maratonypolskiewikosszmianyzmiany

VII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 30 września 2018
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamczykŁukaszMPOL5KMKatowiceM
2AlkerAndrzejMPOL5KMGliwiceMZapłacono
3AlkerElżbietaKPOL5KMGliwiceMZapłacono
4AlkerZbigniewMPOL5KMGliwiceMZapłacono
5AndrzejDrażykMPOL10KM, M4, MOOrzeszeXLZapłacono
6BiskupAnnaKPOL10KM, K3OrnontowiceS
7BorkowskiAndrzejMPOL10KM, M4, MOOrzeszeLZapłacono
8BrodaKamilaKPOL5KMPiasekMZapłacono
9BulinskaMalgorzataKPOL10KM, K4Czerwionka LeszczynyM
10BurszkaMartynaKPOL5KMOrzeszeM
11DębskiRafałMPOL5KMOrzeszeL
12DrażykAleksandraKPOL10KM, K1, MOOrzeszeSZapłacono
13DrażykJoannaKPOL10KM, K4, MOOrzeszeMZapłacono
14DziedzicJustynaKPOL10KM, K1Siemianowice ŚląskieMZapłacono
15FoksGrzegorzMPOL10KM, M2WyryLZapłacono
16GajKamilaKPOL10KM, K4KnurówM
17GembalaViolettaKPOLNWBełkM
18GoławskaEwaKPOL10KM, K2OrnontowiceMZapłacono
19GzukJoannaKPOL5KMRybnikXLZapłacono
20HajdaJustynaKPOL5KMRadzionków
21JachimskiPiotrMPOL10KM, M2, MOOrzeszeM
22JanotaMichałMPOL10KM, M4MikołówMZapłacono
23JarominBeataKPOL5KMKatowiceXLZapłacono
24JarógDominikaKPOL10KM, K1Łaziska GórneS
25JasnochBogumiłaKPOL10KM, K4MikołówXLZapłacono
26JerzykAndrzejMPOLWGliwiceLZapłacono
27KaliszAnetaKPOL10KM, K3BytomL
28KaniaAgnieszkaKPOLNWŁaziska GórneMZapłacono
29KawalecGrzegorzMPOL10KM, M3, MOOrzeszeLZapłacono
30KocurAgataKPOL10KM, K1Mikołów BujakówS
31KołekKatarzynaKPOL10KM, K3ŻoryS
32KoperwasKrystynaKPOL5KMOrzesze -Zawada
33KrauzeWiesławMPOL5KMOrzeszeSZapłacono
34KrząkałaKarolinaKPOL5KMŁaziska GórneSZapłacono
35KrząkałaKatarzynaKPOL5KMŁaziska GórneSZapłacono
36KrzyżowskiDariuszMPOL10KM, M4, MOOrzeszeMZapłacono
37KrzyżowskiPawełMPOL10KM, M2KatowiceLZapłacono
38Laske - MikuśkiewiczLilianaKPOLNWMikołówMZapłacono
39MandryszAleksandraKPOLNWLyskiMZapłacono
40MatuszakMarzenaKPOL5KMMikołówLZapłacono
41NowakowskaAgnieszkaKPOL10KM, K2GliwiceMZapłacono
42PacynaDanutaKPOLNWKatowiceMZapłacono
43PłonkaPatrycjaKPOL5KMOrzeszeMZapłacono
44PustelnikEwaKPOL10KMŻoryMZapłacono
45RomańskaKatarzynaKPOLNWKatowiceXLZapłacono
46SkibaKatarzynaKPOL10KM, K3SwietochlowiceS
47SkrzypaczSylwiaKPOL5KMŁaziska GórneM
48StachułaJuliaKPOLNWŁaziska GórneMZapłacono
49StelmaszczukDamianMPOL5KMGliwiceXL
50SuchajaKatarzynaKPOL5KMMikołówMZapłacono
51Suchaja-WitekEwaKPOL5KMŁaziska GórneLZapłacono
52SzczyrbaMichałMPOL5KMOrzeszeL
53SzewczykKasiaKPOL5KMBieruń NowyXLZapłacono
54SzramekGerardMPOL10KM, M1, MOOrzeszeMZapłacono
55SzymuraKazimierzMPOLNWRybnikLZapłacono
56SzymuraMariaKPOLNWRybnikMZapłacono
57ŚwierkotAnnaKPOL5KMMikołówMZapłacono
58TarajkoMartaKPOL5KMCzerwionka-LeszczynyXLZapłacono
59Tkocz-CieślikMałgorzataKPOL5KMOrzesze-JaśkowiceSZapłacono
60TomalaJustynaKPOL5KMOrzeszeMZapłacono
61WiśniewskiIreneuszMPOL5KMCzerwionka-LeszczynyM
62ZielińskaUrszulaKPOLNWKatowiceLZapłacono
63SzwedLeszekMPOL10KM, M2Pszczyna1984L
64MandryszGrzegorzMPOL5KMLyskiAktywni LyskiMZapłacono
65KaczmarzykArkadiuszMPOL5KMGliwiceAsseco Active TeamXLZapłacono
66KamelaAndrzejMPOL10KM, M1NierodzimBiegam bo biegamL
67Wojtkowska-WitalaAnnaKPOL5KMMikołowBiegam Bo Lubię MikołówSZapłacono
68BukałaJarosławMPOL10KM, M3BieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiLZapłacono
69GębołyśBeataKPOL5KMBieruńChwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiMZapłacono
70StawarczykAnnaKPOL5KMRybnikCPJ TEAMSZapłacono
71HorzelaMałgorzataKPOLNWMCuda na kijachXLZapłacono
72PrzechrztaSylwiaKPOLNWŁaziska GórneCuda na kijachLZapłacono
73KrauzeAgataKPOL10KM, K2, MOOrzeszeCzwórka JaśkowiceSZapłacono
74StrokaTomaszMPOL10KM, M3RybnikCzwórka JaśkowiceXLZapłacono
75WiduchKatarzynaKPOL10KM, K2, MOOrzeszeCzwórka JaśkowiceSZapłacono
76SzlosarekMagdalenaKPOL5KMPilchowiceDJM usługi brukarskieS
77TaisnerAleksandraKPOLNWRuda ŚląskaEkipa na KijachMZapłacono
78TaisnerTomaszMPOLNWRuda ŚląskaEkipa na KijachLZapłacono
79KarplewiczAndrzejMPOL10KM, M4Jastrzębie-ZdrójGB Galopujące ŚlimakiMZapłacono
80TurskiAndrzejMPOL10KM, M2GliwiceGliwiceMZapłacono
81KochanekAleksandraKPOL10KM, K3GliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
82KochanekJarosławMPOL5KMGliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
83MikołajczykJustynaKPOL5KMKatowiceGoultra.plZapłacono
84ThomannJacekMPOL10KM, M2OrzeszeGOULTRA.PLLZapłacono
85WróbelPawełMPOLNWOrzeszeGrzmiące KijeLZapłacono
86MacuraEwaKPOL10KM, K4ŻoryHRmax ŻoryLZapłacono
87SradomskaBarbaraKPOL10KM, K3ŻoryHRmax ŻorySZapłacono
88WołowikDominikMPOL10KM, M2ŻoryHRmax ŻoryMZapłacono
89SkowronKatarzynaKPOL5KMŁaziska GórneKS OPTYK TEAMM
90SkowronKrzysztofMPOL10KM, M2Łaziska GórneKS OPTYK TEAMXL
91PietrzykAleksandraKPOL5KMTychyLake Runners-TGBLZapłacono
92StobikEwaKPOL5KMTychyLake Runners-TGBSZapłacono
93WilkWojciechMPOL10KM, M2TychyLake Runners-TGBLZapłacono
94WrzecionkowskiAdrianMPOL10KM, M2TychyLake Runners-TGBLZapłacono
95FilipiakEwelinaKPOLNWOrzeszeLubię Burpees'yXLZapłacono
96DoboszAndrzejMPOL5KMCzerwionka-LeszczynyLUXTORPEDA CZERWIONKASZapłacono
97KajcaMirosławMPOLNWŁaziska GórneŁAZISKIE KARLUSYMZapłacono
98MatuszakPawełMPOL10KM, M2MikołówOpel Active TeamLZapłacono
99StawarczykKrystianMPOL5KMRybnikOpel Active TeamMZapłacono
100GałąskaMagdalenaKPOL10KM, K2, MOOrzeszeOrzesze też BiegaMZapłacono
Strona 1 z 2