maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

III Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior

III Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior
Miejsce i data imprezy: Kozielno - plaża przy Zalewie Paczkowskim, 20 października 2018
Organizator: Organizatorem Biegu jest Stowarzyszenie "Trójka Dzieciom" z Paczkowa.
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1MóllMateuszMPOLM20WrocławZapłacono
2SolarzMichałMPOLM30NamysłówZapłacono
3ZwaduchPrzemysławMPOLM40KłodzkoZapłacono
4LazarowiczKrzysztofMPOLM30, MPPaczków
5LęgaWiesławMPOLM40ŚwidnicaBRAK TEAM / KS TĘCZAZapłacono
6RakBasiaKPOLK40Ziębice
7KwiecienMariuszMPOLM40, MPPaczkówZapłacono
8BohoSławomirMPOLM30NysaZapłacono
9PanekRadosławMPOLM16Kamieniec ZąbkowickiZapłacono
10IwanowskiWojtekMPOLM30OpoleOpole GRUZapłacono
11ChopkowiczPiotrMPOLM30, MPPaczkówZapłacono
12ŻakMarcinMPOLM30, MPPaczkówZapłacono
13StanisławczukSebastianMPOLM30NysaRunners Team NysaZapłacono
14BergerPiotrMPOLM40OtmuchówRunners Team NysaZapłacono
15PańczyszynMariuszMPOLM40NysaZapłacono
16ŚliwaMarekMPOLM40NysaRUNNERS TEAM NYSA
17TymkówKatarzynaKPOLK20NysaRunners Team NysaZapłacono
18PawlikMarekMPOLM40NysaRunners Team NysaZapłacono
19PawlikAgnieszkaKPOLK40NysaRunners Team NysaZapłacono
20DzierżakKrzysztofMPOLM40NysaRunners Team Nysa
21BurmińskiŁukaszMPOLM30NysaRunners Team NysaZapłacono
22GłąbDariaKPOLK20PrudnikRunners Team NysaZapłacono
23ChwalczukJerzyMPOLM60+NysaRunners Team Nysa
24KonikKrzysztofMPOLM50WójciceRunners Team Nysa
25TarabaszMichałMPOLM20WrocławZapłacono
26ŁuczakMarcinMPOLM30NysaZapłacono
27Morawska-PiechowiakSylwiaKPOLK30OleszyceKlub Biegających LeśnikówZapłacono
28RybakRadosławMPOLM40Opole
29DylikDariuszMPOLM50, MPPaczkówZapłacono
30PawlusViolettaKPOLK40PaczkówŚlęzak TeamZapłacono
31ŁacińskiBogusławMPOLM50BrzegŚlęzak TeamZapłacono
32KarpDariuszMPOLM40Biały KościółKarp Sport Team
33BednarekSebastianMPOLM30Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
34BroniszewskaEdytaKPOLK40NysaRunners Team NysaZapłacono
35PlachytkaJanMPOLM40Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
36GaczyńskaKatarzynaKPOLK40, MPPaczkówZapłacono
37GaborskiPiotrMPOLM30NysaRunners Team NysaZapłacono
38ŚliwaPatrycjaKPOLK30NysaRunners Team Nysa
39SzulcEwaKPOLK20NysaRunners Team NysaZapłacono
40SzulcMaciejMPOLM30NysaRunners Team NysaZapłacono
41PajaMagdalenaKPOLK20Prudnik
42BergerEdytaKPOLK40OtmuchówRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
43PełdiakKrzysztofMPOLM40NysaKlub MEKSYK Nysa
44Manuel PalaciosFabiolaKMEXK30NysaKlub MEKSYK Nysa
45GaczynskiArkadiuszMPOLM20WroclawZapłacono
46SkórzewskiPrzemysławMPOLM40OpoleOdra Opole
47JastrzębskiLeszekMPOLM60+PrudnikZapłacono
48KościelniakWiolettaKPOLK30RudziczkaRunners Team NysaZapłacono
49ŻakAleksandraKPOLK20, MPPaczkówZapłacono
50GmernickiJacekMPOLM30NysaATHLETICS NYSAZapłacono
51PietroczukSylwiaKPOLK20NysaLZS KL Kotwica Brzeg / Athletics NysaZapłacono
52GmernickaAnnaKPOLK30NysaATHLETICS NYSAZapłacono
53MalazdrewiczRyszardMPOLM40NyssZapłacono
54TwarogielAnnaKPOLK30NysaRunners Team Nysa
55GortowskiRadosławMPOLM30GrodkówZapłacono
56ChorośBłażejMPOLM30Opole
57TytmanAleksandraKPOLK20, MPWałbrzychZapłacono
58SokołowskiŁukaszMPOLM30WarszawaZapłacono
59SokołowskiPiotrMPOLM60+, MPPaczkówZapłacono
60Szwed-SokołowskaJolantaKPOLK60+, MPPaczkówZapłacono
61SosulskaJaninaKPOLK50WłodaryRunners Team NysaZapłacono
62CiołkoMagdalenaKPOLK20, MPPaczkówZapłacono
63JagiełłoJarekMPOLM30Opole
64MyśkowElżbietaKPOLK40SiechniceTri MissionZapłacono
65MyśkowLeszekMPOLM40SiechniceTri MissionZapłacono
66PastuszkaDariuszMPOLM40, MPPaczków
67GwiazdonKatarzynaKPOLK50Prudnik
68SzczepańskiPawełMPOLM30WrocławZapłacono
69MalinowskaMartaKPOLK30NysaRunners Team NysaZapłacono
70OtfinowskiMichałMPOLM30OławaZapłacono
71OrdáňPavelMCZEM30Černá VodaBlack Water
72RokickiMarekMPOLM50, MPPaczkówZapłacono
73GajekHalinaKPOLK40PrudnikRunners Team NysaZapłacono
74KolaszewskaAlicjaKPOLK40OtmuchówRunners Team Nysa
75KolaszewskiPrzemysławMPOLM40OtmuchówRunners Team Nysa
76KogusGrzegorzMPOLM40KozielnoZapłacono
77PatkowskiMateuszMPOLM30, MPPaczków
78Balon-PatkowskaJagodaKPOLK30Wrocław
79HoczekArkadiuszMPOLM40KolanowiceZapłacono
80Gaj-JurczykRenataKPOLK40Lewin BrzeskiLEWIN BIEGA
81ŁawreniukKrystianMPOLM30BrzegZapłacono
82MaćkówAgnieszkaKPOLK40Pakosławice
83DudekMonikaKPOLK30ZiębicePasja chrzanka running teamZapłacono
84KrukTomaszMPOLM30NysaATHLETICS NYSA
85RudnickaAlicjaKPOLK30Nysa
86ZychMichałMPOLM20NysaZapłacono
87ZychMagdalenaKPOLK20Nysa
88LipińskaJoannaKPOLK40Nysa
89FornalczykMonikaKPOLK40NysaZapłacono
90ZającKarinaKPOLK30StarczówekMamy biegamy
91HejdakKacperMPOLM20Kozielno
92PiecykDorotaKPOLK40GłuchołazyBBL GŁUCHOŁAZY
93LesniakSebastianMPOLM20NysaRunners Team NysaZapłacono
94LesniakAdrianMPOLM30NysaRunners Team NysaZapłacono
95Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK50NysaZapłacono
96SzałankiewiczRafałMPOLM20OławaTri MissionZapłacono
97SzałankiewiczKarolinaKPOLK30OławaTri MissionZapłacono
98ŠtefkováMiroslavaKCZEK40Bílá VodaZapłacono
99KasicaRobertMPOLM50Bystrzyca Kłodzka
100BurzyńskiRobertMPOLM50, MPPaczkówZapłacono
Strona 1 z 3