maratonypolskiewikosszmianyzmiany

II Bieg Harpagana – Ekstremalna Dolina - Fala 1 Elite

Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 17 czerwca 2018
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek,
Adrian Czerwiński,
Stowarzyszenie Sportów Siłowych Strefa Byków.
Regulamin: Regulamin

Oświadczenie uczestnika biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1FiedorTomaszMPOLKoniakówHusaria Race TeamL
2StamatelSebastianMPOLRuda ŚląskaSOCIOS SILESIALZapłacono
3DolataKrzysztofMPOLGliwiceSOCIOS SILESIAMZapłacono
4NykielArturMPOLMysłowiceSOCIOS SILESIAL
5ChojnaZygmuntMPOLPiekary ŚląskieSOCIOS SILESIAL
6NowackiWojciechMPOLBytomMiechowicka Grupa BiegowaXLZapłacono
7MazurDamianMPOLRuda ŚląskaSOCIOS SILESIAM
8WojewódkaKrystianMPOLSośnicowiceSOCIOS SILESIAM
9ZientekRafałMPOLRadzionkówTourSport Running TeamMZapłacono
10SzyjkaKonradMPOLGromiecSOCIOS SILESIAMZapłacono
11SzadykoMonikaKPOLTarnowskie GóryS
12OstrowskiMaciejMPOLKnurówSOCIOS SILESIAM
13SzkodaDariuszMPOLRuda ŚląskaSOCIOS SILESIAM
14WypukołJakubMPOLKatowiceSOCIOS SILESIALZapłacono
15LatoskaAleksanderMPOLWielowieśSOCIOS SILESIALZapłacono
16OślizłoTomaszMPOLGorzyceXRunnersMZapłacono
17LisowskiGrzegorzMPOLŚwiętochłowiceSOCIOS SILESIAL
18CieciuraPrzemysławMPOLKatowiceSOCIOS SILESIAL
19ChomiczKrzysztofMPOLOrzeszeHusaria Race TeamLZapłacono
20CzernachowskiMarekMPOLTarnowskie GoryBiegamy w Srebrnym MieścieL
21WlaźlakDamianMPOLKsawerówHusaria Race TeamXL
22LisowskiAdamMPOLMysłowiceSOCIOS SILESIAL
23KrólPiotrMPOLRybnikSOCIOS SILESIAS
24KałużnyAdamMPOLRuda ŚląskaSOCIOS SILESIAL
25StylokDawidMPOLLędzinyCARBON RACING TEAMS
26AntosikMichalinaKPOLRuda ŚląskaM
27StradzaBartłomiejMPOLGliwiceMZapłacono
28JasińskiŁukaszMPOLRuda ŚląskaLZapłacono
29BudziszKrzysztofMPOLBytomSOCIOS SILESIAM
30SchutzMateuszMPOLWielowieśSOCIOS SILESIALZapłacono
31PawlikKrzysztofMPOLTarnowskie GóryStrefa BykówMZapłacono
32IwańskiPrzemysławMPOLSosnowiecHusaria Race TeamLZapłacono
33WojasJakubMPOLMysłowiceHusaria Race TeamSZapłacono
34StradzaBartłomiejMPOLKatowiceCarbon OCR Racing TeamLZapłacono
35GołębiowskiKonradMPOLRuda ŚląskaCarbon OCR Racing TeamSZapłacono
36WrzosekPatrykMPOLCzeladźCarbon OCR Racing TeamLZapłacono
37PłaczekAniaKPOLCzeladźCarbon OCR Racing TeamSZapłacono
38WrzosekKarolinaKPOLCzeladźCarbon OCR Racing TeamSZapłacono
39BielecKingaKPOLKrakówHusaria Race TeamMZapłacono
40MońSebastianMPOLDąbrowa GórniczaCarbon OCR Racing TeamS
41SkwarekTomaszMPOLKatowiceCarbon OCR Racing TeamLZapłacono
42TrojanowskiSzymonMPOLRacibórzCarbon OCR Racing TeamMZapłacono
43PełkaPawełMPOLŚwiętochłowiceXL
44WróbelFilipMPOLŁaziska ŚrednieCarbon OCR Racing TeamMZapłacono
45GołębiowskiTomaszMPOLRuda ŚląskaCarbon OCR Racing TeamMZapłacono
46BerskiSławomirMPOLKobiórCarbon OCR Racing TeamLZapłacono
47WitkowskiKarolMPOLKrakówHusaria Race TeamMZapłacono
48OkroskowiczTomaszMPOLRadzionkówToursport Running TeamMZapłacono
49GuzdekTomaszMPOLBytomTourSport Running TeamS
50PakulskiPrzemysławMPOLKutnoJW. 3946 BytomLZapłacono
51FilipMichałMPOLBargłówkaSOCIOS SILESIAS
52JastrzębskiPiotrMPOLZabrzeSOCIOS SILESIAM
53HanslikAleksandraKPOLRuda ŚląskaSOCIOS SILESIAS
54BieńkowskiRobertMPOLPyskowiceSOCIOS SILESIALZapłacono
55FilipŁukaszMPOLRuda ŚląskaMZapłacono
56NowokMichałMPOLRuda ŚląskaCarbon OCR Racing TeamL
57KalusRafałMPOLBytomStrefa BykówM
58RaczyńskiRafałMPOLBytomStrefa BykówM
59FelkowskiMariuszMPOLWolaMZapłacono
60FilapekBartoszMPOLCzechowice-DziedziceDo Porzygu OCR TeamMZapłacono
61RudolfDariuszMPOLZabrzeXL
62KrólKamilMPOLMysłowiceSOCIOS SILESIAM
63GórniakBartłomiejMPOLCzęstochowaAdrenalina Fight CzęstochowaM