maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Górska Przygoda edycja V

Górska Przygoda edycja V
Miejsce i data imprezy: Wisła, 10 listopada 2018
Organizator: Sport Pełen Pasji

Partnerzy:
Hotel Podium,
Jumar,
tmfoto.pl,
Diagnostix
Regulamin: Regulamin

Koordynator zawodów Michał Kucewicz sportpelenpasji@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1JeżewskiAdamMPOLBIEGGliwiceVirtual Running ClubZapłacono
2MadejAnnaKPOLBIEGKatowicemadej&madej
3KliśAgnieszkaKPOLBIEGTychyVikin Training Center
4StarowiczKatarzynaKPOLBIEGMysłowice
5OgłazaMarekMPOLBIEGKatowice
6JeziorskaGrażynaKPOLBIEGChorzów
7CieślarBarbaraKPOLNWWisłaZapłacono
8CzypekDamianMPOLBIEGTychyTGB Lakerunners
9MigdołAdamMPOLBIEGŻoryHRmax Żory
10KolonkoRoksanaKPOLBIEGMiędzyrzeczeSpeed Team Brzeszcze
11MuszyńskaBożenaKPOLBIEGBieruńTEAM PAPRYZapłacono
12MuchaKrzysztofMPOLBIEGTychyAktywna Mucha
13CabajPrzemysławMPOLBIEGJaworznoSaint Gobain-Squad
14KempnyKrzysztofMPOLBIEGWisłaGOPR BeskidyZapłacono
15WacławikEwaKPOLBIEGBąkówFantastic Team Anna Sikora
16KrzystekGrzegorzMPOLBIEGMiedaryAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
17MateraKingaKPOLBIEGWysoka
18StaciwaMichałMPOLBIEGKatowiceTruchtacz Mysłowice
19MrowiecBernardMPOLBIEGTworkówTempo Tworków
20SzkodaDariuszMPOLBIEGRuda ŚląskaSOCIOS SILESIA
21WiesiołekPawełMPOLBIEGKatowiceBagno
22PudełkoDariuszMPOLBIEGKozłówOpel Activ TeamZapłacono
23RzeźnikKatarzynaKPOLNWTychy?
24BorekJoannaKPOLBIEGKatowiceYelloBike
25BarcikMaciekMPOLBIEGBielsko-BiałaProkontech
26GąbkaAdamMPOLBIEGPilchowiceLUNIQUE TEAMZapłacono
27TęczaJakubMPOLBIEGCzęstochowaLUNIQUE TEAMZapłacono
28LuźniakDamianMPOLBIEGPogwizdówSCI Górscy EntuzjaściZapłacono
29DziubaEmilianMPOLBIEGMikołówSTS BIEGATON MIKOŁÓW
30TaisnerAleksandraKPOLNWRuda Śląska
31LatałaAndrzejMPOLBIEGŚwidnikBiegający ŚwidnikZapłacono
32TaisnerTomaszMPOLNWRuda Śląska
33Jakubczyk-LatałaAgnieszkaKPOLBIEGŚwidn8KBiegający Świdnik
34WoźniakMarekMPOLBIEGWojkowiceZdzieraj Kapcie
35BobaMonikaKPOLBIEGJaworznoJaworzno Runners
36GinterGrzegorzMPOLBIEGKrakówAZS Collegium Medicum UJZapłacono
37PiwowarJoannaKPOLNWWolaIdziemy dalej
38PiwowarDamianMPOLNWWolaIdziemy dalej
39NykielMariuszMPOLBIEGMysłowiceSOCIOS SILESIA
40NiechwiejczykPiotrMPOLNWŚwiętochłowiceOpel Activ Team
41HermanMichałMPOLBIEGJaworzno
42PierzchałaAnnaKPOLBIEGJaworznoKB MCKiS Jaworzno / Jaworzno RunnersZapłacono
43CzapeczkaBarbaraKPOLNWMuchówka
44Adamus-KowalskaJustynaKPOLBIEGImielinLKS ImielinZapłacono
45WróbelMariuszMPOLBIEGZdzieszowiceDyczuś Team
46KucharskaMonikaKPOLBIEGLubsza
47CiupekRemigiuszMPOLBIEGUstroń#OdkrywcyTaurusZapłacono
48ŁukaArturMPOLBIEGŚwidnikBiegający ŚwidnikZapłacono
49RajskiJacekMPOLBIEGPawłowice
50BielnikDariuszMPOLBIEGBielsko-Biała
51KisiałaFilipMPOLBIEGKrakówLacho TeamZapłacono
52JarczokZdzichuMPOLBIEGPiasekWkurw_teamZapłacono
53KryskaElizaKPOLBIEGBielsko-BiałaNutrendZapłacono
54OpalskaKarolinaKPOLBIEGBrzeszczeSpeed Team Brzeszcze
55Kasztelan _HuniaEwaKPOLBIEGBytomWkurw_team
56SzturcKlaudiaKPOLBIEGJaworznoKB MCKIS Jaworzno
57ButanowiczMarzenaKPOLBIEGSuszecŚlęzak teamZapłacono
58RaffMonikaKPOLNWTychyRUNHOGS TYCHY
59RybkaJakubMPOLBIEGJaworznoAquarium teamZapłacono
60Jakubczyk - LatałaAgnieszkaKPOLBIEGŚwidnikBiegający ŚwidnikZapłacono
61GłuchowskiJacekMPOLBIEGBielsko-BiałaZapłacono
62StolorzKatarzynaKPOLBIEGTychy
63PietrzykowskiMichałMPOLBIEGJaworze
64KonewkaBłażejMPOLBIEGJaworzno
65CzerniawskaBeataKPOLBIEGBielsko-BiałaNutrend BiegaZapłacono
66MałekMarzenaKPOLBIEGTychyTEAM PAPRY
67BudkaAgataKPOLBIEGJaworznoKB MCKiS Jaworzno / Jaworzno RunnersZapłacono
68IwanowskiWojtekMPOLBIEGOpoleOpole GRUZapłacono
69PietrusewiczJoannaKPOLNWWarszawa
70FiedorTomaszMPOLBIEGKoniakówHusaria Race Team
71GrzybowskiMarekMPOLBIEGChorzówZapłacono
72StefaniakEmiliaKPOLNWSosnowiec
73PaluchPawełMPOLNWWarszawaAvocado Wellness Club
74SzymańskiPiotrMPOLNWWarszawaAvocado Wellness Club
75SzaryMichałMPOLBIEGRuda ŚląskaZapłacono
76KumięgaJoannaKPOLBIEGMysłowice1980
77KrawczykPiotrMPOLBIEGŁaziska Górne
78KohutSebastianMPOLBIEGBielsko-BiałaBiegam z Foto SebąZapłacono
79CiślarPiotrMPOLBIEGBielsko Biała
80Hanusik-JeruzelZofiaKPOLNWKatowiceZapłacono
81BarankiewiczKarolinaKPOLBIEGPisarzowiceNutrend Biega
82SuknarowskaMałgorzataKPOLBIEGWadowiceZ bieganiem mi do twarzyZapłacono
83BorońMagdalenaKPOLNWDąbrowa Górnicza?
84BrodzińskaKamilaKPOLBIEGSosnowiecW pogoni za duchemZapłacono
85KrzystekJarosławMPOLBIEGGliwiceZapłacono
86MichalakTeresaKPOLNWBielsko-Biała1971
87MałeckaAnnaKPOLBIEGBytomMałe cyckiZapłacono
88MałeckiTomaszMPOLBIEGBytomMałe cyckiZapłacono
89BondarczukSylwiaKPOLBIEGMiędzyrzecze GórneSzybkie ŻółwieZapłacono
90PłuchowskaGrażynaKPOLNWBielsko-Biała
91DrobniakKatarzynaKPOLBIEGKrakówZ bieganiem mi do twarzyZapłacono
92PasternakJustynaKPOLBIEGŁomiankiZ bieganiem mi do twarzy
93PietroszekAgataKPOLBIEGNamysłówHusaria Race TeamZapłacono
94ŻbikowskaAgnieszkaKPOLBIEGLaskowiecMKKK SHINKYOKUSHIN
95BaranowskiAdamMPOLBIEGTychyTGB Lake Runners
96StrzelczykMagdalenaKPOLBIEGTychyTGB Lake Runners
97ZimnikMarcinMPOLBIEGMyszków
98AdamczakBarbaraKPOLBIEGKatowiceTRAVOISZapłacono
99MośIwonaKPOLNWKatowiceZapłacono
100Piotrowska-TroninaJoannaKPOLBIEGMikołówTRNX Triathlon Team
Strona 1 z 2