maratonypolskiewikosszmianyzmiany

VI Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej

VI Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 21 kwietnia 2018
Organizator: Klub Sportowy "Zielono-Czarni" w Mińsku Mazowieckim

Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim im. gen. bryg. Jana Tomasza GORZECHOWSKIEGO – „Jura”.

Organizacje wspierające:
Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej,
Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa,
AMW "REWITA",
AMW "HOTELE",
MOSiR Mińsk Mazowiecki,
Zarząd Dróg Miejskich w Mińsku Mazowieckim,
Grupa Medyczna OSP Ładzyń,
Studio reklamy "ARTEDI",
Gabinet rehabilitacji "Osteomedica",
Janysport,
"Boria.pl" webdesign

PATRONAT HONOROWY
Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki

PATRONAT MEDIALNY
Polska Zbrojna

Zapraszamy na stronę biegu:
www.zielonoczarni.pl
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1MurawskiMariuszMPM, MMMińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiZapłacono
2WojtulewiczAnnaKSMBiałystokSZapłacono
3ChmielewskaEdytaKSM, ZWAugustówKS Zielono-Czarni / WŻW BiałystokSZapłacono
4CzerwińskiŁukaszMPM, MMMińsk MazowieckiMKB DreptakMZapłacono
5KuflowskiArturMSMGrójec1.ORelL
6LegatBasiaKPMLatowiczKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiMZapłacono
7Charubin2MariuszMPiszZwiązek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych /NSZ/XL
8SkuratowiczGrzegorzMSM, ZWMińsk MazowieckiCentrum Szkolenia Żandarmerii WojskowejXXL
9FabisiakMichałMSM, ZW, WZąbkiL
10NowickiCezaryMSMBiała Podlaska1.ORelXLZapłacono
11OkuniewskiGrzegorzMPM, MMMińsk MazowieckiSpoceni na MaxaXL
12NiewińskiLeszekMSM, ZWMińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiLZapłacono
13BoguckiBartoszMSM, ZWPłockKS Zielono-Czarni Mińsk MazowieckiLZapłacono
14IwanKrzysztofMSMBiała PodlaskaM
15OberzigSylwinMSM, ZWMińsk MazowieckiXL
16TwardowskiPiotrMPMZakole WiktorowoM.G.B.A. " SPOCENI NA MAXA "M
17PacułaKrzysztofMPM, MMMińsk MazowieckiS
18KretowiczMałgorzataKPM, MMMińsk MazowieckiMKB DreptakL
19WyglądałaBartoszMSM, ZWWarszawaMOŻWL
20WąsikArkadiuszMSM, ZW, WKłoczewOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIM
21JabłońskiKarolMSM, ZWMińsk MazowieckiKS Zielono - Czarni / OSŻW Mińsk MazowieckiSZapłacono
22CzyżkowskiMirosłowMPM, MMMińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaL
23MichalskaAgnieszkaKPM, MMMińsk MazowieckiXS
24MichalskiMarcinMSM, ZWMińsk MazowieckiL
25SujakMirosławMPM, MM, WMińsk MazowieckiMKB DreptakMZapłacono
26SujakMałgorzataKPM, MMMińsk MazowieckiMKB DreptakSZapłacono
27RyfińskiGrzegorzMMławaS
28JaśkiewiczMichałMSM, ZWMińsk MazowieckiCentrum Szkolenia Żandarmerii WojskowejXXLZapłacono
29KopećLidiaKPM, MMMińsk MazowieckiMZapłacono
30WronaPiotrMSM, ZW, WBychawaL
31ZnamiecMarcinMSMWarszawaKSP IPA - Komisariat Policji Metra WarszawskiegoXXL
32RetkowskaMarzenaKPMJakubówS
33GęsichKamilMSM, ZW, WMińsk MazowieckiKS Zielono - Czarni / OSŻW Mińsk MazowieckiLZapłacono
34BiłgorajskiSławomirMSMMińsk MazowieckiOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIL
35ŁukasiakArkadiuszMPM, MMMińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaM
36KrzewskiPiotrMPM, MMDębe WielkieMKB DreptakSZapłacono
37PłochockiRafałMPMStanisławówL
38PodradzińskaIlonaKPMHipolitówM
39SobocińskiMichałMPMMińsk MazowieckiM
40ŚwieczkaJarosławMSMGóra KalwariaKomenda Stołeczna PolicjiL
41JaworskiAlbertMWarszawaL
42SepiolRobertMSM, ZWKunówOSŻW MIŃSK MAZOWIECKILZapłacono