maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

I Bieg Pamięci Powstańców Warszawy - BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY

I Bieg Pamięci Powstańców Warszawy - BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 06 października 2018
Organizator: Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy

Bieg odbędzie się pod patronatem:
Starosty Powiatu Mińskiego - Antoniego Jana Tarczyńskiego
Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki - Marcina Jakubowskiego
Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki - Antoniego Janusza Piechoskiego
Regulamin: Regulamin biegu

W biegu Dzieci i młodzieży rocznik 2011 i starsze do wieku 16 lat;

ZAPISY ELEKTRONICZNE ZOSTAŁY WSTRZYMANE W ZWIĄZKU Z OSIĄGNIĘTYM ŁĄCZNYM LIMITEM

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlub/SzkołaRozm.
1SzubertAlicjaKK4-6Mińsk MazowieckiKS Zielono-czarniS
2SzubertZosiaKK4-6Mińsk MazowieckiKS Zielono-czarniS
3JaśkiewiczAdaKK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła podstawowa nr 2M
4KrupaDawidMK4-6Minsk Mazowieckimks taekwondo minsk mazowieckiS
5DróżdżWiktoriaKK1-3Mińsk MazowieckiBiegam z ImpetemS
6RokickaNataliaKK1-3Dębe WielkieS
7KleczewskiPiotrMK7-8WarszawaUKS KUSYM
8KrólKamilMK4-6Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4M
9OlejnikMikołajMK4-6Łomianki-KiełpinRUN Oley/SP 77 WarszawaS
10OlejnikFilipMK1-3Łomianki-KiełpinRUN OleyS
11WojtaczkaKacperMK4-6Mińsk MazowieckiSzkoła podstawowa nr 2M
12WojtaczkaAnnaKK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła podstawowa nr 2S
13WojtaczkaKingaKK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła podstawowa nr 2S
14PajaNatliaKK4-6Nowa PogorzelPSP Nowa PogorzelS
15PajaAntoninaKK1-3Nowa PogorzelPSP Nowa PogorzelS
16NiewińskaJoannaKK7-8Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni/Szkoła Podstawowa nr 4 Mińsk MazowieckiS
17SzymańskiErykMK4-6WarszawaSP257 WarszawaS
18SzymańskiIgorMK4-6WarszawaSP257 WarszawaS
19SidorNikolaKK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła podstawowa nr 3S
20TestJaMK1-3BytomL
21KleczewskiPiotrMK7-8WarszawaUKS KUSYXL
22LajstetKarolMK1-3Aleksandrów KujawskiS
23SzczepaniukKrzysztofMK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła podstawowa nr 2L
24SzczepaniukMarcinMK7-8Mińsk MazowieckiSalezjanie Mińsk MazowieckiM
25PrusińskiFranciszekMK4-6Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 1 im.R Traugutta w MrozachM
26DzięcielskiAleksanderMK7-8Mińsk MazowieckiL
27DzięcielskiJanMK4-6Mińsk MazowieckiM
28DzięcielskiWojciechMK1-3Mińsk MazowieckiS
29MallachPatrykMK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła podstawowa nr 2L
30MallachZuzannaKK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła podstawowa nr 2S
31PatoletaRadosławMK1-3Huta MińskaAPN Mińsk MazowieckiM
32MatakKingaKK7-8GrzebowilkSalezjanie Mińsk MazowieckiL
33PaderewskaPatrycjaKK7-8SiennicaSalezjanie Mińsk MazowieckiL
34ProczekZosiaKK1-3Mińsk MazowieckiL
35ŻaczekGabrielMK1-3WiśniewSP WiśniewXL
36PaziewskiPrzemysławMK7-8WarszawaS
37CzyżowskaWiktoriaKK1-3Huta MińskaRaceFighterM
38JanJackiewiczMK4-6Mińsk MazowieckiSalezjanie Mińsk MazowieckiXL
39SzyszkaPatrycjaKK4-6Huta MińskaSzkoła Podstawowa w Hucie MińskiejXL
40WocialMartynaKK7-8MistówSzkoła Podstawowa w MistowieS
41BartnickiJuliuszMK7-8Mińsk MazowieckiSalezjanie Mińsk MazowieckiS
42KućKacperKK7-8Wólka MińskSalezjanie Mińsk MazowieckiS
43BudzyńskaKatarzynaKMińsk MazowieckiM
44SitarskiBartoszMK1-3MińskmazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4M
45FusikPatrykMK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6XL
46KościeszaDominikMK7-8Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni/Szkoła Podstawowa nr 4 Mińsk MazowieckiM
47RedaPiotrMK4-6GamratkaSzkoła Podstawowa w Rudzie MazowieckiejL
48ŚciechowskaJuliaKK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4S
49ŚciechowskaKarolinaKK4-6Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6XL
50ŁukasiakMateuszMK7-8Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa w Dębem WielkimM
51StępieńOliwierMK1-3StanisławówL
52OłdakHubertMK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4M
53StępieńWiktoriaKK4-6StanisławówXL
54BożkoKrzysztofMK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4L
55RutaAleksanderMK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr. 1 w Siennicy im. Henryka SienkiewiczaL
56BartnickiMateuszMK7-8RządzaSP WiśniewXL
57BartnickaMałgorzataKK4-6RządzaSP WiśniewS
58WisławskiMchałMK1-3WarszawaSP217L
59WisławskaAdriannaKK4-6WarszawaSP217XL
60KrupskaMartaKMińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaS
61WesołowskiMaksymMK4-6Mińsk MazowieckiSalezjanie Mińsk MazowieckiXL
62RodzikZuzannaKK4-6CegłówL
63ZawadkaTomaszMNowy StarogródKS Zielono-czarniM
64WilkPawełMK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6S
65WilkMichałMK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6S
66GłąbKrzysztofMMińsk MazowieckiL
67MaruszakOliwierMK1-3Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6S