maratonypolskiewikosszmianyzmiany

VII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 30 września 2018
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamczykŁukaszMPOL5KMKatowiceM
2AlkerAndrzejMPOL5KMGliwiceMZapłacono
3AlkerElżbietaKPOL5KMGliwiceMZapłacono
4AlkerZbigniewMPOL5KMGliwiceMZapłacono
5AndrzejDrażykMPOL10KM, M4, MOOrzeszeXLZapłacono
6BeniszWojciechMPOL5KMTarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryM
7BiskupAnnaKPOL10KM, K3OrnontowiceS
8BittnerŁukaszMPOL10KM, M3BytomTeam PapryL
9BorkowskiAndrzejMPOL10KM, M4, MOOrzeszeLZapłacono
10BrodaKamilaKPOL5KMPiasekMZapłacono
11BukałaJarosławMPOL10KM, M3BieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiLZapłacono
12BulinskaMalgorzataKPOL10KM, K4Czerwionka LeszczynyM
13BurszkaMartynaKPOL5KMOrzeszeM
14ChmielewskiArturMPOL10KM, M3TychyTeam PapryL
15DębskiRafałMPOL5KMOrzeszeL
16DoboszAndrzejMPOL5KMCzerwionka-LeszczynyLUXTORPEDA CZERWIONKASZapłacono
17DrażykAleksandraKPOL10KM, K1, MOOrzeszeSZapłacono
18DrażykJoannaKPOL10KM, K4, MOOrzeszeMZapłacono
19DziedzicJustynaKPOL10KM, K1Siemianowice ŚląskieMZapłacono
20FilipiakEwelinaKPOLNWOrzeszeLubię Burpees'yXLZapłacono
21FoksGrzegorzMPOL10KM, M2WyryLZapłacono
22GajKamilaKPOL10KM, K4KnurówM
23GałąskaMagdalenaKPOL10KM, K2, MOOrzeszeOrzesze też BiegaMZapłacono
24GałąskaMichałMPOL10KM, M2, MOOrzeszeOrzesze też BiegaL
25GembalaViolettaKPOLNWBełkM
26GębołyśBeataKPOL5KMBieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiMZapłacono
27GoławskaEwaKPOL10KM, K2OrnontowiceMZapłacono
28GzukJoannaKPOL5KMRybnikXLZapłacono
29HajdaJustynaKPOL5KMRadzionków
30HorzelaMałgorzataKPOLNWMCuda na kijachXLZapłacono
31JachimskiPiotrMPOL10KM, M2, MOOrzeszeM
32JanotaMichałMPOL10KM, M4MikołówMZapłacono
33JarominBeataKPOL5KMKatowiceXLZapłacono
34JarógDominikaKPOL10KM, K1Łaziska GórneS
35JasnochBogumiłaKPOL10KM, K4MikołówXLZapłacono
36JerzykAndrzejMPOLWGliwiceLZapłacono
37KaczmarzykArkadiuszMPOL5KMGliwiceAsseco Active TeamXLZapłacono
38KajcaMirosławMPOLNWŁaziska GórneŁAZISKIE KARLUSYMZapłacono
39KaliszAnetaKPOL10KM, K3BytomL
40KamelaAndrzejMPOL10KM, M1NierodzimBiegam bo biegamL
41KaniaAgnieszkaKPOLNWŁaziska GórneMZapłacono
42KarplewiczAndrzejMPOL10KM, M4Jastrzębie-ZdrójGB Galopujące ŚlimakiMZapłacono
43KawalecGrzegorzMPOL10KM, M3, MOOrzeszeLZapłacono
44KochanekAleksandraKPOL10KM, K3GliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
45KochanekJarosławMPOL5KMGliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
46KocurAgataKPOL10KM, K1Mikołów BujakówS
47KołekKatarzynaKPOL10KM, K3ŻoryS
48KoperwasKrystynaKPOL5KMOrzesze -Zawada
49KrauzeAgataKPOL10KM, K2, MOOrzeszeCzwórka JaśkowiceSZapłacono
50KrauzeWiesławMPOL5KMOrzeszeSZapłacono
51KrząkałaKarolinaKPOL5KMŁaziska GórneSZapłacono
52KrząkałaKatarzynaKPOL5KMŁaziska GórneSZapłacono
53KrzyżowskiDariuszMPOL10KM, M4, MOOrzeszeMZapłacono
54KrzyżowskiPawełMPOL10KM, M2KatowiceLZapłacono
55Laske - MikuśkiewiczLilianaKPOLNWMikołówMZapłacono
56LnianyBeniaminMPOL10KM, M3Ruda Śląskapobiega(l)nianyMZapłacono
57MacuraEwaKPOL10KM, K4ŻoryHRmax ŻoryLZapłacono
58MandryszAleksandraKPOLNWLyskiMZapłacono
59MandryszGrzegorzMPOL5KMLyskiAktywni LyskiMZapłacono
60MatuszakMarzenaKPOL5KMMikołówLZapłacono
61MatuszakPawełMPOL10KM, M2MikołówOpel Active TeamLZapłacono
62MikołajczykJustynaKPOL5KMKatowiceGoultra.plZapłacono
63NowakowskaAgnieszkaKPOL10KM, K2GliwiceMZapłacono
64Ogierman-DykasMarzenaKPOL10KM, K2, MOOrzeszeOrzesze też BiegaSZapłacono
65PacynaDanutaKPOLNWKatowiceMZapłacono
66PietrzykAleksandraKPOL5KMTychyLake Runners-TGBLZapłacono
67PłonkaPatrycjaKPOL5KMOrzeszeMZapłacono
68PrzechrztaSylwiaKPOLNWŁaziska GórneCuda na kijachLZapłacono
69PustelnikEwaKPOL10KMŻoryMZapłacono
70RomańskaKatarzynaKPOLNWKatowiceXLZapłacono
71SambakTadeuszMPOL10KM, M3BrzeszczeZadyszka OświęcimMZapłacono
72SkibaKatarzynaKPOL10KM, K3SwietochlowiceS
73SkoczykłodaRomanMPOLNWOrzeszeStadion ŚląskiXLZapłacono
74SkowronKatarzynaKPOL5KMŁaziska GórneKS OPTYK TEAMM
75SkowronKrzysztofMPOL10KM, M2Łaziska GórneKS OPTYK TEAMXL
76SkrzypaczSylwiaKPOL5KMŁaziska GórneM
77SmyczekBartoszMPOL10KM, M2RybnikWaleczne SerceXL
78SobolewskiPiotrMPOL10KM, M4CzeladźToPo CzeladźL
79SradomskaBarbaraKPOL10KM, K3ŻoryHRmax ŻorySZapłacono
80StachułaJuliaKPOLNWŁaziska GórneMZapłacono
81StawarczykAnnaKPOL5KMRybnikCPJ TEAMSZapłacono
82StawarczykKrystianMPOL5KMRybnikOpel Active TeamMZapłacono
83StelmaszczukDamianMPOL5KMGliwiceXL
84StobikEwaKPOL5KMTychyLake Runners-TGBSZapłacono
85StrokaTomaszMPOL10KM, M3RybnikCzwórka JaśkowiceXLZapłacono
86SuchajaKatarzynaKPOL5KMMikołówMZapłacono
87Suchaja-WitekEwaKPOL5KMŁaziska GórneLZapłacono
88SzczyrbaMichałMPOL5KMOrzeszeL
89SzewczykKasiaKPOL5KMBieruń NowyXLZapłacono
90SzlosarekMagdalenaKPOL5KMPilchowiceDJM usługi brukarskieS
91SzramekGerardMPOL10KM, M1, MOOrzeszeMZapłacono
92SzwedLeszekMPOL10KM, M2Pszczyna1984L
93SzymuraKazimierzMPOLNWRybnikLZapłacono
94SzymuraMariaKPOLNWRybnikMZapłacono
95ŚwierkotAnnaKPOL5KMMikołówMZapłacono
96TaisnerAleksandraKPOLNWRuda ŚląskaEkipa na KijachMZapłacono
97TaisnerTomaszMPOLNWRuda ŚląskaEkipa na KijachLZapłacono
98TarajkoMartaKPOL5KMCzerwionka-LeszczynyXLZapłacono
99ThomannJacekMPOL10KM, M2OrzeszeGOULTRA.PLLZapłacono
100Tkocz-CieślikMałgorzataKPOL5KMOrzesze-JaśkowiceSZapłacono
Strona 1 z 2