maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

VIII Maraton Kolarski „Dobrodzieńska Seta 2018”

Miejsce i data imprezy: Dobrodzień, 16 września 2018
Organizator: Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu w Dobrodzieniu
Klub Turystyki Rowerowej „Jednoślad" w Dobrodzieniu
Komandor imprezy – Agnieszka Hurnik tel. 603-898621
Z- ca komandora – Józef Włodarz tel. 602-158206
Regulamin: Regulamin wyścigu

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 5
Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1KubiszTomaszMM2LubliniecWKB Meta LubliniecZapłacono
2KubiszDorotaKK2LubliniecWKB Meta LubliniecZapłacono
3SadkowskiPawełMM1Brzeg
4KajfaszDamianMM2Kędzierzyn-Koźle
5PaluszekKazimierzMM3, MPOTurzaKazik TEAMZapłacono
6BujakiewiczGrzegorzMM2Opole
7BujakAdamMM2KatowiceBONIFIFTY TEAMZapłacono
8JanczykArturMM1, MPODobrodzieńZapłacono
9BogdalSebastianMM2DąbrowaZapłacono
10StojanowskaAgataKK1NysaZapłacono
11BrząkałaGrzegorzMM2Nysa
12MałeckiFilipMM1, MPO, MGOOlesno
13OchmanJoachimMM3JeżowaGrupa Sandomierz
14KamińskaAnitaKK2Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
15WałaszekHenrykMM3Kolonowskie
16ŁazikMarcinMM2, MPOPraszkaBROwerowy TEAM
17ChwalczykKamilMM1, MPO, MGOOlesnoZSZ Olesno Team
18WonsLeszekMM2, MPODobrodzieńKTR Jednoślad Dobrodzień
19SzwejDariuszMM3OpoleCykloOpole
20GawlikSandraKK2Strzelce OpolskieZapłacono
21CzepielŁukaszMM2Krapkowice...BeerBikerKrapkowice
22ZającTomaszMM2, MPO, MGOOlesnoDZR Olesno
23BrolKrzysztofMM1Tarnowskie GóryZapłacono
24JaroszGrzegorzMM2Lewin Brzeski
25NawalaniecSebastianMM2Morów
26KuczyńskaKingaKK1Kędzierzyn-KoźleKS Koziołek Kędzierzyn-Koźle
27JanasMarekMM2, MPOJaworzno Bankowe
28LachRafałMM2Kędzierzyn-KoźleKSKoziołek Kędzierzyn-Koźle
29BawejRomanMM2, MPO, MGOOlesnoFIFARAFA TEAM OLESNO
30KubicaKrzysztofMM2, MPODobrodzieńATO TEAM Dobrodzień
31WałaszekMarekMM1Kolonowskie
32ZielonkaMichałMM1, MPO, MGOOlesno
33WitekGrzegorzMM2RacibórzRacibórz Cycling TeamZapłacono
34StylskiMateuszMM2OzimekCareWorkZapłacono
35DembińskiŁukaszMM2Tarnowskie GóryZapłacono
36PetrolewiczAdamMM247-143 UjazdZapłacono
37GarusMateuszMM1, MPODobrodzieńEKA Team
38PoziemskiRafałMM2Lewin BrzeskiLewin Brzeski
39GrzegorzekAndrzejMM2Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
40ZającJoannaKK2, MPO, MGOOlesnoDZR Olesno
41KarpaBożenaKK2GliwiceBONIFIFTY TEAMZapłacono
42MatysekMariuszMM2KatowiceZapłacono
43KitaMarekMM1Lewin Brzeski
44KolasaPiotrMM2Tarnów OpolskiTarnów OpolskiZapłacono
45NowakPiotrMM2, MPODobrodzieńKTR JednośladZapłacono
46HaseDanielMM1, MPO, MGOOlesnoZSZ Olesno Team
47PielokMirosławMM2, MPODobrodzieńATO TEAM DobrodzieńZapłacono
48DresslerRobertMM3LipnoGTC Skalnik Gracze
49PacanKrzysztofMM2, MPODobrodzieńSTRZELNICA DobrodzieńZapłacono
50PiechArkadiuszMM2, MPO, MGOOlesno
51MuszkietGrzegorzMM2KolonowskieCOLONNOWSKA TEAM
52MadejAnnaKK2OpoleCykloOpole
53DrozdowskiKrzysztofMM2Nysacross&active NYSA
54GrejnerWiktoriaKK1, MPOPludryNidan Zawadzkie
55GaidaPiotrMM2, MPODobrodzieńKTR Jednoślad Dobrodzień
56RamusJerzyMM3GorzyceGrupa Sandomierz
57Gaj-JurczykRenataKK2Lewin Brzedki
58JagielnickiRafałMM2PrudnikCykloOpole
59PietruskaKonradMM3, MPO, MGOOlesnoZapłacono
60KopackiAdamMM2NiemodlinGTC Skalnik Gracze
61RybczyńskiDariuszMM2ZielęciceZapłacono
62BonkKatarzynaKK1OzimekCareWorkZapłacono
63ZarembaKlaudiuszMM2, MGOOlesnoBradas
64OliwaTomaszMM2, MPORzędowice
65GietMałgorzataKK2Kędzierzyn-KoźleKS Koziołek Kędzierzyn-Koźle
66GawinPrzemysławMM1WarszawaBrakZapłacono
67ZygmuntMagdalenaKK2Dąbrowa GórniczaBONIFIFTY TEAMZapłacono
68WysockiAdrianMKadłub WolnyDoktorvolt
69MazurkiewiczArturMM1, MPO, MGOOlesnoZSZ Olesno Team
70LukosekJanMM3, MPODobrodzieńATO TEAM Dobrodzień
71Fiszbach-GaidaAlinaKK2, MPODobrodzieńKTR Jednoślad Dobrodzień
72WicharyMichałMM1Lubliniec
73OrzelGrzegorzMM2Strzelce OpolskieCareWorkZapłacono
74MatuszekSzymonMM1KamionekJADYMY DURCH!
75TkotzMikołajMM1Kamień ŚląskiJADYMY DURCH!
76JanikAndrzejMM3, MPO, MGOOlesnoPłonące SiodłaZapłacono
77ZamętaSławekMM2OtmuchówZapłacono
78StefaniakWojtekMM2KarczówGTC Skalnik Gracze
79JagielakDominikMM1KnurówFuji
80GuzdekDominikMM1SarnówNidan Zawadzkie
81JurczykRobertMM2Lewin Brzeski
82KałużaSylwesterMM2, MPODobrodzień
83NapierałaSławomirMM2Lasowice Wielkie
84BorgiełMarcinMM2Czechowice-DziedziceZapłacono
85JanickiMarekMM2Strzelce OpolskieCareWorkZapłacono
86NowakMarcinMM2, MPO, MGOOlesnoZapłacono
87DomańskiŁukaszMM2Czechowice-DziedziceGiBJC Team
88PlochJanMM2KadlubCareWorkZapłacono
89ChodurskiMarekMM1Kamień ŚląskiJADYMY DURCH!
90Nicpoń-SymaIwonaKK1, MPOGorzów Śląski
91SkowronekJustynaKK1, MPOTurzaDoktorvolt
92BorowskiGrzegorzMM2, MPODobrodzieńATO TEAM Dobrodzień
93WystrachPawełMM1PrzyworyPIOMAR
94WitekMichałMM1RacibórzRacibórz Cycling Team
95OliwaRafałMM2Syrynia
96LisyHenrykMM3, MPO, MGOOlesnoPłonące SiodłaZapłacono
97GrejnerJoannaKK2, MPOPludry
98PolichtDominikMM2, MPOPraszkaBROwerowy TEAMZapłacono
99WoszczykMateuszMM2Lewin BrzeskiLewin Brzeski
100PawelecMarcinMM2, MPO, MGOSowczyceOOL TEAM ORAS
Strona 1 z 5