maratonypolskiewikosszmianyzmiany

II Bieg Harpagana – Ekstremalna Dolina - Fala 4

Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 17 czerwca 2018
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek, 
Adrian Czerwiński, 
Stowarzyszenie Sportów Siłowych Strefa Byków.
Regulamin: Regulamin

Oświadczenie uczestnika biegu

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1PawełczykTomaszMPOLBytomPure Fire TeamM
2SalickaIzabelaKPOLBytomPure Fire TeamS
3MurdzekAleksandraKPOLBytomPure Fire TeamM
4StolkaGrzegorzMPOLBytomPure Fire TeamL
5ŁazowskiMaciejMPOLBytomPure Fire TeamM
6DobrowolskiBogusławMPOLBytomPure Fire TeamL
7SkibaMirosławMPOLBytomPure Fire TeamM
8PaulyWojciechMPOLTarnowskie GóryPure Fire TeamS
9OlejnikTomaszMPOLBytomMZapłacono
10HusMarekMPOLBytomCF THORIUM 90LZapłacono
11CichońRobertMPOLRogoźnikCF THORIUM 90M
12KlarenbachWojciechMPOLKrakówCF THORIUM 90MZapłacono
13UstrzyckaAlicjaKPOLRadzionkówCF THORIUM 90SZapłacono
14WąsekWojciechMPOLRadzionkówCF THORIUM 90MZapłacono
15PakułaAgnieszkaKPOLRadzionkówCF THORIUM 90MZapłacono
16PakułaPawełMPOLRadzionkówCF THORIUM 90XLZapłacono
17UstrzyckiMateuszMPOLRadzionkówCF THORIUM 90LZapłacono
18KaminskiMateuszMPOLRadzionkówCF THORIUM 90MZapłacono
19ImiołekArkadiuszMPOLPilchowiceMiraz Race TeamXLZapłacono
20WirkusŁukaszMPOLZabrzeMiraz Race TeamLZapłacono
21CeboAgnieszkaKPOLBytomMiraz Race TeamSZapłacono
22WojtalMartaKPOLRadzionkówPure Fire TeamS
23KuśTomaszMPOLŚwiętochłowiceMiraz Race TeamXLZapłacono
24MagnuszewskaIzabelaKPOLKnurówMiraz Race TeamSZapłacono
25SzklarskiPrzemysławMPOLBytomCF THORIUM 90MZapłacono
26ZeidlerAleksanderMPOLZabrzeMiraz Race TeamL
27RochMarcinMPOLTarnowskie GóryCF THORIUM 90SZapłacono
28JonakKrzysztofMPOLBytomJONAK TEAMLZapłacono
29NowakPawełMPOLBytomPure Fire TeamM
30WojdyłaSzymonMPOLBytomJONAK TEAMLZapłacono
31BłędowskiŁukaszMPOLRadzionkówCF THORIUM 90XLZapłacono
32ChmielewskiMateuszMPOLBytomCF THORIUM 90M
33ChrystMarcinMPOLBytomCF THORIUM 90XLZapłacono
34CzajaStefanMPOLNakło ŚląskieJONAK TEAMLZapłacono
35KamińskaKrystynaKPOLPiekary ŚląskieCF THORIUM 90MZapłacono
36OstrowskiDanielMPOLWrocławCF THORIUM 90XL
37GacekŁukaszMPOLBytomJONAK TEAMMZapłacono
38HarężaDamianMPOLNiegowoniczkiCF THORIUM 90M
39MarcelaPrzemysławMPOLKrakówCF THORIUM 90M
40ZiębaAdamMPOLBytomCF THORIUM 90MZapłacono
41HenkelAnnaKPOLTarnowskie GóryPure Fire TeamS
42MućKatarzynaKPOLBytomMZapłacono
43DobrowolskaPaulinaKPOLBytomPure Fire TeamM
44WojtalMichałMPOLKatowicePure Fire TeamL
45MagnerAnetaKPOLRuda ŚląskaMiraz Race TeamSZapłacono
46MagnerRafałMPOLRuda ŚląskaMiraz Race TeamXLZapłacono
47JacekNataliaKPOLChorzówMiraz Race TeamSZapłacono
48WitonArielMPOLPyskowicePyskowiceLZapłacono
49GarnczarekKatarzynaKPOLBytomSOCIOS SILESIAM
50MałotaMarzenaKPOLZabrzeSOCIOS SILESIAMZapłacono
51GarnczarekGrzegorzMPOLWoźnikiSOCIOS SILESIAL
52LipieckiPrzemysławMPOLŚwiętochłowiceMZapłacono
53ŚlósarekMarcinMPOLBytomMiraz Race TeamLZapłacono
54KurekMonikaKPOLTarnowskie GóryMiraz Race TeamSZapłacono
55KućKrzysztofMPOLBytomMiraz Race TeamLZapłacono
56PolanskiMaciejMPOLBytoMiraz Race TeamL
57SzewczykRomanMPOLBytomMiraz Race TeamL
58JanikMartaKPOLRuda ŚląskaMiraz Race TeamS
59BobaMarcinMPOLGliwiceMiraz Race TeamMZapłacono
60GapinskiGrzegorzMPOLZabrzeMiraz Race TeamL
61KubikDawidMPOLGoląsza DolnaMiraz Race TeamMZapłacono
62GrzebinskaDanutaKPOLRuda ŚląskaMiraz Race TeamSZapłacono
63WilkMarekMPOLRuda ŚląskaMiraz Race TeamLZapłacono
64KupkaMarekMPOLPiekary ŚląskieCF THORIUM 90M
65KupkaGrzegorzMPOLPiekary ŚląskieCF THORIUM 90L
66KowaMarcinMPOLBytomStrefa BykówMZapłacono
67MalaraDaliaKPOLZabrzeMiraz Race TeamMZapłacono
68GrudniewskiRafałMPOLTarnowskie GóryBiegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie GórLZapłacono
69ChmielewskiJarosławMPOLBytimJONAK TEAMXLZapłacono
70ChmielewskaSylwiaKPOLBytomJONAK TEAMMZapłacono
71StemplowskiDamianMPOLTarnowskie GóryBiegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie GóryLZapłacono
72SikoraMariuszMPOLTarnowskie GóryBiegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie GóryLZapłacono
73KarolczakJoannaKPOLTarnowskie GóryBiegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie GóryMZapłacono
74RożekSandraKPOLKrakówMiraz Race TeamM
75KudełkoMonikaKPOLRuda ŚląskaMiraz Race TeamXLZapłacono
76SkorupaAdamMPOLZabrzeMiraz Race TeamLZapłacono
77StaszewskiWiktorMPOLBytomM
78CzernachowskiMarekMPOLTarnowskie GoryBiegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie GórLZapłacono
79SzreterRobertMPOLKaletySpartan team kaletyXLZapłacono
80MaciążekMarcinMPOLBędzinCFO-Barbarian eXtreme TeamMZapłacono