maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VI Otwarty Bieg Uliczny Lewin Biega

Miejsce i data imprezy: Lewin Brzeski, 14 października 2018
Organizator: Gmina Lewin Brzeski

PATRONAT HONOROWY
Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BiałekPiotrMPOLM30PrzeczaLewin biegaMZapłacono
2BoczkowskaMarzenaKPOLK30Lewin BrzeskiLewin BiegaSZapłacono
3BrychcyPawełMPOLM30PrzeczaJolaos GymLZapłacono
4DackówMarcinMPOLM30Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
5DomańskaMałgorzataKPOLK30Lewin BrzeskiLZapłacono
6DrążkowskiGrzegorzMPOLM18Lewin BrzeskiJolaos GymLZapłacono
7Gaj-JurczykRenataKPOLK40Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
8GawlikKrzysztofMPOLM30PtakowiceLewin BiegaLZapłacono
9HarasimiukDominikaKPOLK18Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
10HoheiselMonikaKPOLK30GraczeKlub Karate Kyokushinkai Lewin BrzeskiMZapłacono
11JagiełłoMalgorzataKPOLK50+Lewin BrzeskiLewin BiegaLZapłacono
12JanickaBarbaraKPOLK30Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
13JankowskiŁukaszMPOLM30PogorzelaLewin BiegaSZapłacono
14JózefczykKatarzynaKPOLK30Lewin BrzeskiMZapłacono
15KarczmarKacperMPOLM18Lewin BrzeskiJolaos GymLZapłacono
16KitaAleksandraKPOLK30Lewin BrzeskiLZapłacono
17KozłowskiŁukaszMPOLM18Lewin BrzeskiJolaos GymLZapłacono
18KruczekMirosławMPOLM40Lewin BrzeskiMZapłacono
19KuszykJanMPOLM40PrzeczaLewin BiegaMZapłacono
20LataViolettaKPOLK40Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
21LewandowskiMarekMPOLM30Lewin BrzeskiLewin BiegaLZapłacono
22LisKatarzynaKPOLK30Lewin BrzeskiMZapłacono
23MichalakEwelinaKPOLK30BrzegMZapłacono
24SakowskaMonikaKPOLK30Nowa JamkaLewin BiegaMZapłacono
25Sokołowska-CiomborPaulinaKPOLK30Lewin BrzeskiSZapłacono
26WarchałWojciechMPOLM30Lewin BrzeskiMZapłacono
27WesołowskiŁukaszMPOLM30SkorogoszczLewin BiegaMZapłacono
28WielochGabrielaKPOLK30OldrzyszowiceLewin BiegaLZapłacono
29WitkowskiRafałMPOLM30Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
30WojtkowskiMateuszMPOLM18SkorogoszczLewin BiegaMZapłacono
31ZielińskaAnnaKPOLK40Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
32AdamczykGrzegorzMPOLM40OławaTIM SAL
33BanachowskaAlicjaKPOLK30BrzegWALVETS
34BiałasEwaKPOLK50+Lewin BrzeskiLewin BiegaL
35BiałasStanisławMPOLM60+Lewin BrzeskiLewin BiegaL
36BiałasTomaszMPOLM30Lewin BrzeskiLewin BiegaL
37BielińskaMonikaKPOLK30PrzyszowiceL
38BohoSławomirMPOLM30NysaM
39BrychcyAlicjaKPOLK30Przecza
40DąbrowskaNataliaKPOLK30OpoleS
41DorociakMarekMPOLM50Pępice
42DrozdPrzemysławMPOLM40OpoleRajsport ActiveM
43Greniuch-BłaszkoAsiaKPOLK40Lewin BrzeskiLewin BiegaS
44GruszeckaAgnieszkaKPOLK18KantorowiceM
45HaręzaBogdanMPOLM30BuszyceM
46HrycajMarcinMPOLM40OpoleOdra OpoleL
47HutniczakEwaKPOLK30Stary GórnikM
48HutniczakPiotrMPOLM30Stary GórnikL
49JadaszAnnaKPOLK30GogolinGogolin BiegaS
50JarominAnnaKPOLLewin BrzeskiM
51Juszczak - DerzypolskaElżbietaKPOLK40Lewin BrzeskiS
52KalińskiKrzysztofMPOLM30GraczekrzysfizjobiegaL
53KawońAndrzejMPOLM60+NamysłówL
54KiedrowiczTadeuszMPOLM50OławaniezrzeszonyXL
55KieferKlaudiaKPOLK18Skarbimierz
56KropiewnickiTomaszMPOLM40Skarbimierz-OsiedleamatorM
57KrukTomaszMPOLM30NysaAthletics NysaM
58KuczyńskiAlbertMPOLM30BrzegM
59KupnickiMarekMPOLM40OławaXL
60LataMonikaKPOLK40GraczeKyokushinS
61LataPiotrMPOLM40GraczeKyokushinXL
62LataRobertMPOLM40Lewin BrzeskiKlub Karate Kyokushinkai Lewin BrzeskiL
63LechowskiJanMPOLM60+Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEL
64LubczyńskaKamilaKPOLK30BrzegKOTWICA BRZEGS
65MalcherekAnnaKPOLK30Strzelce OpolskieL
66MarciniakPrzemysławMPOLM30PrudnikAthletics NysaM
67MarkiewiczWiesławMPOLM60+KalyGmina MurówM
68MekitówJanMPOLM60+NamysłówActivrun NamysłówS
69MickiewiczAdamMPOLM50GraczeBazalt-GraczeS
70MikulecMałgorzataKPOLK50+LipkiL
71NiziołekEwaKPOLK40NiemodlinM
72NiziołekJacekMPOLM40NiemodlinM
73PiskońPawełMPOLM30ToruńS
74PośledniaTeresaKPOLK40OpoleM
75PoziemskiRafałMPOLM30Lewin BrzeskiL
76ProkopczykJarosławMPOLM40OpoleL
77RodakMirosławMPOLM50SkoroszyceamatorXL
78RomkowskaIzabelaKPOLK18PrzeczaJolaos GymS
79SkrzydlewskaAleksandraKPOLK30JasionapierwszazjasionyS
80SłabickiWojciechMPOLM18WykrotyamatorXL
81SokołowskaBarbaraKPOLK40NamysłówL
82StarońAntoninaKPOLK30BrzegS
83StecŁukaszMPOLM18Lewin BrzeskiL
84StrzelczakHenrykMPOLM60+Nowa RudaKS MARATON NOWA RUDAM
85SzeflinskaMartaKPOLK18Lewin BrzeskiS
86SzoberGrzegorzMPOLM18Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieM
87SzutowiczŁukaszMPOLM30OpoleL
88TrzeciakŁukaszMPOLM30Lewin BrzeskiL
89TymczyszynTomaszMPOLM40BrzegamatorL
90UrbanKatarzynaKPOLK30Lewin BrzeskiM
91WarginMarcinMPOLM30Lewin BrzeskiXL
92WeberAnita DianaKPOLK40OławaCrossCamp OławaS
93Wesołowska-GabryelRenataKPOLK30Brzeg, Brzeski, OpolskieS
94WielochMariuszMPOLM40OldrzyszowiceLewin BiegaL
95WojciechowskiMarekMPOLM50PrężynkaL
96WojdyłaMieczysławMPOLM50WrocławXL
97Woźniak-CieślarJoannaKPOLK40ŻaryKMP WrocławS
98ZapalskiMarekMPOLM40ŚwierczówL
99ZawadaStanisławMPOLM60+GrodkówL
100ZiarkowskiMaxMPOLM18OławaCrossCamp OławaL
Strona 1 z 2