maratonypolskiewikosszmianyzmiany

SILESION EXTREME RUN - 10 KM

SILESION EXTREME RUN - 10 KM
Miejsce i data imprezy: Bobolice, 01 maja 2018
Organizator: Coal Minders S.A.

kontakt do Organizatora:
+48 530 193 115 lub +48 530 286 207
silesionextremerun@silesion.pl


Regulamin: Regulamin



Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1101ŁągiewkaDanielMPOLM11979KarczewicePress-Glas Biegamy i WspieramyMZapłacono
2102KowalikDorotaKPOLK11978RędzinyMZapłacono
3103FiszerRafałMPOLM11978Gmina RędzinyLZapłacono
4104OwczarekTomaszMPOLM11983CzestochowaLZapłacono
5105OlechNorbertMPOLM11982GliwiceTytani WSBLZapłacono
6106SzewczykowskiAdrianMPOLM11985CzęstochowaAmatorMZapłacono
7107ŁatkaWojciechMPOLM11982SosnowiecXLZapłacono
8108RogóżMonikaKPOLK11989KrakówMZapłacono
9109UrbańczykDawidMPOLM11988BytomLECYMY DURŚLZapłacono
10110WychowaniecRobertMPOLM11985RędzinyLZapłacono
11111PęckaBeataKPOLK11980SosnowiecMZapłacono
12112MyrtaMariolaKPOLK11991WrocławSZapłacono
13113GutowskaUrszulaKPOLK11974KłobuckNGB KłobuckMZapłacono
14114FruczJacekMPOLM21968SosnowiecXLZapłacono
15115KubackiDariuszMPOLM11978KatowiceMZapłacono
16116MaćkowiakMaciejMPOLM11989KatowiceHDR Wataha KatowiceLZapłacono
17117WollnyKamilMPOLM11992KorniceEko-Okna RunnersLZapłacono
18118DubikPawełMPOLM11979WłodowiceAmatorMZapłacono
19119KulakAleksandraKPOLK11983RacibórzEko-Okna RunnersMZapłacono
20120KrawczykKatarzynaKPOLK11978RacibórzEko-Okna RunnersLZapłacono
21121NaporaPiotrMPOLM11980MyszkówLZapłacono
22122DąbrowskiKrzysztofMPOLM11982MyszkówLZapłacono
23123SwatekAnnaKPOLK11990Tarnowskie GóryXXLZapłacono
24124KwintaTomaszMPOLM21966KatowiceSzwagier BiegaXLZapłacono
25125KamińskaPaulinaKPOLK11985Żarki-LetniskoPimpka BiegaSZapłacono
26126FajSylwiaKPOLK11977KatowiceHdr Wataha KatowiceMZapłacono
27127MotylŁukaszMPOLM11986ŻoryXLZapłacono
28128MotylMariuszMPOLM11981ŻoryXLZapłacono
29129BeńkowskiAleksanderMPOLM11981ŻoryBLUE DOLPHIN TEAMLZapłacono
30130StasiczekJanMPOLM11975ChorzówWKB META LUBLINIECLZapłacono
31131KołaczJakubMPOLM11990NiegowaMZapłacono
32132GoliszekLeszekMPOLM11979KatowiceLZapłacono
33133SadowskiJakubMPOLM11982BędzinLZapłacono
34134HadzikRafałMPOLM11986GliwiceXLZapłacono
35135NapiórkowskiPiotrMPOLM11975ZabijakLZapłacono
36136KwintaJoannaKPOLK11969KatowiceSzwagier BiegaXLZapłacono
37137FrankiMarcinMPOLM11981Piekary ŚląskieLECYMY DURŚLZapłacono
38138MajchrzakŁukaszMPOLM11987BlachowniaEFAFLEXXLZapłacono
39PrządoMonikaKPOLK11987OlkuszS
40HaśnikArkadiuszMPOLM11981KatowiceMZapłacono
41BodziochAnnaKPOLK11977Sieraków ŚląskiLKS Sieraków ŚląskiM
42BodziochJacekMPOLM11973Sieraków ŚląskiLKS Sieraków ŚląskiM
43CieciuraPrzemysławMPOLM11988KatowiceSOCIOS SILESIAL
44SiejaJacekMPOLM11993KatowiceXL
45BajorRobertMPOLM11974RędzinyL
46ZenderowskaDorotaKPOLK11973K-KiM
47StudnikJarosławMPOLM11971Ruda ŚląskaL
48WręczyckiŁukaszMPOLM11989LubliniecS
49KopcińskiBartoszMPOLM11994RędzinyAmatorXL
50NaskrętWojciechMPOLM11981Siemianowice ŚląskieM
51NykielArturMPOLM11987MysłowiceSOCIOS SILESIAL
52PopędaMariuszMPOLM11973KamykL
53BaciaEwaKPOLK11986Piekary ŚląskieLECYMY DURŚS
54FusJuliaKPOLK11995Piekary ŚląskieLECYMY DURŚS
55OsińskiPawełMPOLM11979GliwiceBiegaj z TreneramiL
56CzyżewskaAgnieszkaKPOLK11982CzęstochowaKPP Lubliniec/NGB KłobuckS
57KuraMonikaKPOLK11985BędzinSZapłacono
58BielańskaBeataKPOLK11978KatowiceS
59PikorJacekMPOLM11973ZamośćWOT-2LBOT/25 BLP ZAMOŚĆM
60WilczekLukaszMPOLM11982CieszynCieszyn biega OCRL
61MyrtaArturMPOLM11983WojkowiceRunners Wojkowice TeamL
62KurMariuszMPOLM11972ZawiercieLZapłacono
63StruzikRobertMPOLM11969SosnowiecKlub 69M
64TuchowskaAnnaKPOLK11981Sosnowiecone teamS
65WalotekPawełMPOLM11994SosnowiecPogoniaL
66SkrzypekKrzysztofMPOLM11975KatowiceL
67SędzikAleksanderMPOLM21968BytomL
68StruzikAgataKPOLK11974SosnowiecM
69MiklasKatarzynaKPOLK11980MyszkówSZapłacono
70KawarskiJarosławMPOLM11984RybnikHajer z JankowicL
71PieniążekKatarzynaKPOLK11983CzeladźS
72SikoraKamilMPOLM11984SosnowiecMZapłacono
73MrożekZbigniewMPOLM21962Dąbrowa GórniczaBrakXL
74Masny-JarmundowiczMartaKPOLK11980KnurówABC TeamSZapłacono
75JarmundowiczMichałMPOLM11980KnurówABC TeamLZapłacono
76KaczmarczykMariuszMPOLM21968Siemianowice ŚląskieLECKERXLZapłacono
77KlejnowskaKatarzynaKPOLK11989GliwiceMZapłacono
78KowalczykMarcinMPOLM11978JaworznikWild Dogs TeamSZapłacono
79KotasPrzemysławMPOLM21964CzęstochowaBBL CzęstochowaM
80KotasWiktorMPOLM12001CzęstochowaLOM im. Z. Szymborskiej CzęstochowaL
81KotasKatarzynaKPOLK21965CzęstochowaCzęstochowaM
82ŻuchowiczElzbietaKPOLK21959Dabriwa GorniczaS
83WaluśSandraKPOLK11989Międzybrodzie BialskieSZapłacono
84KępińskiHenrykMPOLM21953BelchatówKB Spartakus BełchatówMZapłacono
85PęczakTomaszMPOLM11990OgrodzieniecXLZapłacono
86RozkosznyTomaszMPOLM11990TychySZapłacono
87PrzybyłAnnaKPOLK11989ŁazyMZapłacono
88DziubanySebastianMPOLM11982KatowiceM
89Żoń-BiedrońAngelikaKPOLK11987ŻarkiBiegaj z ŻarkamiM
90KałaJacekMPOLM11977GliwiceBLUE DOLPHIN TEAMLZapłacono
91SzołtysikBarbaraKPOLK11986Piekary ŚląskieLECYMY DURŚS
92NiedbałaEwelinaKPOLK11992KatowiceMZapłacono
93StaniszewskiJanuszMPOLM21966BytomAmatorXL
94JanuszStaniszewskiMPOLM21966BytomAmatorXLZapłacono
95KostrzewskiMariuszMPOLM11978MysłowiceCentrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o. o.XL