maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 30 września 2018
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 6
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamczykŁukaszMPOL5KM1991KatowiceMZapłacono
2AdamczykMariuszMPOL10KM, M31976OrnontowiceKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaLZapłacono
3AdamiakEdytaKPOL5KM1977SkoczówŚWIRY STELAMZapłacono
4Adamiec-TrutwinAgnieszkaKPOL5KM1986ChorzówKlub Aktywnych RodzinL
5Adamiec-TrutwinKrzysztofMPOL5KM1991ChorzówKlub Aktywnych RodzinXL
6AdamusAnetaKPOLNW2016ChorzówEkipa na KijachSZapłacono
7AdamusCzesławMPOLNW1975ChorzówEkipa na KijachLZapłacono
8AlkerAndrzejMPOL5KM1988GliwiceMZapłacono
9AlkerElżbietaKPOL5KM1966GliwiceMZapłacono
10AlkerZbigniewMPOL5KM1963GliwiceMZapłacono
11AntolikŁukaszMPOL10KM, M11990Świętochłowice1990MZapłacono
12ArendtZdzisławMPOLNW1961KatowiceStowarzyszenie Zakątek DankowoXLZapłacono
13AugustyniakKamilMPOL5KM1992LibiążWarchlaki AdelajdyMZapłacono
14BalcerzakMagdalenaKPOL5KM1984ZorySZapłacono
15BanachRoksanaKPOL5KM2006RacibórzBrakMZapłacono
16BaniakPrzemysławMPOL5KM1977ZawiercieBez klubuMZapłacono
17BaranowiczArkadiuszMPOL10KM, M31969Ruda ŚląskaADS MasnaLZapłacono
18BarańskiKrzysztofMPOL10KM, M11989ToruńXLZapłacono
19BardoszRenataKPOL10KM, K31973ZabrzeNight RunnersMZapłacono
20BaronAnielaKPOL10KM, K41964GostyńTauronTeamMZapłacono
21BaronEugeniuszMPOL10KM, M41964GostyńTauronTeamLZapłacono
22BartoszukJarosławMPOL10KM, M11995Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
23BąkKarinaKPOLNW1982Wodzisław ŚląskiRadlinioki w bieguLZapłacono
24BąkowskaJustynaKPOL10KM, K21984ZebrzydowiceBiegam bo biegamMZapłacono
25BednarekArturMPOL10KM, M11999CzerwionkaLZapłacono
26BednarskaAleksandraKPOL10KM, K31973GliwiceMZapłacono
27BelcikTomaszMPOL5KM1988Łaziska GórneM
28BeniszWojciechMPOL5KM1985Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryM
29BiegunMilenaKPOL5KM1985KatowicePwC SDC Runners TeamMZapłacono
30BielaLucynaKPOLNW2007CzerwionkaXL
31BiernotDamianMPOL5KM1980StanowiceSZapłacono
32BiernotMonikaKPOL5KM1989StanowiceSZapłacono
33BierwiaczonekKrzysztofMPOL10KM, M31976TychyLZapłacono
34BińkowskiCzesławMPOL10KM, M41960OrzeszeLZapłacono
35BiskupAnnaKPOL10KM, K31977OrnontowiceS
36BittnerŁukaszMPOL10KM, M31977BytomTeam PapryLZapłacono
37BlusMarcinMPOL5KM1978ZabrzeElzab Active TeamLZapłacono
38BobekDariuszMPOL5KM1986ZabrzeXLZapłacono
39BobrzykMichaelaKPOLNW1977LyskiSZapłacono
40BorchertMarcinMPOL10KM, M21981ŚwiętochłowiceChorzowski Klub RowerowySZapłacono
41BorekJoannaKPOL10KM, K31978KatowiceYellobikeS
42BorkowskiAndrzejMPOL10KM, M4, MO1966OrzeszeLZapłacono
43BorońTomekMPOLNW1978TychyRUNHOGS TychyL
44BorowiczRoksanaKPOL10KM, K11989KnurowNight RunnersMZapłacono
45BortelMirosławMPOL10KM, M31972Tychy40-Latek Tychy
46BrodaKamilaKPOL5KM1994PiasekMZapłacono
47BrodiukNorbertMPOL5KM1973GliwiceNight RunnersZapłacono
48BrolDominikaKPOL10KM, K21986Siemianowice SlaskieEndurance teamSZapłacono
49BrolPiotrMPOL5KM2016SiemianowiceEndurance TeamMZapłacono
50BugajczykPiotrMPOL5KM1987BytomTauronTeamXLZapłacono
51BugdolZbigniewMPOL10KM, M11992RybnikSZapłacono
52BukałaJarosławMPOL10KM, M31970BieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiLZapłacono
53BulinskaMalgorzataKPOL10KM, K41962Czerwionka LeszczynyM
54BurszkaMartynaKPOL5KM2000OrzeszeMZapłacono
55CajzaZbyszekMPOL10KM, M21980GierałtowiceMZapłacono
56Cempulik-ŁakomskaAgnieszkaKPOLNW1973Wodzisław ŚląskiXLZapłacono
57CeremugaMateuszMPOL10KM, M1, MO1991OrzeszeSTS Biegaton Mikołów - Kia EtransMZapłacono
58ChmielewskiArturMPOL10KM, M31974TychyTeam PapryL
59ChrobokKarolMPOL10KM, M1, MO1997OrzeszeMZapłacono
60ChylińskiKrzysztofMPOL10KM, M21983GliwiceMZapłacono
61CiastoSebastianMPOL10KM, M21985PrzezchlebieXLZapłacono
62CichockiKrzysztofMPOL5KM1986OrzeszeXLZapłacono
63CichońUrszulaKPOL5KM1992WyryMZapłacono
64CieciakGrzegorzMPOL5KM1974ŻoryMEGAWAT RUNNING TEAMMZapłacono
65CierniakKlaudiaKPOL10KM, MO2018OrzeszeBrakSZapłacono
66CyrusBogdanMPOLNW1970StrzebińSilesia Nordic TeamM
67Czank-NowakowskaMagdalenaKPOL5KM1974OrzeszeLZapłacono
68CzyżykowskiMarcinMPOL10KM, M31974ŚwiętochłowiceMZapłacono
69DąbrowskiAndrzejMPOL10KM, M41968RybnikM
70DębskiRafałMPOL5KM1997OrzeszeLZapłacono
71DimiccoliRobertoMPOL10KM, M21986OrsenigoUnione Sportiva San MaurizioMZapłacono
72DoboszAndrzejMPOL5KM1996Czerwionka-LeszczynyLUXTORPEDA CZERWIONKASZapłacono
73DomanŁukaszMPOL5KM1979Ruda ŚląskaLZapłacono
74DrażykAleksandraKPOL5KM1996OrzeszeSZapłacono
75DrażykAndrzejMPOL10KM, M4, MO1966OrzeszeXLZapłacono
76DrażykJoannaKPOL10KM, K4, MO1967OrzeszeMZapłacono
77DreszerDamianMPOL5KM1986OrzeszeZapłacono
78DudaRadosławMPOL10KM, M21984GostyńXL
79DudekAgnieszkaKPOL5KM1983RybnikZespół Rzeczoznawców MajątkowychSZapłacono
80DudkiewiczAnnaKPOL10KM, K21981KatowiceEko-Okna RunnersMZapłacono
81DurakWojciechMPOL10KM, M21984Ruda SlaskaŚląsk RunnersL
82DybułaJacekMPOL10KM, M21982KatowiceCzar Gór TeamLZapłacono
83DziadoszDagmaraKPOL5KM1988TychySurvival KlanLZapłacono
84DziałkowskiAdamMPOL10KM, M31976OrnontowiceLZapłacono
85DzidaJanuszMPOL5KM1986ŻoryLZapłacono
86DziedzicAndrzejMPOL10KM, M31974ŻoryM
87DziedzicJustynaKPOL10KM, K11991Siemianowice ŚląskieMZapłacono
88DziubdzielaDominikMPOL5KM2009OrzeszeSZapłacono
89DziubdzielaJarosławMPOL10KM, M41957KatowiceLZapłacono
90DziubdzielaMarcinMPOL10KM, M21981KatowiceLZapłacono
91FicekKatarzynaKPOL10KM, K21979KatowiceXL
92FilipiakEwelinaKPOLNW1983OrzeszeLubię Burpees'yXLZapłacono
93FojcikTomaszMPOL5KM1983PalowiceRodzinkaLZapłacono
94FoksGrzegorzMPOL10KM, M21984WyryLZapłacono
95GaborKatarzynaKPOL10KM, K11990Łaziska GórneMZapłacono
96GadomskiDawidMPOL10KM, M11990ŚwiętochłowiceMZapłacono
97GajKamilaKPOL10KM, K41963KnurówMZapłacono
98GaliszAndżelikaKPOL5KM1995SuszecSZapłacono
99GałaszekArturMPOL10KM, M21980Łaziska GórneM
100GałąskaMagdalenaKPOL10KM, K2, MO1986OrzeszeOrzesze też BiegaMZapłacono
Strona 1 z 6