maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Biegi Dziecięce i Młodzieżowe - Klasy III-IV

Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 27 maja 2018
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji www.mosir.org.pl
Kontakt do organizatora: 
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl

Współorganizatorzy: 
Klub Sportowy BARAKUDA
Regulamin: Regulamin biegów

Zapisy zostały zamknięte

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/szkoła/przedszkoleRozm.Pł.
11113AdamczykJuliaKPOLMKDR2008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim16Zapłacono
21114AndrzejczakSzymonMPOL2008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
31115BieleckaMajaKPOL2009OtwockKSW SOKUDO12Zapłacono
41116BłażejczykLidiaKPOL2007Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr.1 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono
51117BorcuchRafałMPOL2007Mińsk MazowieckiSP 5 Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
61118ChróstSandraKPOL2007Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr.2 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
71119ChwesiukMichałMPOL2008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
81120CzyżkowskiKrzysztofMPOL2009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr.1 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
91121DemjankowskaZuzannaKPOL2007Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4 Mińsk Mazowiecki,12Zapłacono
101122DzięcielskiJanMPOLMKDR2007Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6 Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
111123DziugiełKingaKPOL2008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki16Zapłacono
121124FabisiakIgorMPOL2007Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono
131125GolcewAleksanderMPOL2008Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
141126GołaśWeronikaKPOL2006Mińsk MazowieckiSP 5 Mińsk Mazowiecki4Zapłacono
151127GromekKubaMPOL2008Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
161128HenzelRóżaKPOL2007Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr.1 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono
171129JackiewiczJakubMPOL2007Mińsk MazowieckiUKS 5 MIŃSK MAZOWIECKI16Zapłacono
181130JakubasTomaszMPOL2007WarszawaSP 3038Zapłacono
191131JarekZuzannaKPOL2009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4 Mińsk Mazowiecki,12Zapłacono
201132JedynakMichałMPOL2008Mińsk MazowieckiSP 6 Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
211133KamińskiArkadiuszMPOL2007Mińsk MazowieckiSP Dobre8Zapłacono
221134KossowskaNinaKPOL2008Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
231135KrupaDawidMPOL2008Mińsk MazowieckiMKS Taekwondo Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
241136KrzewskiGrzegorzMPOLMKDR2008Mińsk MazowieckiSP 6 Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
251137KuchtaJuliaKPOL2007Minsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr.1 w Mińsku Mazowieckim16Zapłacono
261138MalkaHannaKPOLMKDR2008Mińsk MazowieckiSP 5 Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
271139MorelowskaMarikaKPOL2008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
281140MuszyńskiDawidMPOL2009MajdanPSP im.Kornela Makuszyńskiego w Starogrodzie8Zapłacono
291141PatokaMichałMPOLMKDR2009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4 Mińsk Mazowiecki,8Zapłacono
301142PiekutMagdalenaKPOL2007Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
311143PoławskiIgorMPOL2009Minsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4 Mińsk Mazowiecki,8Zapłacono
321144RodzikZuziaKPOL2008CegłówZespół Szkolny w Cegłowie8Zapłacono
331145RokickaSaraKPOL2008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr.1 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono
341146RowickaNataliaKPOL2008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
351147Rozparzyńska-NogaAnnaKPOL2008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
361148SmolakMirosławMPOL2008CzarnówkaSP Glinianka12Zapłacono
371149SmolikMaciejMPOL2007Minsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr.2 w Mińsku Mazowieckim16Zapłacono
381150SobocińskiWiktorMPOL2009Budy BarcząckiePubliczna Salezjanska Szkoła Podstawowa8Zapłacono
391151SoszyńskiHubertMPOL2009Stara Wieś8Zapłacono
401152StachelskaHannaKPOL200905-410 JózefówOKS START OTWOCK8Zapłacono
411153SuprynLenaKPOL2008SkrudaSzkoła Pdstawowa Mrozy12Zapłacono
421154SzostakDawidMPOL2007Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim16Zapłacono
431155SzylbergAnnaKPOL2008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono
441156ŚliwińskaKarinaKPOLMKDR2008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
451157ŚwinarskiDominikMPOL2009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4 Mińsk Mazowiecki,12Zapłacono
461158WiśniewskaUrszulaKPOLMKDR2009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
471159WojtaczkaAnnaKPOLMKDR2008Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
481160WoźniakLauraKPOL2007Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr.1 w Mińsku Mazowieckim16Zapłacono
491161ZańkoKrzysztofMPOL2007SkórzecKlub Aktywnych parkrun Skórzec12Zapłacono
501162ZawadkaMateuszMPOL2008Mińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
511163ŻeberekMartynaKPOL2007StojadłaBarakuda12Zapłacono