maratonypolskiewikosszmianyzmiany

I Bieg Pamięci Powstańców Warszawy

I Bieg Pamięci Powstańców Warszawy
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 06 października 2018
Organizator: Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy

Bieg odbędzie się pod patronatem:
Starosty Powiatu Mińskiego - Antoniego Jana Tarczyńskiego
Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki - Marcina Jakubowskiego
Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki - Antoniego Janusza Piechoskiego
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlub/SzkołaRozm.Pł.
1SzubertMarcinMM3Mińsk MazowieckiLZapłacono
2JaśkiewiczMichałMM3, SMMińsk MazowieckiSpoceni na MaxaXXLZapłacono
3LegatBasiaKK3LatowiczKS zielono -czarniS
4DżonBeataKK3Mińsk MazowieckiBiegam z ImpetemMZapłacono
5JabłońskiKarolMM2, SMMińsk MazowieckiKS zielono -czarniS
6WieczorekGrzegorzMM3, SMGrabinaMZapłacono
7AdamiecMonikaKK2, OMieniaSP WiciejówSZapłacono
8BodoKonradMM3, SMMińsk Mazowiecki23 Baza Lotnictwa TaktycznegoLZapłacono
9CharlejIreneuszMM3, SMMierzynWieczorne Bieganie w SzczecinieSZapłacono
10LegatBasiaKK3LatowiczKS zielono -czarniSZapłacono
11OlczakJanuszMM4WarszawaSZapłacono
12StosioRadekMM3Mińsk MazowieckiOSP MMzXXLZapłacono
13ZdanowiczArkadiuszMM3Mińsk MazowieckiLZapłacono
14WojtaczkaArkadiszMM3, SMMińsk MazowieckiOSŻW Mińsk MazowieckiXLZapłacono
15ŚciechowskiMarcinMM3Mińsk MazowieckiM
16ChłopikDorotaKK3Mińsk MazowieckiBiegaczki.plSZapłacono
17MarekRomanMM4WarszawaIPNMZapłacono
18StaruchAndrzejMM4, SMDębe Wielkieemeryt wojskowyXLZapłacono
19StaruchTomaszMM2WarszawaKMMXLZapłacono
20TwardowskiPiotrMM4Zakole WiktorowoSpoceni na MaxaS
21ŁukasiakArkadiuszMM4, OMińsk MazowieckiMińska Grupa Rowerowa/OREW WołominM
22BouchikerSaidMM4, OMinsk MazowieckiZSZ nr 2 Minsk MazowieckiXLZapłacono
23MiąskoPiotrMM2StanisławówRaceFighterL
24KowalskiTomaszMM2, OMińsk MazowieckiZespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku MazowieckimMZapłacono
25PajaMirosławMM3, ONowa PogorzelZespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku MazowieckimXLZapłacono
26PajaAgnieszkaKK3, ONowa PogorzelZSZ nr 2 Minsk MazowieckiMZapłacono
27SitekŁukaszMM2Mińsk MazowieckiXLZapłacono
28ŚwiątekAdrianMM2, SMPosiadałyMZapłacono
29TulejBożenaKK4Mińsk MazowieckiM
30GolubskiTomaszMM2, SMLatowiczKPP Mińsk MazowieckiXLZapłacono
31Anonim#148418KK3Mińsk MazowieckiMZapłacono
32BednarczykMilenaKK2Warszawa
33CholewińskaJoannaKK3WarszawaRaceFighterLZapłacono
34JuszczakMarcinMM2CegłówRaceFighterM
35PaprockaMariolaKK3Dębe WielkieRaceFighterSZapłacono