maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamiakMartaKPOLK30, KM1983Złoty StokAbyDoMetyMZapłacono
2BalakMagdalenaKPOLK16-201989LasocinMZapłacono
3BartnikRobertMPOLM401972OleśnicaPOGROM WICHRA TEAMLZapłacono
4BratekBernardMPOLM30, KM1979Piława DolnaSZapłacono
5BurdaMarcinMPOLM301985WrocławLZapłacono
6DąbekMirosławMPOLM401971ZiębiceMIRASLZapłacono
7FideiOliwiaKPOLK16-20, KM1995Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetySZapłacono
8FurmańczykSebastianMPOLM30, KM1984BielawaLZapłacono
9GlińskiRadosławMPOLM301985WroclawLZapłacono
10GrońskaMagdaKPOLK301985LegnicaLEGNICA TEAMMZapłacono
11JagodzińskiBartoszMPOLM301983WrocławAnngells Run TeamMZapłacono
12KonopackiGrzegorzMPOLM301982Stary WaliszówAbyDoMetyXLZapłacono
13KonopackiKrzysztofMPOLM401977Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyXLZapłacono
14KrzemińskiMateuszMPOLM16-201995DzierżoniówMZapłacono
15KrzywickaKatarzynaKPOLK301987WałbrzychMZapłacono
16KuczyńskaJoannaKPOLK40, KM1972Brzeg DolnyWOŁÓW BIEGALZapłacono
17KurowskiAleksanderMPOLM401976WałbrzychPredators WałbrzychLZapłacono
18LasotaRafałMPOLM301979WrocławAngellsrunLZapłacono
19LechPiotrMPOLM30, KM1980Brzeg DolnyLZapłacono
20NiechajAnnaKPOLK301979WałbrzychPredators WałbrzychMZapłacono
21NiechajJuliaKPOLK16-202000WałbrzychLZapłacono
22NowakKacperMPOLM16-201996ŻmigródWATAHALZapłacono
23PajorFilipMPOLM16-201994BraszowiceAbyDoMetyLZapłacono
24PastuszkaPawelMPOLM30, KM1987ZiębiceAbyDoMetySZapłacono
25PolańskiPiotrMPOLM401970WrocławWATAHALZapłacono
26RussMateuszMPOLM16-202000WrocławAngellsrunMZapłacono
27RybczyńskaKatarzynaKPOLK301982Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyMZapłacono
28SadkowskaEwaKPOLK30, KM1984WrocławZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYSZapłacono
29SamolakMaciekMPOLM401978WałbrzychPredators WałbrzychSZapłacono
30SkładanekMarekMPOLM401974LegnicaFENIKS LegnicaXLZapłacono
31SzaradowskiMarcinMPOLM401975ŚwidnicaOrły JezusaMZapłacono
32SzotGrzegorzMPOLM16-201992OstroszowiceXLZapłacono
33SzpilarewiczBasiaKPOLK40, KM1978ZiębiceRADIO WROCŁAW / Aby do Mety! #Są wszędzieSZapłacono
34TokarskiMarcinMPOLM301988LegnicaLEGNICA TEAMLZapłacono
35WąsowiczMagdalenaKPOLK16-201995OpoleHusaria Race TeamSZapłacono
36WiśniowskiMirosławMPOLM50-601963KrakówBronowickie Centrum UbezpieczenioweXLZapłacono
37ZawojakSylwiaKPOLK16-201992ŻarówSZapłacono
38ZębalaKamilMPOLM30, KM1987CiepłowodyAbyDoMetyMZapłacono
39ZiółkowskiŁukaszMPOLM301979Jelcz-LaskowiceCrossCamp OławaXLZapłacono
40FarbiszLucynaKPOLK16-201990WałbrzychPredators WałbrzychS
41JangasPiotrMPOLM16-201992PieczyskaM
42JanickaDanaKPOLK401978LubinAngellsrunM
43KrólewiczMaciejMPOLM16-201990Oborniki ŚląskieL
44KwiatkowskaKatarzynaKPOLK301988DzierżoniówM
45PowolnaAnitaKPOLK16-201992MirkówS
46StepaniakMaciejMPOLM301979GlucholazyAkademia karate GłuchołazyL
47SzaradowskiPiotrMPOLM401972ŚwidnicaOrły JezusaM