maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Biegi Dziecięce i Młodzieżowe - Klasy V-VI

Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 27 maja 2018
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji www.mosir.org.pl
Kontakt do organizatora: 
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl

Współorganizatorzy: 
Klub Sportowy BARAKUDA
Regulamin: Regulamin biegów

Zapisy zostały zamknięte

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/szkoła/przedszkoleRozm.Pł.
11164BałaPiotrMPOL2006Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono
21165BartnickiMateuszMPOL2005RządzaSP Wiśniew16Zapłacono
31166DzięcielskiAleksanderMPOLMKDR2005Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6 Mińsk Mazowiecki16Zapłacono
41167FabisiakNikolaKPOL2005Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim16Zapłacono
51168GolcewMajaKPOL2006Mińsk MazowieckiPubliczna Salezjanska Szkoła Podstawowa12Zapłacono
61169JaworskaWiktoriaKPOL2005SiodłoSzkoła Podstawowa w Siennicy12Zapłacono
71170JóźwickaHannaKPOL2008MichałówekSzkoła podstawowa 216 Klonowego liścia Warszawa8Zapłacono
81171JóźwickiMaksymilianMPOL2007MichałówekSzkoła podstawowa 216 Klonowego liścia Warszawa8Zapłacono
91172JóźwickiPrzemysławMPOL2005MichałówekSzkoła podstawowa 216 Klonowego liścia Warszawa12Zapłacono
101173KamińskiDawidMPOL2005Mińsk MazowieckiSP Dobre12Zapłacono
111174KotAmeliaKPOL2006Wólka MińskaPUBLICZNA SALEZJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA MIŃSK MAZ.12Zapłacono
121175KrólKamilMPOL2006Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4 Mińsk Mazowiecki,12Zapłacono
131176MrzygłódMariaKPOL2006Mińsk MazowieckiSP 5 Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
141177MurawskaNikolaKPOL2005Mińsk MazowieckiKS Zielno-Czarni Mińsk Mazowiecki /SP316Zapłacono
151178NiewińskaJoannaKPOL2005Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni / Szkoła Podstawowa nr 412Zapłacono
161179ObercichAnnaKPOL2006SiedlceS.p.nr 11 Siedlce16Zapłacono
171180ParolMateuszMPOL2006SzymankowszczyznaSzkoła Podstawowa w Ładzyniu12Zapłacono
181181PodbielskaAntoniaKPOLMKDR2007GrzebowilkSP Grzebowilk12Zapłacono
191182RadomińskiMaciejMPOL2006Mińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
201183RekMariaKPOL2006Wólka MińskaSP 5 Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
211184SkupJakubMPOL2006SiedlceSzkoła Podstawowa 11Siedlce16Zapłacono
221185SkupMaciejMPOL2006SiedlceSzkoła Podstawowa 11Siedlce12Zapłacono
231186SmolakDariuszMPOL2007CzarnówkaSP Glinianka16Zapłacono
241187ŚciechowskaKarolinaKPOLMKDR2006Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6 Mińsk Mazowiecki16Zapłacono
251188WagnerKacperMPOL2005Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4 Mińsk Mazowiecki,16Zapłacono
261189WesołowskiMaksymMPOL2006Mińsk MazowieckiPUBLICZNA SALEZJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA MIŃSK MAZ.12Zapłacono
271190WojtaczkaKacperMPOLMKDR2006Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim16Zapłacono
281191WróbelMarcelMPOL2006Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr.1 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono