maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VI Otwarty Bieg Uliczny Lewin Biega

Miejsce i data imprezy: Lewin Brzeski, 14 października 2018
Organizator: Gmina Lewin Brzeski

PATRONAT HONOROWY
Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamczykGrzegorzMPOLM40OławaTIM SAL
2BanachowskaAlicjaKPOLK30BrzegWALVETS
3BiałasEwaKPOLK50+Lewin BrzeskiLewin BiegaL
4BiałasStanisławMPOLM60+Lewin BrzeskiLewin BiegaL
5BiałasTomaszMPOLM30Lewin BrzeskiLewin BiegaL
6BiałekPiotrMPOLM30PrzeczaLewin biegaMZapłacono
7BielińskaMonikaKPOLK30PrzyszowiceL
8BoczkowskaMarzenaKPOLK30Lewin BrzeskiLewin BiegaSZapłacono
9BohoSławomirMPOLM30NysaM
10BrychcyAlicjaKPOLK30Przecza
11BrychcyPawełMPOLM30PrzeczaJolaos GymLZapłacono
12DackówMarcinMPOLM30Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
13DąbrowskaNataliaKPOLK30OpoleS
14DomańskaMałgorzataKPOLK30Lewin BrzeskiLZapłacono
15DorociakMarekMPOLM50Pępice
16DrążkowskiGrzegorzMPOLM18Lewin BrzeskiJolaos GymLZapłacono
17DrozdPrzemysławMPOLM40OpoleRajsport ActiveM
18Gaj-JurczykRenataKPOLK40Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
19GawlikKrzysztofMPOLM30PtakowiceLewin BiegaLZapłacono
20Greniuch-BłaszkoAsiaKPOLK40Lewin BrzeskiLewin BiegaS
21GruszeckaAgnieszkaKPOLK18KantorowiceM
22HarasimiukDominikaKPOLK18Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
23HaręzaBogdanMPOLM30BuszyceM
24HoheiselMonikaKPOLK30GraczeKlub Karate Kyokushinkai Lewin BrzeskiMZapłacono
25HrycajMarcinMPOLM40OpoleOdra OpoleL
26HutniczakEwaKPOLK30Stary GórnikM
27HutniczakPiotrMPOLM30Stary GórnikL
28JadaszAnnaKPOLK30GogolinGogolin BiegaS
29JagiełłoMalgorzataKPOLK50+Lewin BrzeskiLewin BiegaLZapłacono
30JanickaBarbaraKPOLK30Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
31JankowskiŁukaszMPOLM30PogorzelaLewin BiegaSZapłacono
32JarominAnnaKPOLLewin BrzeskiM
33JózefczykKatarzynaKPOLK30Lewin BrzeskiMZapłacono
34Juszczak - DerzypolskaElżbietaKPOLK40Lewin BrzeskiS
35KalińskiKrzysztofMPOLM30GraczekrzysfizjobiegaL
36KarczmarKacperMPOLM18Lewin BrzeskiJolaos GymLZapłacono
37KawońAndrzejMPOLM60+NamysłówL
38KiedrowiczTadeuszMPOLM50OławaniezrzeszonyXL
39KieferKlaudiaKPOLK18Skarbimierz
40KitaAleksandraKPOLK30Lewin BrzeskiLZapłacono
41KozłowskiŁukaszMPOLM18Lewin BrzeskiJolaos GymLZapłacono
42KropiewnickiTomaszMPOLM40Skarbimierz-OsiedleamatorM
43KruczekMirosławMPOLM40Lewin BrzeskiMZapłacono
44KrukTomaszMPOLM30NysaAthletics NysaM
45KuczyńskiAlbertMPOLM30BrzegM
46KupnickiMarekMPOLM40OławaXL
47KuszykJanMPOLM40PrzeczaLewin BiegaMZapłacono
48LataMonikaKPOLK40GraczeKyokushinS
49LataPiotrMPOLM40GraczeKyokushinXL
50LataRobertMPOLM40Lewin BrzeskiKlub Karate Kyokushinkai Lewin BrzeskiL
51LataViolettaKPOLK40Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
52LechowskiJanMPOLM60+Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEL
53LewandowskiMarekMPOLM30Lewin BrzeskiLewin BiegaLZapłacono
54LisKatarzynaKPOLK30Lewin BrzeskiMZapłacono
55LubczyńskaKamilaKPOLK30BrzegKOTWICA BRZEGS
56MalcherekAnnaKPOLK30Strzelce OpolskieL
57MarciniakPrzemysławMPOLM30PrudnikAthletics NysaM
58MarkiewiczWiesławMPOLM60+KalyGmina MurówM
59MekitówJanMPOLM60+NamysłówActivrun NamysłówS
60MichalakEwelinaKPOLK30BrzegMZapłacono
61MickiewiczAdamMPOLM50GraczeBazalt-GraczeS
62MikulecMałgorzataKPOLK50+LipkiL
63NiziołekEwaKPOLK40NiemodlinM
64NiziołekJacekMPOLM40NiemodlinM
65PiskońPawełMPOLM30ToruńS
66PośledniaTeresaKPOLK40OpoleM
67PoziemskiRafałMPOLM30Lewin BrzeskiL
68ProkopczykJarosławMPOLM40OpoleL
69RodakMirosławMPOLM50SkoroszyceamatorXL
70RomkowskaIzabelaKPOLK18PrzeczaJolaos GymS
71SakowskaMonikaKPOLK30Nowa JamkaLewin BiegaMZapłacono
72SkrzydlewskaAleksandraKPOLK30JasionapierwszazjasionyS
73SłabickiWojciechMPOLM18WykrotyamatorXL
74SokołowskaBarbaraKPOLK40NamysłówL
75Sokołowska-CiomborPaulinaKPOLK30Lewin BrzeskiSZapłacono
76StarońAntoninaKPOLK30BrzegS
77StecŁukaszMPOLM18Lewin BrzeskiL
78StrzelczakHenrykMPOLM60+Nowa RudaKS MARATON NOWA RUDAM
79SzeflinskaMartaKPOLK18Lewin BrzeskiS
80SzoberGrzegorzMPOLM18Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieM
81SzutowiczŁukaszMPOLM30OpoleL
82TrzeciakŁukaszMPOLM30Lewin BrzeskiL
83TymczyszynTomaszMPOLM40BrzegamatorL
84UrbanKatarzynaKPOLK30Lewin BrzeskiM
85WarchałWojciechMPOLM30Lewin BrzeskiMZapłacono
86WarginMarcinMPOLM30Lewin BrzeskiXL
87WeberAnita DianaKPOLK40OławaCrossCamp OławaS
88Wesołowska-GabryelRenataKPOLK30Brzeg, Brzeski, OpolskieS
89WesołowskiŁukaszMPOLM30SkorogoszczLewin BiegaMZapłacono
90WielochGabrielaKPOLK30OldrzyszowiceLewin BiegaLZapłacono
91WielochMariuszMPOLM40OldrzyszowiceLewin BiegaL
92WitkowskiRafałMPOLM30Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
93WojciechowskiMarekMPOLM50PrężynkaL
94WojdyłaMieczysławMPOLM50WrocławXL
95WojtkowskiMateuszMPOLM18SkorogoszczLewin BiegaMZapłacono
96Woźniak-CieślarJoannaKPOLK40ŻaryKMP WrocławS
97ZapalskiMarekMPOLM40ŚwierczówL
98ZawadaStanisławMPOLM60+GrodkówL
99ZiarkowskiMaxMPOLM18OławaCrossCamp OławaL
100ZielińskaAnnaKPOLK40Lewin BrzeskiLewin BiegaMZapłacono
Strona 1 z 2