maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VI Otwarty Bieg Uliczny Lewin Biega

Miejsce i data imprezy: Lewin Brzeski, 14 października 2018
Organizator: Gmina Lewin Brzeski

PATRONAT HONOROWY
Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BanachowskaAlicjaKPOLK30BrzegWALVETS
2BiałasEwaKPOLK50+Lewin BrzeskiLewin BiegaL
3BielińskaMonikaKPOLK30PrzyszowiceL
4BoczkowskaMarzenaKPOLK30Lewin BrzeskiLewin BiegaSZapłacono
5BrychcyAlicjaKPOLK30Przecza
6DąbrowskaNataliaKPOLK30OpoleS
7DomańskaMałgorzataKPOLK30Lewin BrzeskiLZapłacono
8Gaj-JurczykRenataKPOLK40Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
9Greniuch-BłaszkoAsiaKPOLK40Lewin BrzeskiLewin BiegaS
10GruszeckaAgnieszkaKPOLK18KantorowiceM
11HarasimiukDominikaKPOLK18Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
12HoheiselMonikaKPOLK30GraczeKlub Karate Kyokushinkai Lewin BrzeskiMZapłacono
13HutniczakEwaKPOLK30Stary GórnikM
14JadaszAnnaKPOLK30GogolinGogolin BiegaS
15JagiełłoMalgorzataKPOLK50+Lewin BrzeskiLewin BiegaLZapłacono
16JanickaBarbaraKPOLK30Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
17JarominAnnaKPOLLewin BrzeskiM
18JózefczykKatarzynaKPOLK30Lewin BrzeskiMZapłacono
19Juszczak - DerzypolskaElżbietaKPOLK40Lewin BrzeskiS
20KieferKlaudiaKPOLK18Skarbimierz
21KitaAleksandraKPOLK30Lewin BrzeskiLZapłacono
22LataMonikaKPOLK40GraczeKyokushinS
23LataViolettaKPOLK40Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
24LisKatarzynaKPOLK30Lewin BrzeskiMZapłacono
25LubczyńskaKamilaKPOLK30BrzegKOTWICA BRZEGS
26MalcherekAnnaKPOLK30Strzelce OpolskieL
27MichalakEwelinaKPOLK30BrzegMZapłacono
28MikulecMałgorzataKPOLK50+LipkiL
29NiziołekEwaKPOLK40NiemodlinM
30PośledniaTeresaKPOLK40OpoleM
31RomkowskaIzabelaKPOLK18PrzeczaJolaos GymS
32SakowskaMonikaKPOLK30Nowa JamkaLewin BiegaMZapłacono
33SkrzydlewskaAleksandraKPOLK30JasionapierwszazjasionyS
34SokołowskaBarbaraKPOLK40NamysłówL
35Sokołowska-CiomborPaulinaKPOLK30Lewin BrzeskiSZapłacono
36StarońAntoninaKPOLK30BrzegS
37SzeflinskaMartaKPOLK18Lewin BrzeskiS
38UrbanKatarzynaKPOLK30Lewin BrzeskiM
39WeberAnita DianaKPOLK40OławaCrossCamp OławaS
40Wesołowska-GabryelRenataKPOLK30Brzeg, Brzeski, OpolskieS
41WielochGabrielaKPOLK30OldrzyszowiceLewin BiegaLZapłacono
42Woźniak-CieślarJoannaKPOLK40ŻaryKMP WrocławS
43ZielińskaAnnaKPOLK40Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
44AdamczykGrzegorzMPOLM40OławaTIM SAL
45BiałasStanisławMPOLM60+Lewin BrzeskiLewin BiegaL
46BiałasTomaszMPOLM30Lewin BrzeskiLewin BiegaL
47BiałekPiotrMPOLM30PrzeczaLewin biegaMZapłacono
48BohoSławomirMPOLM30NysaM
49BrychcyPawełMPOLM30PrzeczaJolaos GymLZapłacono
50DackówMarcinMPOLM30Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
51DorociakMarekMPOLM50Pępice
52DrążkowskiGrzegorzMPOLM18Lewin BrzeskiJolaos GymLZapłacono
53DrozdPrzemysławMPOLM40OpoleRajsport ActiveM
54GawlikKrzysztofMPOLM30PtakowiceLewin BiegaLZapłacono
55HaręzaBogdanMPOLM30BuszyceM
56HrycajMarcinMPOLM40OpoleOdra OpoleL
57HutniczakPiotrMPOLM30Stary GórnikL
58JankowskiŁukaszMPOLM30PogorzelaLewin BiegaSZapłacono
59KalińskiKrzysztofMPOLM30GraczekrzysfizjobiegaL
60KarczmarKacperMPOLM18Lewin BrzeskiJolaos GymLZapłacono
61KawońAndrzejMPOLM60+NamysłówL
62KiedrowiczTadeuszMPOLM50OławaniezrzeszonyXL
63KozłowskiŁukaszMPOLM18Lewin BrzeskiJolaos GymLZapłacono
64KropiewnickiTomaszMPOLM40Skarbimierz-OsiedleamatorM
65KruczekMirosławMPOLM40Lewin BrzeskiMZapłacono
66KrukTomaszMPOLM30NysaAthletics NysaM
67KuczyńskiAlbertMPOLM30BrzegM
68KupnickiMarekMPOLM40OławaXL
69KuszykJanMPOLM40PrzeczaLewin BiegaMZapłacono
70LataPiotrMPOLM40GraczeKyokushinXL
71LataRobertMPOLM40Lewin BrzeskiKlub Karate Kyokushinkai Lewin BrzeskiL
72LechowskiJanMPOLM60+Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEL
73LewandowskiMarekMPOLM30Lewin BrzeskiLewin BiegaLZapłacono
74MarciniakPrzemysławMPOLM30PrudnikAthletics NysaM
75MarkiewiczWiesławMPOLM60+KalyGmina MurówM
76MekitówJanMPOLM60+NamysłówActivrun NamysłówS
77MickiewiczAdamMPOLM50GraczeBazalt-GraczeS
78NiziołekJacekMPOLM40NiemodlinM
79PiskońPawełMPOLM30ToruńS
80PoziemskiRafałMPOLM30Lewin BrzeskiL
81ProkopczykJarosławMPOLM40OpoleL
82RodakMirosławMPOLM50SkoroszyceamatorXL
83SłabickiWojciechMPOLM18WykrotyamatorXL
84StecŁukaszMPOLM18Lewin BrzeskiL
85StrzelczakHenrykMPOLM60+Nowa RudaKS MARATON NOWA RUDAM
86SzoberGrzegorzMPOLM18Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieM
87SzutowiczŁukaszMPOLM30OpoleL
88TrzeciakŁukaszMPOLM30Lewin BrzeskiL
89TymczyszynTomaszMPOLM40BrzegamatorL
90WarchałWojciechMPOLM30Lewin BrzeskiMZapłacono
91WarginMarcinMPOLM30Lewin BrzeskiXL
92WesołowskiŁukaszMPOLM30SkorogoszczLewin BiegaMZapłacono
93WielochMariuszMPOLM40OldrzyszowiceLewin BiegaL
94WitkowskiRafałMPOLM30Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
95WojciechowskiMarekMPOLM50PrężynkaL
96WojdyłaMieczysławMPOLM50WrocławXL
97WojtkowskiMateuszMPOLM18SkorogoszczLewin BiegaMZapłacono
98ZapalskiMarekMPOLM40ŚwierczówL
99ZawadaStanisławMPOLM60+GrodkówL
100ZiarkowskiMaxMPOLM18OławaCrossCamp OławaL
Strona 1 z 2