maratonypolskiewikosszmianyzmiany

2. NOCNY SZTAFETOWY PÓŁMARATON FIRMOWY "WARTO POMAGAĆ"

2. NOCNY SZTAFETOWY PÓŁMARATON FIRMOWY
Miejsce i data imprezy: Oleśnica, 12 maja 2018
Organizator: Oleśnicka Grupa Triathlonowa
Regulamin: Regulamin biegu

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Organizatorem Biegu: nocnasztafeta@gmail.com



Zapisy zostały zamknięte

Lp.Nr start.NazwiskoImięImię i nazwisko zawodnika nr 2Imię i nazwisko zawodnika nr 3Imię i nazwisko zawodnika nr 4MiejscowośćKlubPł.
11WyrwałKrzysztofAnna MroczkowskaAgnieszka SudolskaJan KowalskiOleśnica ŚląskaWyrwał and FrendsZapłacono
22SurmaMariuszPiotr KawczyńskiEwa SurmaEwa NajdekOleśnicaELEKTRO-PLUSZapłacono
33JarmuszewiczWojciechDorota FurgałDorota RemiszewskaAndrzej RemiszewskiOleśnicaD.A.D.W.Zapłacono
44FabjanBogdanMagdalena KosMarta SieradzanWiesław FabjanOleśnicaZELEKTRYFIKOWANIZapłacono
55MaciejewskiRafałAnna Dudziak-BłachKatarzyna Jędrzejak Oskar OlczykowskiOleśnicaEuCO-ODSZKODOWANIAZapłacono
66SonnekMartaAnna Pilarska Monika Wełpa Olga Pilarska SycówFizjobabki i WariatkiZapłacono
77JabłońskiDariuszPiotr KargolMikołaj PochopieńKrzysztof GóreckiOleśnicaGKN RunnersZapłacono
88ZimnyGrzegorzArkadiusz ZawieruchaZbigniew RodziewiczMarcin CiepluchOleśnicaDZIKI Z GKNZapłacono
99MichalakBartłomiejAlicja BlaszkiewiczAgata WitkowskaPatryk ŁakucewiczOleśnicaĆWIERĆ TONY BestOkna.plZapłacono
1010StanowskiWojciechKrzysztof Kwiatkowski Jakub GłowackiMarcin Wasek OleśnicaPÓŁ TONY BestOkna.plZapłacono
1111DomańskiMaciejRadosław SmolińskiPiotr SmolińskiOlek MandeburaOleśnicaRST SMOLTRANS TEAMZapłacono
1212BukuliSandorJolanta Zawada GrabEleonora PoloveiJakub ManikOleśnicaKERRY RUNNERS Team 1Zapłacono
1313CzaickiSebastianMirosław BoczarArkadiusz OpalińskiBartłomiej PrzedwojewskiWrocławSTRAŻ POŻARNA WROCŁAWZapłacono
1414PiotrowskiMarekGrzegorz ZimochTomasz Nowak Bartosz Dróżdż OleśnicaKERRY RUNNERS Team 2Zapłacono
1515PudłoPiotrŁukasz ZimniakMateusz NapierajSzymon DackówOleśnicaKERRY RUNNERS Team 3Zapłacono
1616StępieńMaciejAdrian KostrzewskiEmillia KostrzewskaIzabela ChorążyOleśnicaFIFTI-FIFTIZapłacono
1717RzepkaPiotrMałgorzata KiragaPaweł JankiewiczMonika BiedaOleśnicaJANKESIZapłacono
1818CeboArkadiuszTomasz LEWICKIGrzegorz ROTTERŁukasz GAŁANOleśnicaAR-MA-GE-DOLZapłacono
1919SudolskiJacekEmil SudolskiDionizy PilarskiMichał LewandowskiOleśnicaWymasowani BudowlaniZapłacono
2020SurdejBeataUrszula DibelkaAnetta AdamczukMarta ImielaOleśnicaBELFERKIZapłacono
2121SzwabińskaHalinaMagdalena ZawadaAngelika ZielińskaDorota WojciechowskaOleśnicaBIUROKRATKIZapłacono
2222PaluchAdrianAndrzej KotowskiJerzy CiesielskiWojciech BasiewiczWisznia MałaTemida OleśnicaZapłacono
2323KoniecznyMaciejMaciej GrędysaPrzemysław WasilewskiWaldemar GałkiewiczOleśnicaOneFoneZapłacono
2424ObałaKamilaPiotr FoterekSławek PolakJoanna BuraczyńskaOlesniatelka teamZapłacono
2525WróbelDariuszGrzegorz SiworskiMateusz NowickiRobert Pontus Stradomia WierzchniaTeam Plast RUNZapłacono
2626SołtowskaAlicjaAnna PalaczAleksandra ŚlązakSylwia DerbiszewskaWrocławHeart TeamZapłacono
2727TerkaDominikJarosław KowalskiAdrian Cybulski Jakub KupczykOleśnicaDrogowcyZapłacono
2828MateusiakAgnieszkaJoanna KargolUrszula Tas-LewandowskaElżbieta Tkaczyk ŚwierznaPIGUŁA I SPÓŁAZapłacono
2929BarzdoWładysławSylwia AdachAndrzej AbratkiewiczRafał PatolaOleśnicaeDial ŁącznościowcyZapłacono
3030ŁatoszyńskiOskarSylwia KicułaMonika PiotrowskaŁukasz KoperOstrowinaPowiatowy Dom Pomocy Społecznej w OstrowinieZapłacono
3131ChrzanMariuszGrzegorz JędrysiakPiotr BalickiJarosław MusiałekOleśnicaPenny Gondek TEAM OleśnicaZapłacono
3232HornikPawełKrzysztof OzgaŁukasz GałoszBartosz PietrzakMichałkowaCODENIKZapłacono
3333KitaTomaszMAREK KACZANOWICZDAWID KITAKRZYSZTOF NAWROTOleśnicaMOTOHITZapłacono
3434KubiakMartaAdrian OttenbreitJakub OttenbreitArkadiusz KumkaOleśnicaBUDIA TEAMZapłacono
3535SwiebodaMarekMagdalena gizaEwa Krzyminska-SolkaBartek SolkaSokolowiceK2 homeZapłacono
3636KwiecieńMichałDominik MarczyłoKrzysztof RadeckiMichał LipiarzOleśnicaMidroc AlucromZapłacono
37DróżdżIlonaJacek SmolarczykRafal LissMonika PtyśOleśnicaErcek