maratonypolskiewikosszmianyzmiany

XI Bieg Koguta

Miejsce i data imprezy: Oława, 02 września 2018
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizator:
Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie

Partnerzy:
SCA Hygiene Products Oława
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu
Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu
Regulamin: Regulamin biegu


Oświadczenie rodzica/opiekuna osoby niepełnoletniej


Koordynator biegu: Mateusz Markowski tel 667 797 086, e-mail: dudi_mm@vp.pl

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1TesterKrissMPOLM40, OŁ, PS, RP1972OpolePjonCzang
2CybulskiMariuszMPOLM401978Bierutów / Jelcz-LaskowiceSAINT-GOBAIN SQUAD , Bierutowska Grupa Biegowa , @biegajzmankiem
3KiedrowiczTadeuszMPOLM50, OŁ1966Oławaniezrzeszony
4ZagrodnikBogdanMPOLM40, OŁ1975Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
5StefaniszynMarcinMPOLM301986BrzegKotwica BrzegZapłacono
6KalińskiKrzysztofMPOLM301981Gracze
7RadochMarekMPOLM40, OŁ1971OławaRonal Polska Run
8RomanElżbietaKPOLK401975BrzegNiezrzeszonaZapłacono
9TyburekRafałMPOLM40, OŁ1978OławaEssity
10WiśniewskaJustynaKPOLK30, OŁ1984Oława
11JewusiakRobertMPOLM40, OŁ1973Bystrzyca
12GorczycaSławekMPOLM301983StrzelinStrzeliński Klub Biegacza GRANIT
13KobusMarcinMPOLM40, OŁ1976Ścinawa PolskaMAR-KOB Team
14LataRobertMPOLM401970Lewin BrzeskiKlub Karate IFK
15FlisAgataKPOLK20, OŁ1995OławaEssity
16ChołubekDariuszMPOLM40, OŁ1974OławaOławska Strefa BiegowaZapłacono
17GburMirosławMPOLM401977BrzegniezrzeszonyZapłacono
18JarzembskiMichałMPOLM301985WrocławZapłacono
19Pawińska-LangeKamilaKPOLK30, OŁ1980Oławaamator
20GulaIwonaKPOLK501967Skarbimierzamator
21CurzytekPiotrMPOLM301985BrzegniezrzeszonyZapłacono
22BiałożydAndrzejMPOLM601958WrocławZapłacono
23BiałożydBożenaKPOLK501959WrocławZapłacono
24PosyniakAnnaKPOLK401974BrzegamatorZapłacono
25KipczakWiktorMPOLM70+, OŁ1948ChwałowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
26UrbańskiKrzysztofMPOLM70+1935OławaRonal Polska RunZapłacono
27LupaBeataKPOLK401976BrzegAmatorsko
28JanotaMichałMPOLM40, OŁ1977OławaAdrian Danilewicz Team
29DrużbickiTomaszMPOLM40, OŁ1977OławaOKS ATMAZapłacono
30SzambelanPawełMPOLM401972OpoleANTONTEAM
31MroczkowskaMartaKPOLK30, OŁ1985OławaEssity
32Wesołowska-GabryelRenataKPOLK301985Brzegamator
33PoznańDorotaKPOLK301980Brzeg
34KordusIzabelaKPOLK40, OŁ1974OławaEssity
35JaniszewskaAgnieszkaKPOLK40, OŁ1975OławaOławska Grupa Biegowa
36MartynogaAlicjaKPOLK16, OŁ2002Oława
37RóżalskiJanuszMPOLM50, OŁ1964BystrzycaZapłacono
38ŁubockiDanielMPOLM301984BrzegMorsy BrzegZapłacono
39SzydłowskiRobertMPOLM301984Wrocław
40SzydłowskiAndrzejMPOLM501959Wrocław
41TwardońPiotrMPOLM401973Wrocław
42BuganikZbigniewMPOLM501967Brzeg1psap BrzegZapłacono
43SudółRobertMPOLM301981BrzegKotwica Brzeg
44EngelTomaszMPOLM40, OŁ1973OławaStraż Pożarna Oława
45Stala-KondrakiewiczKatarzynaKPOLK30, OŁ1983MiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEZapłacono
46BanachowskaAicjaKPOLK301981BrzegWALVET
47SzczepaniakRafałMPOLM301983KarłowiceKP PSP Brzeg
48BarowiczZbigniewMPOLM401973WrocławFreerunnerZapłacono
49Maleszka-BagińskaKingaKPOLK301985WrocławGRUPA BIEGOWA ANZELM
50JagiełłoMalgorzataKPOLK501968Lewin BrzeskiamatorZapłacono
51NiziołekEwaKPOLK401974NiemodlinNiemodlin Biega
52NiziołekJacekMPOLM401971NiemodlinNiemodlin Biega
53DyjakBożenaKPOLK501963WrocławAmatorsko
54OleksyZdzisławMPOLM601955Kamienna Góraamator
55JazienickiKamilMPOLM30, OŁ1986OławaMEGA MOCNIZapłacono
56KościkPatrykMPOLM20, OŁ1994Oławaniezrzeszony
57WachowskaDorotaKPOLK301979WrocławWKB PIAST WROCŁAW/ KB HARCOWNIK J-L
58KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPOLARIS - KOTWICA BRZEG
59Kalinowska-SroczyńskaJoannaKPOLK301981WrocławZapłacono
60SroczyńskiArkadiuszMPOLM401978WrocławZapłacono
61KrawiecPiotrMPOLM301981ŻłobiznaRECAROZapłacono
62LizakMarcinMPOLM301979Kąty Wrocławskie
63GodlewskiIgorMPOLM16, OŁ2002Oławaniezrzeszony
64PelczerAgnieszkaKPOLK40, OŁ1974MiłoszyceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
65FrąckowiakAnnaKPOLK50, OŁ1967GrędzinaKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
66ŁeptuchTomaszMPOLM30, PS1980KomorówSTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA
67MaszakRemigiuszMPOLM40, OŁ, PS1976OławaZapłacono
68KołodziejMarekMPOLM401971OpoleZapłacono
69ŻurawskiPiotrMPOLM30, OŁ1980Oławaniezrzeszony
70NowackaRenataKPOLK40, OŁ1978Jelcz-LaskowiceBiegnące WieprzeZapłacono
71MurawskiMarekMPOLM40, OŁ1977NamysłówKLIMA-TECH OpoleZapłacono
72MakarskiBogdanMPOLM50, OŁ1959OławaZapłacono
73JankowskiDariuszMPOLM401971Opoleniezrzeszony
74ZielińskaAlicjaKPOLK30, OŁ1987Jelcz-LaskowiceAmator
75DwornickiKamilMPOLM301984WrocławFree run
76WolakMichałMPOLM401975Oławaniezrzeszony
77Kamińska-WolakGabrielaKPOLK401977OławaNiezrzeszona
78SzczerbaMarcinMPOLM401978WrocławCSWIiCH
79KuriataDariuszMPOLM401969WrocławZapłacono
80NowickiMarcinMPOLM201989Nowa Rudanaszogrodniczy.pl
81FiebichZbigniewMPOLM401976LesznoLucky Luki
82StryczekBogusiaKPOLK301985OpoleRajsport Active
83NowińskiJuliuszMPOLM30, OŁ1980Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATORZapłacono
84JanickaBarbaraKPOLK301982Lewin BrzeskiAmatorskoZapłacono
85LisKatarzynaKPOLK301988Lewin BrzeskiAmatorskoZapłacono
86SzyjkaIzabelaKPOLK301983Kamieniec WrocławskiNORDIKI
87ŚwierczekRomanMPOLM501966Lewin BrzeskiLEWIN BIEGA
88GonetMarekMPOLM401969Otmice
89SkowronskiBoguslawMPOLM501966Wroclaw
90ChodorMaciejMPOLM30, OŁ1979Siedlce
91LataPiotrMPOLM401973GraczeKyokushin
92LataMonikaKPOLK401975GraczeKyokushin
93BardonMagdalenaKPOLK201991Tułowice
94StryjakiewiczRomanMPOLM401970Baranów
95SalińskaMonikaKPOLK201991Brzeg
96StagrowskaJadwigaKPOLK60+1954Lewin BrzeskiLEWIN BIEGA
97JabłońskiMariuszMPOLM301982BrzegZapłacono
98PiotrowskiKrzysztofMPOLM401975Krapkowice4RBLogZapłacono
99StaszczukJarosławMPOLM401971BrzegSłoneczny BrzegZapłacono
100GubernatIwonaKPOLK401978BrzegAmatorsko
Strona 1 z 2