maratonypolskiewikosszmianyzmiany

XIII Dobrodzieńska Dycha

Miejsce i data imprezy: Dobrodzień, 21 lipca 2018
Organizator: DOKiS Dobrodzień 034/3-575-346

Patronat Honorowy
Urząd Marszałkowski w Opolu
Róża Koźlik - Burmistrz Miasta i Gminy Dobrodzień
Regulamin: Regulamin biegu

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
18ReskaPiotrMPOLM401978CiasnaZapłacono
29JanikKamilMPOLM301986Sieraków ŚląskiLKS Sieraków śląskiZapłacono
310MazurZbigniewMPOLM401970ZabrzeRunning Team ZabrzeZapłacono
411ŚliwkaJanuszMPOLM30, MWO1987OpoleZapłacono
512UcieklakWaldemarMPOLM501962CzestochowaniezrzeszonyZapłacono
613BańkaJanMPOLM70+1946CzęstochowaniezrzeszonyZapłacono
714KoziołAdamMPOLM40, MWO1973RadłówDRUŻYNA SZPIKUZapłacono
815KoniecznyPrzemysławMPOLM301986HerbyAmatorZapłacono
96PaterakRobertMPOLM30, MWO1986Grodziec , OzimekWKB Meta LubliniecZapłacono
1016ZajdelDariuszMPOLM50, MWO1961ZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
1117WalkowiakArturMPOLM40, MWO1972ZawadzkieMafia Team LubliniecZapłacono
1218KordyacznyKrzysztofMPOLM60, MWO1953PawłowiczkiAmatorZapłacono
13DyczekMariuszMPOLM30, MWO1979ZdzieszowiceDyczuś Team
1419MazurkiewiczDawidMPOLM20, MWO1990KluczborkLZapłacono
15WilkSebastianMPOLM40, MWO1972Kędzierzyn-KoźlePrywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta-Jabłońska
16BarańskiAdamMPOLM401974Radlin
17WierzbickiWieslawMPOLM501965Brzeg
18MajewskiZbigniewMPOLM501964Brzeg
1920RybakDanielMPOLM401975LubliniecniezrzeszonyZapłacono
204MarkiewiczWieslawMPOLM60, MWO1957KalyGmina MurówZapłacono
2121DąbrowskaNataliaKPOLK30, MWO1987OpoleZapłacono
22MłynarczykEdytaKPOLK20, MWO1993RudnikiFalstart Rudniki
23GórskiSylwesterMPOLM401971Częstochowa
2422Anonim#143745MPOLM70+, MWO1941PisarzowiceKotwica BrzegZapłacono
25PośledniaTeresaKPOLK40, MWO1976Opole
2623OgonowskiEdwardMPOLM60, MWO1949OpoleŻółwik OpoleZapłacono
2724KowalczykBożenaKPOLK401976KoszwiceZapłacono
2825KowalczykJózefMPOLM401973KoszwiceZapłacono
2926KoziorowskiRafałMPOLM301981LubliniecMafia Team LubliniecMZapłacono
3027BednarczykWiesławMPOLM60, MWO1956BrzegKotwica BrzegZapłacono
31Ejdys-TomaszewskaSylwiaKPOLK301984WrocławTrener Biegania Wrocław
3228LisekJozefMPOLM601951Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
3329MicudaJanMPOLM601950MysłowiceTRUCHTACZ MYSŁOWICESZapłacono
3430PodeszwaPrzemysławMPOLM301979RecklinghausenZapłacono
35JankowskiMarcinMPOLM301983LubliniecDa Gama TeamZapłacono
36JankowskaIzaKPOLK301988LubliniecDa Gama Team
3731GromekMichałMPOLM20, MWO1990OpoleKM PSP BIELSKO BIAŁAZapłacono
3832KubicaBartoszMPOLM20, MWO1991ZawadzkieZapłacono
3933IwańskiJózefMPOLM60, MWO1952KrapkowiceMZapłacono
40198TkaczykAdamMPOLM20, MGD, MWO2000SzemrowiceAmatorZapłacono
41CzernekDarekMPOLM301979GogolinGogolin biega
4235ŁukowskiDariuszMPOLM50, MWO1964Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
4336SzewczykKrzysztofMPOLM401973CzęstochowaCzewarun TiMZapłacono
4437GabrukBartoszMPOLM20, MWO1990Lewin BrzeskiZapłacono
4538AdamowskiZbigniewMPOLM301979MyszkówStart Bielsko-BiałaZapłacono
4639SieniawskaJaninaKPOLK60, MWO1955Kędzierzyn-KoźleKS Koziołek K-KZapłacono
47DelewskaDaliaKPOLK301986Dąbrowa GórniczaMKS -MOS PŁomień Sosnowiec/ Reebok Run Crew
4840LatkaMarekMPOLM201990LubliniecWKB Meta LubliniecZapłacono
4941KowalczukJuliannaKPOLK301983WrocławZapłacono
5042BornMarcinMPOLM50, MWO1967Kędzierzyn-KoźleOSP KłodnicaLZapłacono
5143ZagajaJanuszMPOLM60, MWO1955PokójniezrzeszonyZapłacono
5244WitkowskiTadeuszMPOLM60, MWO1956NakłoZapłacono
5345WojdylaMieczyslawMPOLM501964WroclawZapłacono
54MachońMarcinMPOLM301983KaletyKOSEK TEAM & O co biega w Kaletach
5546PilarskiTomaszMPOLM40, MGD, MWO1974BłachówZapłacono
5647SzczyrbowskiPiotrMPOLM601957RybnikAmatorZapłacono
57BłaszczykSebastianMPOLM20, MWO2001ZawadzkieKurła kaj ta meta ?!
58BiłeńkijJoannaKPOLK201991LubliniecLentex TEAM
5948OsadnikJacekMPOLM601958ChorzówSTB Energia LubliniecLZapłacono
6049OstrowskaIwonaKPOLK501966KatowiceSTB ENERGIA LubliniecMZapłacono
6150PrzewieślikZygmuntMPOLM501965TworógMZapłacono
6251KrzyżowskiTomaszMPOLM501962OzimekBBL OzimekLZapłacono
63OsakMałgorzataKPOLK30, MWO1983Zawadzkie
6452KawońAndrzejMPOLM60, MWO1954NamysłówZapłacono
6553GracaMarekMPOLM40, MWO1976JemielnicaSmiglo TeamLZapłacono
6654BłażewskiMarekMPOLM50, MWO1968JemielnicaGmina JemielnicaZapłacono
6755GulbaStanisławMPOLM501966JemielnicaGmina JemielnicaZapłacono
6856JagodzinskiDariuszMPOLM501967Piotrków TrybPiotrków biegaZapłacono
6957KaniaMariuszMPOLM30, MWO1982KluczborkAmatorLZapłacono
7058DorożyńskiSzymonMPOLM20, MWO1992NamysłówAZS KU POLITECHNIKA OPOLSKASZapłacono
7159BysiecCzesławMPOLM60, MGD, MWO1949BłachówWKB Meta LubliniecZapłacono
7260KołekKrzysztofMPOLM30, MWO1988OzimekLZapłacono
7361KowalczukLeszekMPOLM301981WrocławZapłacono
7462KaczorJolantaKPOLK301979LubliniecMZapłacono
7563SzwedNataliaKPOLK20, MWO1989NysaZapłacono
7664DyllongWiolettaKPOLK20, MGD, MWO1999Ligota DobrodzieńskaOSP DobrodzieńMZapłacono
7765MalachAgnieszkaKPOLK20, MWO1990Strzelce OpolskieKurła kaj ta meta ?!SZapłacono
7866GwóźdźDawidMPOLM20, MWO1991SkorogoszczKurła kaj ta meta ?!MZapłacono
7967BagińskiŁukaszMPOLM301986LubliniecKurła kaj ta meta ?!Zapłacono
8068KaźmierczakMarcinMPOLM301986LubliniecKurła kaj ta meta ?!Zapłacono
8169GnysińskiJacekMPOLM501960Sieradzsieradzbiega.plZapłacono
82UrygaWiolettaKPOLK50, MWO1968KluczborkPani
83SobieszczańskaAgnieszkaKPOLK30, MWO1980PrudnikDyczuś Team
8470ŁatanikRafałMPOLM401970Aleksandria DrugaZapłacono
8571ŁatanikAnetaKPOLK401971Aleksandria DrugaZapłacono
8672PaszkiewiczMichałMPOLM30, MWO1988Zawadzkie1988Zapłacono
8773MatysekPiotrMPOLM501959JeżowaZapłacono
8874MatysekAgnieszkaKPOLK301987KatowiceZapłacono
8975MatysekMariuszMPOLM301987KatowiceZapłacono
9076BoruckiKarolMPOLM201991KatowiceZapłacono
9177PędziwiatrRobertMPOLM401971BlachowniaNaturalnie BlachowniaMZapłacono
9278SornatPawełMPOLM30, MWO1986OpoleZapłacono
9379SłodkowskiMarekMPOLM40, MWO1977Staniszcze WielkieMafia Team LubliniecZapłacono
9480GrząbaJoannaKPOLK401977SosnowiecZapłacono
9581DuszaArkadiuszMPOLM40, MWO1974PrudnikniezrzeszonyZapłacono
9682MichalczykWojciechMPOLM501967RacibórzEASYRUN RACIBÓRZZapłacono
9783ZapotocznyWojciechMPOLM30, MWO1987Dąbrówka ŁubniańskaKU AZS Politechniki OpolskiejLZapłacono
98BalickiDarekMPOLM20, MWO2002Kędzierzyn-Koźle
9984TarabaszŁukaszMPOLM20, MWO1989Opole10 Brygada LogistycznaMZapłacono
10085PsykDamianMPOLM40, MGD1976PludryAmatorMZapłacono
Strona 1 z 5