maratonypolskiewikosszmianyzmiany

JAMAR 40 Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA

JAMAR 40  Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA
Miejsce i data imprezy: Parzymiechy, 23 września 2018
Organizator: Ognisko TKKF „Zryw” przy NZOZ OTU w Parzymiechach, KS „Sokół” Parzymiechy,

WSPÓŁORGANIZATORZY
Urząd Gminy Lipie , GOK w Lipiu,
Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii Uzależnień w Parzymiechach, GOK w Lipiu.

SPONSOR TYTULARNY
Zakład Produkcji Spożywczej JAMAR Szczepaniak sp. j. Albertów 69, 42-165 Albertów
Regulamin: Regulamin Buegu Głównego

Dyrektor biegu - Michał Mikołajczyk – tel: 505 072 399

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1MakarukPatrycjaKPOL10KMWąsosz GórnyNGB KŁOBUCK
2Strzelecki "cirrus"JakubMPOL10KM, MPTŁódźRossbiegani
3PtakTomaszMPOL10KMWąsosz GórnyNGB KŁOBUCK
4SobczykGrzesiuMPOL10KMWieluńWieluń Biega
5KucharskiDamianMPOL10KMCzęstochowaZabiegani Częstochowa
6BukalskiJózefMPOL10KM, MPTStarokrzepiceZRYW Parzymiechy
7WielochAndrzejMPOL10KM, MPT, MGLParzymiechyZRYW Parzymiechy
8MarczewskaIwonaKPOLNWWieluńSekcja Cyklistów "RELAKS" Wieluń
9KrowickaHalinaKPOLNWWieluńSekcja Cyklistów "RELAKS" Wieluń
10KrasuckiGrzegorzMPOL10KMCzęstochowaBBL CZĘSTOCHOWA
11SazonAgnieszkaKPOL10KMPrzywózWieluń Biega
12Makles-KlubaMagdalenaKPOL10KMBodzanowiceZryw Parzymiechy
13WolniakBarbaraKPOLNWWieluńSekcja Cyklistów "RELAKS" Wieluń
14SzymczykiewiczAnnaKPOLNWWieluńSekcja Cyklistów "RELAKS" Wieluń
15KanoniakWładysławMPOLNWWieluńSekcja Cyklistów "RELAKS" Wieluń
16BukalskiZbigniewMPOL10KMLuboń
17ZagrajCzesławMPOLNWWieluń
18ChaładynSławomirMPOL10KMTrębaczewDąbrowski Team
19ChaładynMagdaKPOL10KMTrębaczew
20KnolZbigniewMPOL10KMBełchatów
21SosnowskiTomaszMPOL10KMKłobuckWKB META LUBLINIEC
22MatuszewskiPiotrMPOL10KMCzęstochowa
23MatuszewskaAnastazjaKPOL10KMCzęstochowa
24KorbelaMaciejMPOL10KM, MPTDąbrowa Górnicza
25CzubaJerzyMPOL10KMWieluńCzubajówka Nartorolkówka
26MirowskaAnnaKPOLNWWieluń
27UjmaKrzysztofMPOL10KMWręczyca WielkaAKTYWNA WRĘCZYCA
28CieślakŁukaszMPOL10KMOpole-
29BalasTomaszMPOL10KMGorzów Śląski
30JeziornyRyszardMPOLNWWielunWieluń Biega
31NogaBarbaraKPOL10KMWilkowieckoKB Florian Zajączki Drugie
32PawełczakMateuszMPOL10KMZłochowiceKB Florian Zajączki Drugie
33MilczakMartaKPOL10KMBełchatów
34SidorczukKatarzynaKPOL10KMBełchatówKB Spartakus Bełchatów
35KilanJarosławMPOL10KM, MGLDanków-
36BakMichałMPOL10KMLututów
37RedkiewiczZbigniewMPOL10KMSieradzSP Lututów
38MasłowskiMarcinMPOL10KMSzczercówKB Spartakus Bełchatów
39BarasińskiTomaszMPOL10KM, MPTBełchatówKB Spartakus Bełchatów
40SmodlibowskiTomaszMPOL10KMBełchatówKB Spartakus Bełchatów
41SzymczakAnnaKPOL10KMBełchatówKB Spartakus Bełchatów
42NapieralaBogusławMPOL10KMBełchatówKB Spartakus Bełchatów
43Anonim#147185KPOL10KMRudnikiFalstart Rudniki
44KalinowskiZbigniewMPOL10KMCzestochowaJKLA JAWOR JAWORZNO/KalinowskiTeam
45Brych-PająkEwaKPOL10KMCzestochowaJKLA JAWOR JAWORZNO/KalinowskiTeam
46AgnieszkaKuzykKPOL10KMRaciszyn
47KuzykAgnieszkaKPOL10KMRaciszynWKB META LUBLINIEC
48DorsGrzegorzMPOLNWJanowKabex Podkowa Janów
49DorsŁukaszMPOLNWJanowKabex Podkowa Janów
50PisarekSlawomirMPOL10KMKurnos Pierwszy-
51LutoAndrzejMPOL10KMOpatów
52LutoBartoszMPOL10KMOpatówKB Florian Zajączki Drugie
53UjmaAgnieszkaKPOLNWWręczyca WielkaAKTYWNA WRĘCZYCA
54PietrzakAndrzejMPOL10KMPabianice
55KotarskiMarcinMPOL10KMKrzepiceKB Florian Zajączki Drugie
56SobczykRyszardMPOL10KM, MPTBełchatówKB Spartakus Bełchatów
57WojtowiczPiotrMPOL10KMKłobuck
58RybczyńskaPaulinaKPOL10KMKobyla Góra
59WysockiPiotrMPOL10KMCzęstochowa
60MordalskiIreneuszMPOL10KMTrębaczewKlub biegacza warta
61StróżnyDominikMPOL10KMKrzepice
62RybalchenkoTetianaKUKR10KMKharkovAchilles Leszno
63BączekJarosławMPOL10KMKopiec-
64SzymochaIreneuszMPOL10KMAlbertów
65LipińskiArkadiuszMPOL10KMOpoleOpole