maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 30 września 2018
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 6
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1SzaleniecPatrycjaKPOL10KM, K21982BedzinBędzin TeamS
2GembalaViolettaKPOLNW1965BełkM
3KwokaKamilMPOL5KM1989BełkLZapłacono
4SłupikTomaszMPOL10KM, M31977BełkEltomsLZapłacono
5LaskowskaAgnieszkaKPOL5KM1991BędzinZapłacono
6ŁuszczKonradMPOL5KM1998Będzin#GrodziecRunL
7SzaleniecSebastianMPOL10KM, M21980BędzinBędzin TeamXL
8KopiecPiotrMPOL10KM, M31975Bielsko-BiałaXLZapłacono
9PolokRobertMPOL10KM, M11993Bielsko-BiałaTeam MułyMZapłacono
10BukałaJarosławMPOL10KM, M31970BieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiLZapłacono
11GębołyśBeataKPOL5KM1973BieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiMZapłacono
12LenartŁukaszMPOL10KM2016BieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiM
13SzewczykKasiaKPOL5KM1990Bieruń NowyXLZapłacono
14KoziołLeszekMPOL10KM, M31975BoguszyceLZapłacono
15GardynaEwaKPOL5KM1986BrzegNA GRANIMZapłacono
16SambakTadeuszMPOL10KM, M31969BrzeszczeZadyszka OświęcimMZapłacono
17BittnerŁukaszMPOL10KM, M31977BytomTeam PapryLZapłacono
18BugajczykPiotrMPOL5KM1987BytomTauronTeamXLZapłacono
19GarnczarekKatarzynaKPOL10KM, K21983BytomSZapłacono
20KaliszAnetaKPOL10KM, K31976BytomLZapłacono
21KozickiTomaszMPOL10KM, M31976BytomXLZapłacono
22MielcarekLeszekMPOLNW1955Bytomcidry lotajomL
23SędzikAleksanderMPOL10KM, M41968BytomLZapłacono
24SędzikKatarzynaKPOLNW1973BytomLecymy DurśMZapłacono
25TrojanowskiWojciechMPOL5KM1970BytomM
26WeissDominikMPOL10KM, M21981BytomLZapłacono
27ZadoraMaciejMPOL5KM1987BytomL
28Adamiec-TrutwinAgnieszkaKPOL5KM1986ChorzówKlub Aktywnych RodzinL
29Adamiec-TrutwinKrzysztofMPOL5KM1991ChorzówKlub Aktywnych RodzinXL
30AdamusAnetaKPOLNW2016ChorzówEkipa na KijachSZapłacono
31AdamusCzesławMPOLNW1975ChorzówEkipa na KijachLZapłacono
32MońkaMateuszMPOL10KM, M11997ChorzówMZapłacono
33SzafertMichałMPOLNW1970ChruszczobródK.S. TęczaLZapłacono
34RajwaRomanMPOL10KM, M11991Chybie/bzieKB MOSiR JastrzębieMZapłacono
35RyszkowskaDorotaKPOL10KM, K21981CieszynM
36SzczupakPatrycjaKPOL5KM1986CieszynBez klubuMZapłacono
37WowrySylwiaKPOL5KM1981CieszynSZapłacono
38KłodaJarosławMPOL5KM1984Czechowice-DziedziceNA GRANIMZapłacono
39SobolewskiPiotrMPOL10KM, M41958CzeladźToPo CzeladźLZapłacono
40BednarekArturMPOL10KM, M11999CzerwionkaLZapłacono
41BielaLucynaKPOLNW2007CzerwionkaXL
42MyszkowskaJuliaKPOL5KM1998CzerwionkaLUXTORPEDA CZERWIONKAS
43BulinskaMalgorzataKPOL10KM, K41962Czerwionka LeszczynyM
44LipusAgataKPOL10KM, K21988Czerwionka LeszczynyS
45LipusMateuszMPOL10KM, M11990Czerwionka LeszczynyM
46DoboszAndrzejMPOL5KM1996Czerwionka-LeszczynyLUXTORPEDA CZERWIONKASZapłacono
47GałuchJustynaKPOL5KM1991Czerwionka-LeszczynySZapłacono
48KrzystałaŁukaszMPOL10KM, M21982Czerwionka-LeszczynyCzwórka JaśkowiceMZapłacono
49RatajczakDariuszMPOL10KM, M31975Czerwionka-LeszczynyTeam ClassenLZapłacono
50SmyczekRomanMPOL10KM, M21979Czerwionka-LeszczynyL
51TarajkoMartaKPOL5KM1996Czerwionka-LeszczynyXLZapłacono
52WiśniewskiIreneuszMPOL5KM1987Czerwionka-LeszczynyM
53WojnaKatarzynaKPOL5KM1982Czerwionka-LeszczynyMZapłacono
54ŁukowiczPiotrMPOL10KM, M31971DankowiceL
55KowalskiRafałMPOL10KM, M21981Dąbrowa GórniczM
56KowalskiGrzegorzMPOL10KM, M21981Dąbrowa GórniczaW pogoni za duchemLZapłacono
57KryczekPiotrMPOL10KM, M21979Dąbrowa Górnicza#biegaczciastekLZapłacono
58RomańskaKlaudiaKPOL10KM, K11994Dąbrowa GórniczaZamulone mułyL
59MordalskiJacekMPOL5KM1999DzialoszynWieluń BiegaXL
60JózefowiczPiotrMPOL10KM, M31973DziałdowoM
61MerkelSabinaKPOLNW1978GaszowiceRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RazemLZapłacono
62CajzaZbyszekMPOL10KM, M21980GierałtowiceMZapłacono
63GrzegorzycaMarcinMPOL5KM1984GierałtowiceMZapłacono
64AlkerAndrzejMPOL5KM1988GliwiceMZapłacono
65AlkerElżbietaKPOL5KM1966GliwiceMZapłacono
66AlkerZbigniewMPOL5KM1963GliwiceMZapłacono
67BednarskaAleksandraKPOL10KM, K31973GliwiceMZapłacono
68BrodiukNorbertMPOL5KM1973GliwiceNight RunnersZapłacono
69ChylińskiKrzysztofMPOL10KM, M21983GliwiceMZapłacono
70GburekPiotrMPOL10KM, M21980GliwiceBez klubuLZapłacono
71JerzykAndrzejMPOL10KM, M21981GliwiceLZapłacono
72KaczmarzykArkadiuszMPOL5KM1983GliwiceAsseco Active TeamXLZapłacono
73KionkaKatarzynaKPOL5KM1991GliwiceS
74KochanekAleksandraKPOL10KM, K31972GliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
75KochanekJarosławMPOL5KM1970GliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
76MachMarcinMPOL10KM, M31976Gliwice1976LZapłacono
77MaciejczykMarcinMPOL10KM, M21980GliwiceFAMILIAXLZapłacono
78MajsnerowskaEwelinaKPOL10KM, K21983GliwiceBiegaj z treneramiMZapłacono
79MałkaIrenaKPOLNW1956GliwiceL
80MałkaMarianMPOLNW1959GliwiceMZapłacono
81NowakowskaAgnieszkaKPOL10KM, K21981GliwiceMZapłacono
82OrlikowskaAldonaKPOL10KM, K11990GliwiceSZapłacono
83PiórkowskiTomaszMPOL5KM2018GliwiceProService Racing TeamLZapłacono
84RosińskaWirginiaKPOLNW1982GliwiceBrakMZapłacono
85SeligaPawełMPOL10KM, M21982GliwiceBiegaj z Trenerami GliwiceMZapłacono
86StanislawiszynMałgorzataKPOL10KM, K31971GliwiceNight Runners GliwiceMZapłacono
87StelmaszczukDamianMPOL5KM1973GliwiceXL
88TurskiAndrzejMPOL10KM, M21982GliwiceGliwiceMZapłacono
89Wajman-GraszaKatarzynaKPOL10KM, K21984GliwiceStep Dance RunMZapłacono
90WasikMarcinMPOL10KM, M31976GliwiceMZapłacono
91WesołyAndrzejMPOL10KM, M31971GliwiceLZapłacono
92ZabrzewskiAdamMPOL10KM, M21979GliwiceXLZapłacono
93ZborekDominikaKPOL10KM, K21985GliwiceSZapłacono
94ZemłaAdamMPOL5KM1990GliwiceMZapłacono
95ZielińskaIzabelaKPOL10KM, K31975GliwiceBiegaj z treneramiLZapłacono
96PiechaczekIzabelaKPOL10KM, K21984Goczałkowice-ZdrójRodzinkaMZapłacono
97ZawadzkiTyberiuszMPOL10KM, M31974GolasowiceLZapłacono
98BaronAnielaKPOL10KM, K41964GostyńTauronTeamMZapłacono
99BaronEugeniuszMPOL10KM, M41964GostyńTauronTeamLZapłacono
100DudaRadosławMPOL10KM, M21984GostyńXL
Strona 1 z 6