maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VII Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 30 września 2018
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 6
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1JachimskiPiotrMPOL10KM, M2, MO1983OrzeszeMZapłacono
2WiduchKatarzynaKPOL10KM, K2, MO1985OrzeszeCzwórka JaśkowiceSZapłacono
3SmyczekBartoszMPOL10KM, M21987RybnikWaleczne SerceXLZapłacono
4SzczyrbaMichałMPOL5KM1981OrzeszeL
5LnianyBeniaminMPOL10KM, M31975Ruda Śląskapobiega(l)nianyMZapłacono
6StrokaTomaszMPOL10KM, M31974RybnikCzwórka JaśkowiceXLZapłacono
7WróbelPawełMPOLNW1982OrzeszeGrzmiące KijeLZapłacono
8Wojtkowska-WitalaAnnaKPOL5KM1972MikołowBiegam Bo Lubię MikołówSZapłacono
9GałąskaMagdalenaKPOL10KM, K2, MO1986OrzeszeOrzesze też BiegaMZapłacono
10GałąskaMichałMPOL10KM, M2, MO1986OrzeszeOrzesze też BiegaL
11KrauzeAgataKPOL10KM, K2, MO1987OrzeszeCzwórka JaśkowiceSZapłacono
12KrauzeWiesławMPOL5KM1975OrzeszeSZapłacono
13BiskupAnnaKPOL10KM, K31977OrnontowiceS
14Tkocz-CieślikMałgorzataKPOL5KM1992Orzesze-JaśkowiceSZapłacono
15FilipiakEwelinaKPOLNW1983OrzeszeLubię Burpees'yXLZapłacono
16DębskiRafałMPOL5KM1997OrzeszeLZapłacono
17Ogierman-DykasMarzenaKPOL10KM, K2, MO1983OrzeszeOrzesze też BiegaSZapłacono
18DoboszAndrzejMPOL5KM1996Czerwionka-LeszczynyLUXTORPEDA CZERWIONKASZapłacono
19SkowronKatarzynaKPOL5KM1982Łaziska GórneKS OPTYK TEAMMZapłacono
20SkowronKrzysztofMPOL10KM, M21979Łaziska GórneKS OPTYK TEAMXLZapłacono
21SkrzypaczSylwiaKPOL5KM1981Łaziska GórneM
22KaliszAnetaKPOL10KM, K31976BytomLZapłacono
23KawalecGrzegorzMPOL10KM, M3, MO1975OrzeszeLZapłacono
24SzwedLeszekMPOL10KM, M21984Pszczyna1984L
25StelmaszczukDamianMPOL5KM1973GliwiceXL
26GajKamilaKPOL10KM, K41963KnurówMZapłacono
27GzukJoannaKPOL5KM2013RybnikXLZapłacono
28ChmielewskiArturMPOL10KM, M31974TychyTeam PapryL
29KochanekJarosławMPOL5KM1970GliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
30KaniaAgnieszkaKPOLNW1977Łaziska GórneMZapłacono
31KochanekAleksandraKPOL10KM, K31972GliwiceGliwice Sośnica UbezpieczeniaLZapłacono
32KołekKatarzynaKPOL10KM, K31975ŻorySZapłacono
33MandryszAleksandraKPOLNW1977LyskiMZapłacono
34MandryszGrzegorzMPOL5KM1972LyskiAktywni LyskiMZapłacono
35BeniszWojciechMPOL5KM1985Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie GóryM
36WilkWojciechMPOL10KM, M21982TychyLake Runners-TGBLZapłacono
37BittnerŁukaszMPOL10KM, M31977BytomTeam PapryLZapłacono
38PrzechrztaSylwiaKPOLNW1978Łaziska GórneCuda na kijachLZapłacono
39MacuraEwaKPOL10KM, K41965ŻoryHRmax ŻoryLZapłacono
40JanotaMichałMPOL10KM, M41957MikołówMZapłacono
41StachułaJuliaKPOLNW2009Łaziska GórneMZapłacono
42BrodaKamilaKPOL5KM1994PiasekMZapłacono
43DziedzicJustynaKPOL10KM, K11991Siemianowice ŚląskieMZapłacono
44MatuszakPawełMPOL10KM, M21983MikołówOpel Active TeamLZapłacono
45MatuszakMarzenaKPOL5KM1992MikołówLZapłacono
46SobolewskiPiotrMPOL10KM, M41958CzeladźToPo CzeladźLZapłacono
47SzramekGerardMPOL10KM, M1, MO1993OrzeszeMZapłacono
48TomalaJustynaKPOL5KM1992OrzeszeMZapłacono
49StobikEwaKPOL5KM1989TychyLake Runners-TGBSZapłacono
50PłonkaPatrycjaKPOL5KM1999OrzeszeMZapłacono
51WołowikDominikMPOL10KM, M21981ŻoryHRmax ŻoryMZapłacono
52JasnochBogumiłaKPOL10KM, K41958MikołówXLZapłacono
53PustelnikEwaKPOL10KM2012ŻoryMZapłacono
54BurszkaMartynaKPOL5KM2000OrzeszeMZapłacono
55BulinskaMalgorzataKPOL10KM, K41962Czerwionka LeszczynyM
56StawarczykKrystianMPOL5KM1978RybnikOpel Active TeamMZapłacono
57StawarczykAnnaKPOL5KM2012RybnikCPJ TEAMSZapłacono
58DrażykAndrzejMPOL10KM, M4, MO1966OrzeszeXLZapłacono
59BorkowskiAndrzejMPOL10KM, M4, MO1966OrzeszeLZapłacono
60DrażykAleksandraKPOL5KM1996OrzeszeSZapłacono
61DrażykJoannaKPOL10KM, K4, MO1967OrzeszeMZapłacono
62SuchajaKatarzynaKPOL5KM1983MikołówMZapłacono
63Suchaja-WitekEwaKPOL5KM1979Łaziska GórneLZapłacono
64AdamczykŁukaszMPOL5KM1991KatowiceMZapłacono
65KrząkałaKarolinaKPOL5KM1995Łaziska GórneSZapłacono
66KrząkałaKatarzynaKPOL5KM1991Łaziska GórneSZapłacono
67GoławskaEwaKPOL10KM, K21986OrnontowiceMZapłacono
68GembalaViolettaKPOLNW1965BełkM
69SkoczykłodaRomanMPOLNW1950OrzeszeStadion ŚląskiXLZapłacono
70TaisnerTomaszMPOLNW1971Ruda ŚląskaEkipa na KijachLZapłacono
71TaisnerAleksandraKPOLNW1979Ruda ŚląskaEkipa na KijachMZapłacono
72TykaEdwardMPOL10KM, M41943SwiętochłowiceStadion ŚląskiXLZapłacono
73KoperwasKrystynaKPOL5KM2018Orzesze -Zawada
74SkibaKatarzynaKPOL10KM, K31978SwietochlowiceS
75PietrzykAleksandraKPOL5KM1976TychyLake Runners-TGBLZapłacono
76FoksGrzegorzMPOL10KM, M21984WyryLZapłacono
77JerzykAndrzejMPOL10KM, M21981GliwiceLZapłacono
78SzewczykKasiaKPOL5KM1990Bieruń NowyXLZapłacono
79KamelaAndrzejMPOL10KM, M11991NierodzimBiegam bo biegamL
80TurskiAndrzejMPOL10KM, M21982GliwiceGliwiceMZapłacono
81TarajkoMartaKPOL5KM1996Czerwionka-LeszczynyXLZapłacono
82HorzelaMałgorzataKPOLNW1977MCuda na kijachXLZapłacono
83AlkerElżbietaKPOL5KM1966GliwiceMZapłacono
84AlkerZbigniewMPOL5KM1963GliwiceMZapłacono
85KocurAgataKPOL10KM, K11993Mikołów BujakówSZapłacono
86ThomannJacekMPOL10KM, M21984OrzeszeGOULTRA.PLLZapłacono
87MikołajczykJustynaKPOL5KM1985KatowiceGoultra.plZapłacono
88WiśniewskiIreneuszMPOL5KM1987Czerwionka-LeszczynyM
89AlkerAndrzejMPOL5KM1988GliwiceMZapłacono
90RomańskaKatarzynaKPOLNW1970KatowiceXLZapłacono
91PacynaDanutaKPOLNW1968KatowiceMZapłacono
92KrzyżowskiDariuszMPOL10KM, M4, MO1968OrzeszeMZapłacono
93KrzyżowskiPawełMPOL10KM, M21983KatowiceLZapłacono
94ŚwierkotAnnaKPOL5KM1990MikołówMZapłacono
95HajdaJustynaKPOL5KM1994Radzionków
96SradomskaBarbaraKPOL10KM, K31972ŻoryHRmax ŻorySZapłacono
97JarominBeataKPOL5KM2018KatowiceXLZapłacono
98KajcaMirosławMPOLNW1971Łaziska GórneŁAZISKIE KARLUSYMZapłacono
99SzlosarekMagdalenaKPOL5KM1995PilchowiceDJM usługi brukarskieSZapłacono
100SzymuraKazimierzMPOLNW1960RybnikLZapłacono
Strona 1 z 6