maratonypolskiewikosszmianyzmiany

II Bieg Harpagana – Ekstremalna Dolina - Fala 3

Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 17 czerwca 2018
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek, 
Adrian Czerwiński, 
Stowarzyszenie Sportów Siłowych Strefa Byków.
Regulamin: Regulamin

Oświadczenie uczestnika biegu

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1TrelaSławomirMPOLBytomSzturmXLZapłacono
2TrelaAnnaKPOLBytomSzturmLZapłacono
3WszołekKatarzynaKPOLBytomSzturmXLZapłacono
4GebskiAndrzejMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaMZapłacono
5ZamojskiBartoszMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
6RzennoDagmaraKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaMZapłacono
7FrankowskaAniaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaMZapłacono
8KrakowiakMichałMPOLBytomLZapłacono
9MaryniakEwelinaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaL
10FrankowskaMonikaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaMZapłacono
11KorczewskaBeataKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaMZapłacono
12CzarnikStanisławMPOLZabrzeMiechowicka Grupa BiegowaM
13NowakSebastianMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaL
14GrzeszczakDominikMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaM
15MrachaczDorotaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaSZapłacono
16GadawskaKamilaKPOLZabrzeMiechowicka Grupa BiegowaMZapłacono
17PłaszczymąkaJustynaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
18Mazur - RubinskaMilenaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaSZapłacono
19SzczukaAdrianMPOLBytom - StroszekMiechowicka Grupa BiegowaXLZapłacono
20StruzikowskaAgataKPOLBytomM
21ZielińskiMarcinMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaL
22ZielińskaAnnaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaM
23MaryniakPiotrMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaL
24Adamczyk-NowakBeataKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaMZapłacono
25GaszkaTomaszMPOLŚwierklanyLZapłacono
26KojdaMarekMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
27ZamojskaIwonaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaSZapłacono
28ŁozińskaEdytaKPOLRuda ŚląskaMiechowicka Grupa BiegowaS
29FilipiakHieronimMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
30MucJanMPOLBytomXLZapłacono
31PoźniakRadosławMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaS
32ŚwiercArturMPOLPiekary ŚląśkieL
33WuwerKarolMPOLBytomL
34WojtasińskiRobertMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaS
35MatuninAlinaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaS
36SzafranowskiWojciechMPOLBytomStrefa BykówLZapłacono
37SzafranowskaJustynaKPOLBytomStrefa BykówSZapłacono
38TrychtaNataliaKPOLChorzówSzturmMZapłacono
39WojtasińskaGrażynaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaS
40CzernachowskiMarekMPOLTarnowskie GoryBiegamy w Srebrnym MieścieL
41MichalczykKarolinaKPOLKatowiceSRTG KATOWICESZapłacono
42GajosAgnieszkaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaMZapłacono
43PinkiewiczDominikaKPOLPiekary ŚląskieStrefa BykówSZapłacono
44TomaszewskiŁukaszMPOLBytomXLZapłacono
45GwaderaMałgorzataKPOLBytomStrefa BykówSZapłacono
46BańskaPatrycjaKPOLBytomStrefa BykówSZapłacono
47FilipiakAngelikaKPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaXLZapłacono
48PełkaDanielMPOLBytomStrefa BykówXLZapłacono
49PełkaAnnaKPOLBytomStrefa BykówSZapłacono
50FilipczykDanutaKPOLBytomStrefa BytkówMZapłacono
51BlokMagdalenaKPOLBytomStrefa BykówSZapłacono
52WąsiakArturMPOLRadzionkóURBUD TEAMLZapłacono
53UrbańskaMariolaKPOLŚwierklaniecURBUD TEAMLZapłacono
54KoślaDominikaKPOLBytomURBUD TEAMSZapłacono
55CzajkaWojciechMPOLTarnowskie GóryURBUD TEAMMZapłacono
56ŻubrowskaAnetaKPOLTarnowskie GóryURBUD TEAMMZapłacono
57PiętaStefanMPOLRadzionkówStrefa BykówLZapłacono
58WesołowskaKatarzynaKPOLBytomStrefa BykówMZapłacono
59JabłońskiAdamMPOLZabrzeStrefa BykówMZapłacono
60KobykSylwiaKPOLBytomStrefa BytkówS
61ŁabaMirosławMPOLBytomNGK Ceramics POLSKALZapłacono
62BanaśDawidMPOLBytom - Stroszek32 GZ"Tropiciele Przygód"LZapłacono
63PiętowskiRafałMPOLBytomSzturmMZapłacono
64KamińskiZbigniewMPOLLeszczynyGRUBIORZE LOTAJOML
65ŚwięchRafałMPOLMyśleniceNEGRA-SPORTLZapłacono
66PatelskiBartoszMPOLBlachowniaL
67StruzikowskiMariuszMPOLBytomSzturmLZapłacono
68KaczmarczykJuliaKPOLGliwiceSRTG GliwiceSZapłacono
69KarpińczukMarcinMPOLGliwice1991L
70KaczmarekKatarzynaKPOLGliwiceSRTG GliwiceS
71GodosWojciechMPOLBytomStrefa BykówM
72KowalskiDamianMPOLBytomStrefa BykówXL
73OrzechowskaŻanetaKPOLPyskowiceSRTG GliwiceSZapłacono
74JasikGrzegorzMPOLGliwiceSRTGLZapłacono
75KlocSabinaKPOLGliwiceSRTG GliwiceLZapłacono
76CichowskaEwelinaKPOLRadzionkówSZapłacono
77SotorDominikMPOLBytomStrefa BykówMZapłacono
78SzewerdaHannaKPOLBytomSZapłacono
79PodymaMikołajMPOLBytomL
80KolasińskaMonikaKPOLGliwiceSRTG GliwiceL