maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Biegi Dziecięce i Młodzieżowe - Klasy I-II

Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 27 maja 2018
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji www.mosir.org.pl
Kontakt do organizatora: 
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl

Współorganizatorzy: 
Klub Sportowy BARAKUDA
Regulamin: Regulamin biegów

Zapisy zostały zamknięte

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/szkoła/przedszkoleRozm.Pł.
11065AdamczykFilipMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
21066BączekDamianMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 3 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
31067BielecFilipMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
41068BieleckiSzymonMPOL2011OtwockMazur Karczew/Ksw Sokudo8Zapłacono
51069BudzyńskaJuliaKPOL2009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4 Mińsk Mazowiecki,8Zapłacono
61070CackoAleksanderMPOL2011Mińsk MazowieckiPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE FUNNY KIDS8Zapłacono
71071ChłopikKamilaKPOL2010Mińsk MazowieckiWalhalla FC8Zapłacono
81072ChwesiukJanMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
91073DuszczykJakubMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr.1 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
101074JackiewiczOliwiaKPOL2009Dębe WielkieSzkoła Podstawowa w Dębem Wielkim8Zapłacono
111075JagiełłoAntoninaKPOL2011Mińsk MazowieckiSP 6 Mińsk Mazowiecki "0"4Zapłacono
121076JakubasMartaKPOL2010WarszawaUKS 164Zapłacono
131077JaśkiewiczAdaKPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr.2 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
141078KaczmarskaAlicjaKPOL2011Mińsk MazowieckiPUBLICZNA SALEZJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA MIŃSK MAZ.4Zapłacono
151079KanderAngelikaKPOL2010SiedlceSzkoła Podstawowa nr. 12 w Siedlcach8Zapłacono
161080KrólKrzysztofMPOL2009Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6 Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
171081ŁozaLillaKPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
181082MadejAlanMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 6 Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
191083MadziarMikołajMPOL2011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 3 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
201084MallachPatrykMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono
211085MorawskaEmiliaKPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr.1 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono
221086MorelowskiJanMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
231087ParolDominikMPOL2010Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki8Zapłacono
241088PieńkowskiBartoszMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki12Zapłacono
251089PolitowskiDominikMPOL2009Sokołów PodlaskiSzkoła Podstawowa Nr.2 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
261090PonichteraDominikaKPOL2009Dębe WielkieSzkoła Podstawowa w Dębem Wielkim8Zapłacono
271091PrzybyszOliwiaKPOL2010ZamienieZespół Szkół w Zamieniu8Zapłacono
281092RadzkaAmeliaKPOL2010SiedlceSzkoła Podstawowa 11Siedlce4Zapłacono
291093RekJoannaKPOL2010Wólka MińskaSP 5 Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
301094RekZofiaKPOL2009Wólka MińskaSP 5 Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
311095RutaAleksanderMPOL2010PogorzelSzkoła Podstawowa w Siennicy8Zapłacono
321096SitarskiBartoszMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4 Mińsk Mazowiecki,8Zapłacono
331097SknadajŁukaszMPOL2011Warszawa4Zapłacono
341098SkuratowiczWeronikaKPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono
351099SłapekŁukaszMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono
361100SokołowskaAlisaKPOL2009Minsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr.1 w Mińsku Mazowieckim4Zapłacono
371101StosioMichałMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
381102SzabatMateuszMPOL2009GliniakPubliczna Salezjanska Szkoła Podstawowa12Zapłacono
391103SzczepaniukKrzysztofMPOLMKDR2010Mińsk MazSzkoła Podstawowa Nr.2 w Mińsku Mazowieckim12Zapłacono
401104SzczerekOskarMPOL2010Warszawa- Wesoła12Zapłacono
411105SzczęsnyOskarMPOL2011Mińsk MazowieckiPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE FUNNY KIDS4Zapłacono
421106SzewczykDamianMPOL2009BykowiznaSzkoła Podstawowa nr 6 Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
431107ŚliwińskaNadiaKPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 5, Mińsk Mazowiecki8Zapłacono
441108ŚnitkoMajaKPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr.1 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
451109WęglińskiPawełMPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr.2 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
461110WojtaczkaKingaKPOL2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim8Zapłacono
471111ZańkoJakubMPOL2010SkórzecKlub Aktywnych parkrun Skórzec8Zapłacono
481112ŻaczekGabrielMPOL2009WiśniewSP Wiśniew12Zapłacono