maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1WiśniowskiMirosławMPOLM50-601963KrakówBronowickie Centrum UbezpieczenioweXLZapłacono
2PolańskiPiotrMPOLM401970WrocławWATAHALZapłacono
3DąbekMirosławMPOLM401971ZiębiceMIRASLZapłacono
4BartnikRobertMPOLM401972OleśnicaPOGROM WICHRA TEAMLZapłacono
5KuczyńskaJoannaKPOLK40, KM1972Brzeg DolnyWOŁÓW BIEGALZapłacono
6SzaradowskiPiotrMPOLM401972ŚwidnicaOrły JezusaM
7SkładanekMarekMPOLM401974LegnicaFENIKS LegnicaXLZapłacono
8SzaradowskiMarcinMPOLM401975ŚwidnicaOrły JezusaMZapłacono
9KurowskiAleksanderMPOLM401976WałbrzychPredators WałbrzychLZapłacono
10KonopackiKrzysztofMPOLM401977Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyXLZapłacono
11JanickaDanaKPOLK401978LubinAngellsrunM
12SamolakMaciekMPOLM401978WałbrzychPredators WałbrzychSZapłacono
13SzpilarewiczBasiaKPOLK40, KM1978ZiębiceRADIO WROCŁAW / Aby do Mety! #Są wszędzieSZapłacono
14BratekBernardMPOLM30, KM1979Piława DolnaSZapłacono
15LasotaRafałMPOLM301979WrocławAngellsrunLZapłacono
16NiechajAnnaKPOLK301979WałbrzychPredators WałbrzychMZapłacono
17StepaniakMaciejMPOLM301979GlucholazyAkademia karate GłuchołazyL
18ZiółkowskiŁukaszMPOLM301979Jelcz-LaskowiceCrossCamp OławaXLZapłacono
19LechPiotrMPOLM30, KM1980Brzeg DolnyLZapłacono
20KonopackiGrzegorzMPOLM301982Stary WaliszówAbyDoMetyXLZapłacono
21RybczyńskaKatarzynaKPOLK301982Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyMZapłacono
22AdamiakMartaKPOLK30, KM1983Złoty StokAbyDoMetyMZapłacono
23JagodzińskiBartoszMPOLM301983WrocławAnngells Run TeamMZapłacono
24FurmańczykSebastianMPOLM30, KM1984BielawaLZapłacono
25SadkowskaEwaKPOLK30, KM1984WrocławZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYSZapłacono
26BurdaMarcinMPOLM301985WrocławLZapłacono
27GlińskiRadosławMPOLM301985WroclawLZapłacono
28GrońskaMagdaKPOLK301985LegnicaLEGNICA TEAMMZapłacono
29KrzywickaKatarzynaKPOLK301987WałbrzychMZapłacono
30PastuszkaPawelMPOLM30, KM1987ZiębiceAbyDoMetySZapłacono
31ZębalaKamilMPOLM30, KM1987CiepłowodyAbyDoMetyMZapłacono
32KwiatkowskaKatarzynaKPOLK301988DzierżoniówM
33TokarskiMarcinMPOLM301988LegnicaLEGNICA TEAMLZapłacono
34BalakMagdalenaKPOLK16-201989LasocinMZapłacono
35FarbiszLucynaKPOLK16-201990WałbrzychPredators WałbrzychS
36KrólewiczMaciejMPOLM16-201990Oborniki ŚląskieL
37JangasPiotrMPOLM16-201992PieczyskaM
38PowolnaAnitaKPOLK16-201992MirkówS
39SzotGrzegorzMPOLM16-201992OstroszowiceXLZapłacono
40ZawojakSylwiaKPOLK16-201992ŻarówSZapłacono
41PajorFilipMPOLM16-201994BraszowiceAbyDoMetyLZapłacono
42FideiOliwiaKPOLK16-20, KM1995Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetySZapłacono
43KrzemińskiMateuszMPOLM16-201995DzierżoniówMZapłacono
44WąsowiczMagdalenaKPOLK16-201995OpoleHusaria Race TeamSZapłacono
45NowakKacperMPOLM16-201996ŻmigródWATAHALZapłacono
46NiechajJuliaKPOLK16-202000WałbrzychLZapłacono
47RussMateuszMPOLM16-202000WrocławAngellsrunMZapłacono