runners-TGBLZapłacono
80ZielińskaUrszulaKPOLNWKatowiceLZapłacono
81AdamczykŁukaszMPOL5KMKatowiceM
82BeniszWojciechMPOL5KMTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryM
83BiskupAnnaKPOL10KM, K3OrnontowiceS
84BittnerŁukaszMPOL10KM, M3BytomTeam PapryL
85BulinskaMalgorzataKPOL10KM, K4Czerwionka LeszczynyM
86BurszkaMartynaKPOL5KMOrzeszeM
87ChmielewskiArturMPOL10KM, M3TychyTeam PapryL
88DębskiRafałMPOL5KMOrzeszeL
89GajKamilaKPOL10KM, K4KnurówM
90GałąskaMichałMPOL10KM, M2, MOOrzeszeOrzesze też BiegaL
91GembalaViolettaKPOLNWBełkM
92HajdaJustynaKPOL5KMRadzionków
93JachimskiPiotrMPOL10KM, M2, MOOrzeszeM
94JarógDominikaKPOL10KM, K1Łaziska GórneS
95KaliszAnetaKPOL10KM, K3BytomL
96KamelaAndrzejMPOL10KM, M1NierodzimBiegam bo biegamL
97KocurAgataKPOL10KM, K1Mikołów BujakówS
98KołekKatarzynaKPOL10KM, K3ŻoryS
99KoperwasKrystynaKPOL5KMOrzesze -Zawada
100SkibaKatarzynaKPOL10KM, K3SwietochlowiceS
Strona 1 z 2