maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 30 września 2018
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 6
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamiakEdytaKPOL5KM1977SkoczówŚWIRY STELAMZapłacono
2Adamiec-TrutwinAgnieszkaKPOL5KM1986ChorzówKlub Aktywnych RodzinL
3AdamusAnetaKPOLNW2016ChorzówEkipa na KijachSZapłacono
4AlkerElżbietaKPOL5KM1966GliwiceMZapłacono
5BalcerzakMagdalenaKPOL5KM1984ZorySZapłacono
6BanachRoksanaKPOL5KM2006RacibórzBrakMZapłacono
7BardoszRenataKPOL10KM, K31973ZabrzeNight RunnersMZapłacono
8BaronAnielaKPOL10KM, K41964GostyńTauronTeamMZapłacono
9BąkKarinaKPOLNW1982Wodzisław ŚląskiRadlinioki w bieguLZapłacono
10BąkowskaJustynaKPOL10KM, K21984ZebrzydowiceBiegam bo biegamMZapłacono
11BednarskaAleksandraKPOL10KM, K31973GliwiceMZapłacono
12BiegunMilenaKPOL5KM1985KatowicePwC SDC Runners TeamMZapłacono
13BielaLucynaKPOLNW2007CzerwionkaXL
14BiernotMonikaKPOL5KM1989StanowiceSZapłacono
15BiskupAnnaKPOL10KM, K31977OrnontowiceS
16BobrzykMichaelaKPOLNW1977LyskiSZapłacono
17BorekJoannaKPOL10KM, K31978KatowiceYellobikeS
18BorowiczRoksanaKPOL10KM, K11989KnurowNight RunnersMZapłacono
19BrodaKamilaKPOL5KM1994PiasekMZapłacono
20BrolDominikaKPOL10KM, K21986Siemianowice SlaskieEndurance teamSZapłacono
21BulinskaMalgorzataKPOL10KM, K41962Czerwionka LeszczynyM
22BurszkaMartynaKPOL5KM2000OrzeszeMZapłacono
23Cempulik-ŁakomskaAgnieszkaKPOLNW1973Wodzisław ŚląskiXLZapłacono
24CichońUrszulaKPOL5KM1992WyryMZapłacono
25CierniakKlaudiaKPOL10KM, MO2018OrzeszeBrakSZapłacono
26Czank-NowakowskaMagdalenaKPOL5KM1974OrzeszeLZapłacono
27DrażykAleksandraKPOL5KM1996OrzeszeSZapłacono
28DrażykJoannaKPOL10KM, K4, MO1967OrzeszeMZapłacono
29DudekAgnieszkaKPOL5KM1983RybnikZespół Rzeczoznawców MajątkowychSZapłacono
30DudkiewiczAnnaKPOL10KM, K21981KatowiceEko-Okna RunnersMZapłacono
31DziadoszDagmaraKPOL5KM1988TychySurvival KlanLZapłacono
32DziedzicJustynaKPOL10KM, K11991Siemianowice ŚląskieMZapłacono
33FicekKatarzynaKPOL10KM, K21979KatowiceXL
34FilipiakEwelinaKPOLNW1983OrzeszeLubię Burpees'yXLZapłacono
35GaborKatarzynaKPOL10KM, K11990Łaziska GórneMZapłacono
36GajKamilaKPOL10KM, K41963KnurówMZapłacono
37GaliszAndżelikaKPOL5KM1995SuszecSZapłacono
38GałąskaMagdalenaKPOL10KM, K2, MO1986OrzeszeOrzesze też BiegaMZapłacono
39GałuchJustynaKPOL5KM1991Czerwionka-LeszczynySZapłacono
40GardynaEwaKPOL5KM1986BrzegNA GRANIMZapłacono
41GarnczarekKatarzynaKPOL10KM, K21983BytomSZapłacono
42GembalaViolettaKPOLNW1965BełkM
43GemboraKatarzynaKPOLNW1976KatowiceMZapłacono
44GębołyśBeataKPOL5KM1973BieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiMZapłacono
45GogolinAnnaKPOL5KM1979ZabrzeParkrun KatowiceS
46GoławskaEwaKPOL10KM, K21986OrnontowiceMZapłacono
47GrabaKatarzynaKPOLW1999MikołówTur BorówkaXL
48GwóźdźJolantaKPOLNW1977Nowa WieśMZapłacono
49GzukJoannaKPOL5KM2013RybnikXLZapłacono
50HajdaJustynaKPOL5KM1994Radzionków
51HorzelaMałgorzataKPOLNW1977MCuda na kijachXLZapłacono
52JabłońskaMałgorzataKPOL5KM1988LeszczynyMZapłacono
53JamrózKarolinaKPOL5KM1997JaworznoKB MCKIS JAWORZNOSZapłacono
54JaniczekJustynaKPOL10KM, K41964ZabrzeMZapłacono
55Janus-WieczorekKamilaKPOL10KM, K21986Ruda ŚląskaLZapłacono
56JarominBeataKPOL5KM2018KatowiceXLZapłacono
57JarógDominikaKPOL10KM, K11994Łaziska GórneSZapłacono
58JasnochBogumiłaKPOL10KM, K41958MikołówXLZapłacono
59JędrzejczakAgataKPOL5KM1995MikołówSZapłacono
60KajdaZuzannaKPOL5KM1985SuszecSuszecka Grupa Biegowa Let's GOLZapłacono
61KaliszAnetaKPOL10KM, K31976BytomLZapłacono
62KałużnaAnnaKPOLNW2017SosnowiecXLZapłacono
63KamińskaDorotaKPOL10KM2017Jastrzębie ZdrójBrakS
64KaniaAgnieszkaKPOLNW1977Łaziska GórneMZapłacono
65KawaJoannaKPOL10KM, K31977MysłowiceMiraz Race TeamSZapłacono
66KawulakMateuszKPOL5KM1989JaworznoBiegający MateuszXLZapłacono
67KieckaEwelinaKPOL5KM1987OrzeszeSZapłacono
68KionkaKatarzynaKPOL5KM1991GliwiceS
69KlepczyńskaSabinaKPOL10KM, K31977RybnikSZapłacono
70KlonowskaMonikaKPOL5KM1981RacibórzWAWRZINEK TEAMM
71KluczniokWiolettaKPOL5KM1996OrzeszeMZapłacono
72KochanekAleksandraKPOL10KM, K31972GliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
73KocurAgataKPOL10KM, K11993Mikołów BujakówSZapłacono
74KołekKatarzynaKPOL10KM, K31975ŻorySZapłacono
75KołodziejJoannaKPOLNW1968Ruda ŚląskiStadion ŚląskiSZapłacono
76KoperwasKrystynaKPOL5KM2018Orzesze -Zawada
77KordonAnnaKPOLNW1986Łaziska GorneMZapłacono
78KosińskaKatarzynaKPOL10KM, K21980ŻoryHRmax ŻoryMZapłacono
79KostAlicjaKPOL10KM, K21985ŚwierczyniecSZapłacono
80KościelniakMilenaKPOL5KM1987Łaziska GórneSZapłacono
81KozdębaKatarzynaKPOL5KM1977RacibórzWawrzinek TeamM
82KozłowskaBożenaKPOL5KM1976ŚwiętochłowiceLZapłacono
83KrauzeAgataKPOL10KM, K2, MO1987OrzeszeCzwórka JaśkowiceSZapłacono
84KrystekEwelinaKPOL5KM1981PszczynaPszczyna BiegaL
85KrząkałaKarolinaKPOL5KM1995Łaziska GórneSZapłacono
86KrząkałaKatarzynaKPOL5KM1991Łaziska GórneSZapłacono
87KrzempekPaulinaKPOL5KM1992MnichMZapłacono
88KrzyżowskaJustynaKPOL5KM1990TychyS
89KubaczZuzannaKPOLNW1982MikołówLZapłacono
90KubiakEdytaKPOL5KM1996Wodzisław ŚląskiSZapłacono
91KuczeraBeataKPOLNW1984RybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RazemMZapłacono
92KupiecKarolinaKPOL5KM1996OrzeszeBez klubuLZapłacono
93KwiatekAgnieszkaKPOL10KM, K1, MO1990OrzeszeSZapłacono
94Laske - MikuśkiewiczLilianaKPOLNW1974MikołówMZapłacono
95LaskowskaAgnieszkaKPOL5KM1991BędzinZapłacono
96LewandowskaAnetaKPOL10KM, K1, MO1991OrzeszeGOL-DENT TEAMZapłacono
97LipusAgataKPOL10KM, K21988Czerwionka LeszczynyS
98ŁakomskaMichalinaKPOLNW2002Wodzisław ŚląskiMZapłacono
99MacioszekWeronikaKPOL5KM2003OrzeszeSZapłacono
100MacuraEwaKPOL10KM, K41965ŻoryHRmax ŻoryLZapłacono
Strona 1 z 6